Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok.

44 bejegyzés megtekintése - 201-244 / 244
  • Szerző
    Bejegyzés
    claudeferrell
    Felhasználó

Sajnos az álom nagy része már a feledés homályába veszett, de a lényeg megmaradt. Egy magas épületben voltam, ahol konténerek voltak. Az egyiket éppen felemelték, a lánc pedig elszkadt és a széls? oldalára esett. A következ? pillanatban láttam, hogy el fog d?lni és ekkor elgondolkoztam… Futás helyett lefeküdtem és vártam a pillanatot, hogy becsapódjon. Reméltem, hogy gyors lesz a halálom, hiszen csak erre vártam (gondoltam)… Kezeimmel átkulcsoltam a lábam és eszembe jutott, milyen érdekes, hogy úgy megyek el, ahogy jöttem,(magzati póz) még egy cinikus mosolyra is volt id?m. A konténer hatalmas puffanással becsapódott, nem szenvedtem, azonnal meghaltam. A következ? pillanatban felébredtem, de nem a valóságban. El?ttem három ládaszer? dolog várakozott és megszólalt egy hang a fejemben, “válassz közülük”. Itt nem ért véget az álom, de nem jut eszembe mi történt, mert ébredéskor csak a konténer lebegett a szemem el?tt. Furcsa volt a halálom után kétszer is felébredni, kicsit megviseli az embert, ezért nem is írtam le sokáig. Jó éjt.

claudeferrell
    Felhasználó

Tegnapi… A Tv adások folyamatosan elszálltak, nem tudtam mi lehet a gond. Lementem a közértbe és közben ezen rágódtam. Mikor út közben felnéztem, hirtelen repül?k jelentek meg és olyan tempóban csíkozták be az eget, hogy köpni nyelni nem tudtam. Ilyen mérték?, szinte agresszív csíkozásról, még képeket sem láttam, nemhogy él?ben. Ahogy mérgel?dtem ezen, már teljesen beborította az eget egy masszív felh?képz?dmény. A távolban ekkor valami robbanás féle hallatszott. A hang forrását keresve, már láttam is a becsapódásokat, robbanásokat, egyre közelebb felém. Ekkor egy gondolat suhant át az agyamon, “hát mégsem 30-a, hamarabb történik?” (el?z? álmom jutott eszembe, mint álom- jan 30-) A robbanásokkal ellentétes irányba kezdtem szaladni és… felébredtem. Mikor sikerült visszaaludnom, már másról álmodtam, indián voltam. Egy hosszú, de nem túl széles folyó mellett éltünk. Nem olyan régen építettem egy kisebb csónakot (nem kenut), amit valaki ellopott. Az érdekes az volt, ahogy haladtam a folyó partján érdekl?dve, hogy nem e tudnak valamit, a felismerés ledöbbentett. A folyó két oldalán élt az összes megmaradt indián törzs, mármint ami maradt bel?lük. A törzsemben is már csak heten voltunk, én a legifjabb közülük, a hetedik. Hogy mi okozta a törzseink megritkulását, arra sajnos nem emlékszem. Az a hangulat viszont, ahogy elnéztem amíg a szem ellát és számtalan törzs tagjai, ott ültek búsan a parton, az mély nyomot hagyott bennem… ekkor felébredtem. Persze a rossz érzés elmúlt azon nyomban, ahogy újra elaludtam, mert jött a következ? álom… Szerencsére az már hétköznapibb volt.

