A Hold és a Mars titkai

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek A Hold és a Mars titkai

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 281
  • Szerző
    Bejegyzés
    szarkofag
    Felhasználó
    Névtelen
    Inaktív
    zooattila
    Felhasználó

-link-

egy szerb ember hackelte a nasat a mobiljarol (en is Szerbiaban elek)

Névtelen
    Inaktív

Ügyes volt 😀

Wessyl
    Felhasználó

Na majd kopogtatnak nála(náluk) a fekete öltönyös emberkék… 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Vicces lehet két “állat” áll az ajtó el?tt és: ,,Jó napot jöttünk,hogy érdekl?djünk mit csinált tegnap hajnali 1 és éjjeli 24 óra között a mobilján.” 😀

Nono88
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Vicces lehet két “állat” áll az ajtó el?tt és: ,,Jó napot jöttünk,hogy érdekl?djünk mit csinált tegnap hajnali 1 és éjjeli 24 óra között a mobilján.” 😀

🙂 🙂 :).Úgy van! Az azért elég keméyn lenne:)!

wolf
    Felhasználó

NASA finds original Apollo moon landing video after 40 years!
    Ez is a “Holdra szállásról” készült!
    -link-

Nono88
    Felhasználó

hm…

Wessyl
    Felhasználó

Na igen kamu is meg nem is a Holdra szállás

Wessyl
    Felhasználó

A hétköznapi embereknek csak a stúdiós verzió jutott a szeme elé.

Vannak
    Felhasználó

Néztem egy Filmet a Minap a Holdról..És a NASA Hazugságiról….(YouTube 1óra 13 perces) Link.:http://www.youtube.com/watch?
    feature=player_embedded&v=SDk3sfB0Iyc

Érdemes megnézni annak ellenére h feliratos…

Névtelen
    Inaktív

Ki állapítja meg hogy hazugság? Nem kell mindent elhinni . Sok támadás éri a NASA tevékenységeit ,sok misztikum és találgatás övezi a létezését.

Vannak
    Felhasználó

Igen ez igaz…De Nagyon sok mindent rejtegetnek….Nem akarják , hogy megtudjuk az igazat

Névtelen
    Inaktív

Az természetes hogy ?k maguk is “gyártanak” saját magukról hazugságokat,ez az érdekük. Aztán hogy ki mit hisz el bel?le az már más kérdés.

Vannak
    Felhasználó

De ha Megnézed a Filmet amit beraktam Sok mindenen elcsodákozhatsz ha eddig nem tudtad…

Névtelen
    Inaktív

Az ember sok mindenen elcsodálkozik amit nem feltétlen?l kell készpénznek venni . De mindenkinek a saját meglátása a lényeges, ez természetes. 🙂

wolf
    Felhasználó

Azon is amit én belinkeltem! Az ?rhajósokat valami zsinóron keresztül mozgatták ha nem t?nt volna fel! A hátukon lév? tartály tetejénél fogva voltak felakasztva!
    Amikor elestek felhúzták ?ket és nem maguktól álltak fel!

Névtelen
    Inaktív

Az én verzióim alapján ez részlet kérdés……

Névtelen
    Inaktív

Ezer videót belinkelhettek pro és kontra. Ember nincs aki eldönti melyik reális és melyik nem. F?leg ezekben a témákban.

Nono88
    Felhasználó

2 napja kezdtem el nézni a Negyedik típusú találkozásokat.Nem telt el fél óra a filmb?l,és könyörögtem a páromnak,hogy inkább kapcsolja ki,mert egyszer?en majd’ betojtam,pedig lényegében a film ezen részében semmi nem történt még.Látta valaki ezt a filmet?Ha igaz,ami ebben a filmben van és tényleg valós események alapján készült,akkor van okunk félni!!!

Vannak
    Felhasználó

Melyik Film??Felcsigáztál kiváncsi vagyok rá linkeled??

Vannak
    Felhasználó

Ja hogy a film címe a negyedik tipusu találkozások… értem!!! Le lehet szedni vhonnan?