claudeferrell
    Felhasználó

Ahogynéztem a teljes videót, eszembe jutott a tegnapi álmom. Nem jegyeztem le, mert ilyesmit gyakran álmodom és amúgy sem emlékszem teljesen. A történet kínában zajlott, mindannyian kínaiak voltunk. Egy hivatali épület el?tt beszálltunk négyen egy kocsiba. Az egyik srác vezetett és mellette jobbra egy lány ült. Miközben haladtunk, a lány hátrafordulva mutogatta az új számait, amit ? csinált. A legjobb valami “S” (angol) bet?s volt. Persze megjegyeztem neki, hogy én is dalolgattam régen és aztán el is kezdtem énekelni valamit. Az autó egy sz?k utca végénél állt le, ahol els?két szálltam ki. Miközben próbáltam a megfelel? hangokat kipréselni magamból (ami néha még sikerült is…), megláttam az égen egy ufo-t. Az éneklést nem hagytam abba, miközben az égre mutattam. Miután már mindannyian az égre figyeltünk, (szerencsére az éneklést ekkor abbahagytam… nem tudom kinek a b?rébe bújtam, de baromi hamis volt a srác) az ufo távolodni kezdett. Ezt látva kinyújtottam a kezem, tenyérrel el?re, hogy így tartsam vissza. Az ufo hirtelen megtorpant a távolban, a hátsó részén mintha kék szín? elekromosság látszódott volna, talán az er?lködést?l. Az ufo-t vezet?k talán rájöttek mi (ki) tartja ?ket vissza és megfordulva felénk szálltak. El?ttünk, csupán pár méternyire leszálltak és… ébredés. Pusztán a hír miatt írtam le, érdekes egybeesés újra. Tudom… forduljak orvoshoz, meg fel. 🙂

Gabi
    Felhasználó

!

Gabi
    Felhasználó

Én most este azt álmodtam, hogy este sétáltam az utcán, felnéztem az égre és megláttam a holdat, kb. 10-szer akkora volt mint most és barnás színe volt. Mellette két másik hold is volt azok normális méret?ek voltak és úgy néztek ki mint amikor a hold látszik nappal. Megkérdeztem anyát, hogy tudja-e, hogy ez mi volt. ? azt mondta, hogy azt olvasta, hogy a hold elpusztult, de mi ugyanúgy használjuk mint eddig. (azt nem tudom, hogy ez a mondat mit jelent) Álmomban több nap is eltelt a hold mindíg ugyanolyan nagy volt és telihold volt, csak azokból a kicsi nappali holdakból volt eggyel több minden este. Van még pár részlet amire már nem emlékszek, kb. ennyire emlékszek bel?le.

Wessyl
    Felhasználó

Ezt nekem valaki le tudja fordítani?

Pár napja minden éjszaka egy lánnyal álmodom(akit életemben nem láttam), aki egymagában ,szakadt ruhában üldögél egy… nem is tudom, helikopterben talán, egy sivatagos helyen amit hegyek vesznek körül és aztán átváltozik egy vérengz? fenevaddá. Jelent ez valamit?

Az álmomban mindvégig kívülr?l szemlélek mindent, nincs “szerepem”. Ezt igazából, ha leírnám egy egész oldalnyi lenne 😀 Csak már 5. napja álmodom ezt, ha ma is már 6. 🙂
    Csak zavar picikét, hogy mért mindig ugyan azt!

Névtelen
    Inaktív

Nem sokat olvasod esetleg a paranormal.hu t? 😀
    Remélem mára már frissültek az álmaid ? 🙂

Gabi
    Felhasználó

Nekem még nem volt olyan visszatér? álmom ami mindig ugyanaz, viszont régebben gyakran álmodtam olyat, hogy repülök. Pl. mentem fel a lépcs?n a suliban és egyszer csak elkezdtem repülni, vagy mentem az utcán és aztán repültem. Mindig sokan látták, hogy repülök, de senki nem foglalkozott vele, mintha nem is látnának vagy valami 🙂

Wessyl
    Felhasználó

6. alkalom is megvolt, lassan kerek egy hete álmodom ugyanazt 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Nem. Nem hiszem, hogy túl sokat olvasnám 😀