Nono88
    Felhasználó

Szia.Persze.Ha beírod a keres?be a címét akkor kidobja,én is így töltöttem le.A sztori egy alaszkai kisvárosról Nome-ról szól,ahol emberek sorozatos álmatlanságról számolnak be.Van egy pszichiátern?,akit Milla Jovovich játszik,akinek a férjét meggyilkolják és ? kezd tovább kutatni,és analizálni ezeket az embereket.Mindegyik ember azzal megy hozzá,hogy éjjel 3 körül felébred,és éber marad,nem tud aludni és ha kinéz az ablakon mindegyik csak egy fehér hóbaglyot lát,ami bámul befelé és nem repül el.Majd miután a doktorn? regressziós hipnózis alá veti ?ket,kiderül,hogy igazából nem is látnak semmilyen baglyot,az ott sincs,és a hálószoba ajtajuk el?tt áll(nak) valaki(k).És nyílik az ajtó……..Felriadnak a hpinózisból és nem akarnak emlékezni,és megölik a családjukat ,majd magukat,hogy velük sem és családjukkal se történjen meg többé,ami megtörtént.De nem lövöm le a poént.Állítólag ez megtörtént eset alapján készült és sokszor vettik a filmben párhuzamosan az eredeti vieófelvételeket.Aztán mindenki döntse el,hogy igaz,vagy sem!Nézd meg!Garantált másfél óra körömrágás :)!

Vannak
    Felhasználó

Okés Töltöm is!!

Nono88
    Felhasználó

Hát nem tudom,mért nem tudtad letölteni.Nekem megvan dvd-n,de nem tudom,hogy tudnám odaadni.

Vannak
    Felhasználó

Hát igen én se látom módját….

Vannak
    Felhasználó

Ja van egy kérdésem (nem teljesen ezzel kapcsolatos)

Tegnap este Haza érek az el?szobában veszem le cip?met stb…
    Megyek be a Konyhába és így egyszerüen bevillan elém egy “Szürke” de csak egy szemhunyás alatt eltünt.

Nagy valószínüséggel halucináltam….

Történt valakivel ilyesmi??

Szpacsek
    Felhasználó

Dehogynem, a DVD-t elküldhetnéd neki, Nono88, csomagban a postán ! De ahhoz tudni kell a címét ! Utca, házszám, város. …

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

2 napja kezdtem el nézni a Negyedik típusú találkozásokat.Nem telt el fél óra a filmb?l,és könyörögtem a páromnak,hogy inkább kapcsolja ki,mert egyszer?en majd’ betojtam,pedig lényegében a film ezen részében semmi nem történt még.Látta valaki ezt a filmet?Ha igaz,ami ebben a filmben van és tényleg valós események alapján készült,akkor van okunk félni!!!

Carrion látta, én nem !! Azt írta, csak az er?s idegzet?ek nézzék meg …! Mert olyan félelmetes meg ijeszt?…!

Nono88
    Felhasználó

Én már olvastam ilyenr?l.Ott a csaj macskája napokig figyelt valamit az egyik szoba sarkában.Aztán egyik nap odament,hogy elhajtsa a macskát és ahogy kissé becsukta az ajtót,neki is bevillant a szürke,de megrémült a csaj és el is t?nt.Nem tudom,mi lehet ez.

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Dehogynem, , a DVD– t elküldhetnéd neki, Nono88, csomagban a postán ! De ahhoz tudni kell a címét ! Utca, házszám, város. … 🙂

Vannak
    Felhasználó

Nálam is valahogy így történt…..

Azt hittem “VILÁGVÉGEEEE”

Lehet csak tudat alattim játszadozik…

Nem tudom.

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Én már olvastam ilyenr?l.Ott a csaj macskája napokig figyelt valamit az egyik szoba sarkában.Aztán egyik nap odament,hogy elhajtsa a macskát és ahogy kissé becsukta az ajtót,neki is bevillant a szürke,de megrémült a csaj és el is t?nt.Nem tudom,mi lehet ez.