claudeferrell
    Felhasználó

A történet eleje komplexitása miatt, csupán nyomokban maradt meg. Egy fiatal kutatócsoportról szólt, melynek tagja voltam. A munkánk egyik nap elhúzódott, a csapat egyik tagjának otthonában folytattuk, egészen kés? estig. Miután kell?képp elfáradtunk, javasolta hogy keressek egy szobát és aludjak ott, majd másnap reggel folytatjuk. Miközben nézel?dtem a szobák közt, ráakadtam arra, ahol egy furcsa anyagot találtam. Eléggé lestrapált a munka, gondoltam elszívok még egy cigit és lefekszem, majd másnap utánajárok annak, hogy mi is ez. Az erkélyhez érve kiderült, hogy a munkatársam szülei már hazaértek, csupán kés?n és hangtalanul érkeztek. Pár pillanattal kés?bb, már egy szobában voltunk és gyors bemutatkozás után a munkára terel?dött a szó. Beszélgetésünk közben, valamelyik rokonom is szóba került, akire úgy emlékeztem, hogy egy új fajta m?anyagon dolgozik. Ekkor a n? baljósan nézett férjére, bár ennek okát nem értettem még. Úgy véltem, hogy ez a téma elnyeri majd a tetszésüket és persze a furcsa pillantást leszámítva így is történt. Pár pillanattal kés?bb, már a kezükben is volt, az ismeretlen anyagot tartalmazó zsákocska. Ismertetése közben elhangzott, hogy ez is egy új m?anyag (hát ezért a pillantások…), melynek neve “törékeny m?anyag”. Nem értettem, hogy miért lenne furcsa az, hogy a m?anyag képes törni… A kis zsákocskát a kezembe adták és most jóval részletesebben megfigyelhettem. Amikor a kezembe vettem, még szilárd halmazállapotról tanúskodott. Ahogy forgattam a kezemben, az anyag elkezdett töredezni és ha nincs zacskóban… Egyre apróbb darabokra tört és mintha puhább is lett volna már. Lassan zselészer?vé vált, mely így könnyedén formálható, de miközben egybegyúrtam a darabokat, újra kezdett megszilárdulni. Aztán persze elmondták, hogy ez nem minden, a java még hátravan. A férfi elkérte a darabot, majd miután kinyitotta a zacskót, letört egy nagyjából fél centis darabot. Eközben a felesége el?vett egy fiolát és a férjének adta. Míg a f?rfi az anyaggal babrált, a n? mély filozofálásba kezdett velem. Mire ennek a végére értünk (szerencsére), a férfi már majdnem elkészült az anyaggal. A n? elmondása szerint, ez az új anyag feltölthet? fénnyel. Azonban nem minden darabka lesz képes rá, de ha sikerül… akkor nagyon hosszú ideig így marad, talán “örökké”… A kis darabka közben beváltotta a hozzá f?zött reményeket, szinte ragyogott, a férfi a fiolába helyezte, majd nekem adta. Nem voltam képes megérteni, hogy egy ilyen aprócska darab, hogxan képes ekkora fényt kibocsátani. Elmélyültem a gondolataimban, de persze a szemem le sem vettem az ujdonsült fényr?l, melyben ekkor mintha megjelent volna egy n?i arc… ébredés.

claudeferrell
    Felhasználó

Gabi, ígéretes álmok…

Névtelen
    Inaktív

D

Gabi
    Felhasználó
    senki wrote

Gabi, ígéretes álmok…

szerintem is 🙂

claudeferrell
    Felhasználó

Értem én Lüty?… na akkor most magyarázd el… 😀 Az els? és harmadik mondatod érhet?, a második nem tiszta. Más eredet alias más rendeltetés?… Angolul nem tudok sajnos gondolkozni és nem is áll szándékomban. 😉

Wessyl
    Felhasználó

Kardot a torkukhoz 🙂

8. napja… (y) valamit csak jelent az álmom! 😀

claudeferrell
    Felhasználó

Sok mindent jelenthet, de ezt csak te tudhatod igazán…

Jelentheti azt, hogy a sivár (unalmas) életedben megjelent a “n?”, de más, mint amilyennek szeretnéd…
    Jelentheti azt, hogy elhagyott az istened, de nem bánod…
    Végül pedig jelentheti azt, hogy megnézted párszor a resident evil cím? filmet, amiben a csaj baromira megtetszett és bár tudatában vagy vele, hogy mekkora távolság van kett?tök közt, illetve azzal is, hogy az a világ amit képvisel, az nem a tiéd, de végül nem is bánod igazán, hogy úgy van ahogy. (maximum az zavar, hogy nem te irányítod a dolgokat)
    Az álom visszatérése (ha igaz), jelzi a valóság egybefonódását a képzeleteddel, tehát valamelyik részlet nem más, mint az életed “szomorú” valósága.
    A kérdés feltevése is bizonyítja, hogy tudattalanul meger?sítésre, segítségre, vagy csupán egy beszélgetésre vársz, valamelyik részlettel kapcsolatban, amire így ösztönösen alkalmat is kapsz. Persze lehet az is, hogy nincs semmi, csak egy véletlenszer? képhalmaz, amiben keresed azt, ami nincs is ott… Jó éjt. 🙂

Névtelen
    Inaktív
    senki wrote

Értem én Lüty?… na akkor most magyarázd el… 😀 Az els? és harmadik mondatod érhet?, a második nem tiszta. Más eredet alias más rendeltetés?… Angolul nem tudok sajnos gondolkozni és nem is áll szándékomban. 😉

I

Valóban érthetetlen voltam a dologbankicsit elhamarkodott de ki is töröltem.. 🙂

claudeferrell
    Felhasználó

Ne már… Attól, hogy kitörölted, még mindig fúrja az oldalam, hogy mire is gondoltál…

Wessyl
    Felhasználó

Az álmomat nem mindig látom az egészet, csak részleteket sokszor.
    El?z? élet? Jöv?…? 😀

Névtelen
    Inaktív

Múlt.. 🙂

Wessyl
    Felhasználó

claudeferrell
    Felhasználó

Wessyl, ezt neked írtam…

senki wrote
    Sok mindent jelenthet, de ezt csak te tudhatod igazán…

Jelentheti azt, hogy a sivár (unalmas) életedben megjelent a “n?”, de más, mint amilyennek szeretnéd…
    Jelentheti azt, hogy elhagyott az istened, de nem bánod…
    Végül pedig jelentheti azt, hogy megnézted párszor a resident evil cím? filmet, amiben a csaj baromira megtetszett és bár tudatában vagy vele, hogy mekkora távolság van kett?tök közt, illetve azzal is, hogy az a világ amit képvisel, az nem a tiéd, de végül nem is bánod igazán, hogy úgy van ahogy. (maximum az zavar, hogy nem te irányítod a dolgokat)
    Az álom visszatérése (ha igaz), jelzi a valóság egybefonódását a képzeleteddel, tehát valamelyik részlet nem más, mint az életed “szomorú” valósága.
    A kérdés feltevése is bizonyítja, hogy tudattalanul meger?sítésre, segítségre, vagy csupán egy beszélgetésre vársz, valamelyik részlettel kapcsolatban, amire így ösztönösen alkalmat is kapsz. Persze lehet az is, hogy nincs semmi, csak egy véletlenszer? képhalmaz, amiben keresed azt, ami nincs is ott…

Wessyl
    Felhasználó

Igen. El is olvastam 😀 Nem tudom beazonosítani az álmot a valósággal.

Nem láttam a ,,rezident ívölt” 😀

claudeferrell
    Felhasználó

Rendben, akkor értem… 😀

Kukker
    Felhasználó

Sziasztok!

Wessyl, az álmodhoz:

Az idegen lány jelenthet egy közeli szerelembeesést, egy olyan emberrel, akit még nem ismersz “közelebbr?l”.
    A helikopter egyértelm?en a repüléshez kapcsolódik.” Általában azt jelenti, hogy a célok könnyebben elérhet?ek, mint azt az álmodó gondolja. Ha felkutatja és megragadja a lehet?ségeket, akkor elérheti azt, amit elérhetetlennek vél. “
    A sivatagos terület utalhat nem megfelel? kapcsolatteremtési készségre(túl heves, lendületes), ami sok esetben elriasztja a “kiszemelt egyént”. 🙂
    A hegyek kishit?ségre, bátortalanságra utalnak, szorongásra, a sivatag jelentése váltja ki ezeket, itt jön képbe a repülés, vagyik a helikopter.Azért van ott, hogy átrepüld ezeket.
    A vérszomjas szörnyeteggé válás pedig egyértelm?en a féltékenység jele.:D
    Remélem segítettem.
    Üdv!

Wessyl
    Felhasználó

Hát lehet a jöv?t álmodtam meg, de én nem érzek senki iránt semmit. ….még? 😀

Wessyl
    Felhasználó

Köszönöm a megfejtést egyébként! 🙂

bence
    Felhasználó

Patkánypofa, neharagudj de túl sok mesét néztél kiskorodba…

bence
    Felhasználó

A 4, ismétlem NÉGY éves öcsém mond ilyeneket, és örület ez … Ne haragudj, én is álmodozó vagyok de ez beteges

Wessyl
    Felhasználó

Lehet ? az öcséd? :O

bence
    Felhasználó

Ugyértem ilyeneket, mint gy?jt?fogalom. Nem pont efféléket, hanem hasonló hablatyokat, de nem úgy mint ha megtörtént volna veled, csak úgy ” kalótyál” mert kisgyerek…

Wessyl
    Felhasználó

patkanypofa=haromszog?

bence
    Felhasználó

Pattanny már le err?l ppofa, mondtam hogy nem veled fogok veszekedni egy monitor mögött ?lve. Ez az eset hihetetlen, de igaz, és azért írtam ide, ahova eleve mindenki ” furcsa” eseteket ny?lyt be , hogy megmutassam mi történt velem. Nem mondtam kifejezetten, hogy a te kis papírjaid, és háromszögeid kizalációk, ámde mégis hihetetlen. Néz?pont kérdése hogyan képzeledel az idegeneket, amelyek mellesleg Hiláya [ hilája] nev? fajlént vannak feltüntetve. Ismétlem, szeretettel várum az ufoidat, legalább ?rutazok, mégha (atomnyi eséllyel) meg is halok….

Wessyl
    Felhasználó

Biztos 14 éves vagy? Ez/az a korosztály nem így szokott írni,
    hanem az a … avjwoieasdjtgkmg ilyen mondatok. Érted? 😀 Bár vannak kivételek. Én is szerettem mindig szép kerek mondatkákat írni. 😀

Wessyl
    Felhasználó

Patkánypofát egyébként “bannolták”? 😀

Wessyl
    Felhasználó

bence
    Felhasználó

Kérlek Háromszög? (patkánypofa) AKADJ már le rólam… Fogd fel kérlek, remélem nem lesz nehéz, de fogd fel, hogy ezzel nem akarok ártani neked, de már sok embert untatsz…

Még mindig nem jött semmiféle ?rlény….

bence
    Felhasználó

Beteg vagy 🙂 mondtam hogy haggyál éz hirportál nem Zaklatóközpont.

1. Már 2 hete nem jöttek az ?rlényeid
    2. megkértelek hogy ne legyél velem ilyen…

Emberek Segítsetek, 😀 Mért pont ebgem szemelt ki ez a megszállott

bence
    Felhasználó

Figyelj….. Ha már esetleg ilyenekkel fenyegetsz akkor legyen összefüggés…. Rendben? Azt írtad régebben hogy a hengerek meg a lapszer?ek nem bírják egymást, aztán mégis mindenki engem akar “megturmixolni”?!? Azt is leírtad hogy megfenyegettek hogy ne mond el senkinek, mit terveznek… Nos barátom aki ezt az oldalt olvassa megtudta és úgy látom élsz s virulsz. Semmi bajom veled, de te el sem képzeled, mi történt velem… Elmondhatnám a hatóságnak, felírhatnám Blogokba de ezt nem fogom megtenni Soha, Láttam az ?rlényeket…. Kell még ennél több?

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Pataki01!Ne foglalkozz vele töröltem is a kommentjét!Tiltjuk az összes ip-jét amivel az oldalt látogatja!Térjünk vissza a topik témájához köszönöm!

TurulBoszi
    Felhasználó

Én csak nevetni tudok az egészen. Nem kell komolyan venni azt kész. 😀

bence
    Felhasználó

Meglesz 😉

Wessyl
    Felhasználó

Hát jól van… 😀

44 bejegyzés megtekintése - 201-244 / 244

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.