Én nem szeretnék Szürkét látni, betojnék !!

Nono88
    Felhasználó

Én is!

Vannak
    Felhasználó

Hát , hogy is mondjam… én se nagyon örültem a szürkécskének…

Nono88
    Felhasználó

Na demért mondod?Szerintem szokj hozzájuk!Most már nem menekülhetsz höhöhö!!!!!!!!!! 😀

Vannak
    Felhasználó

Nem menekülök a közösségben ahol élek én kezdtem ezzel foglalkozni egyedül!!(Azóta is csak engem érdekel 🙁 ) mindenki hülyének nézett mivel azt mondtam hogy ?k VANNAK (innen ered a nevem) De aki manapság olyat állít , hoggy UFO-ok nincsenek az CSICSKA 😀 (bocsi :D)

Szpacsek
    Felhasználó

Vannak, ( UFO-k, ufonauták), csak nem mind pozitív, vannak közöttük ” rossz” “gonosz”, negatív és démoni lények is.
    Vagy ?k akok akik vem tagjai a Galaktikus Közösségnek ( a Galaktikus Tanácsnak.)…

Vannak
    Felhasználó

-link-

Pár perc 3 kamera állás 1honappal ez elött……

Nem tudom mitt hidjek… Mondjátok el véleményeket.

Nono88
    Felhasználó

És ki mondta,hogy nincsenek?

Vannak
    Felhasználó

Ja igen Gonosz:Annuaki (feltevés.. az is lehet h rosszul irtam :D)

JÓ: Innuaki

Nono88
    Felhasználó

Na edig terjed az én érdekl?dési köröm,minden jót!

Névtelen
    Inaktív
    Nono88 wrote

És ki mondta,hogy nincsenek?

Sokan .

Vannak
    Felhasználó

Igen….

De a VILÁG EGYETEM HATALMAS.
    (f?leg ha a feltevés igaz mi szerint tobb van bel?le…)

Biztos , hogy vannak Értelmesebb fajok “oda kinn” Közelebb mint bárki gondolná…

Névtelen
    Inaktív

Igen. Viszont ha valakinek nagyon behatárolt az érdekl?dési köre akkor ezt el sem tudja képzelni.. 🙂 S?t mást sem…

Vannak
    Felhasználó

Ott a PONT. Szerencsére itt nem ilyen emberkék vannak.(Gondolom 😀 )

Névtelen
    Inaktív

Végül is akit a paranormális dolgok érdekelnek -azért regisztrált gondolom-azoknál széles a határ..

Vannak
    Felhasználó

LIST OF UFO BODIES ALLEGEDLY IN THE POSSESSION
    OF THE UNITED STATES GOVERNEMENT

22 JULY 1947 ROSWELL NEW MEXICO 4 BODIES
    13 FEB 1948 AZTEC NEW MEXICO 12 BODIES
    7 JUL 1948 MEXICO So.of LAREDO TX 1 BODY
    1952 SPITZBERGEN NORWAY 2 BODIES
    14 AUG 1952 ELY NEVADA 16 BODIES
    10 SEP 195O ALBUQUERQUE NEW MEXICO 3 BODIES
    18 APR 1953 S.W. ARIZONA NO BODIES
    20 MAY 1953 KINGMAN ARIZONA 1 BODY
    19 JUN 1953 LAREDO TEXAS 4 BODIES
    10 JUL 1953 JOHoFNISBURG S.AFRICA 5 BODIES
    13 OCT 1953 DUTTON MONTANA 4 BODIES
    5 MAY 1955 BRIGHTON ENGLAND 4 BODIES
    18 JUL 1957 CARLSBAD NEW MEXICO 4 BODIES
    12 JUN 1962 HOLLOMAN AFB NEW MEXICO 2 BODIES
    10 NOV 1964 Ft.RILEY KANSAS 9 BODIES
    27 OCT 1966 N.W. ARIZONA 1 BODY
    1966-1968 5 CRASHES IN/KY/OH AREA 3 BODIES
    (ONE UFO INTACT REMOVED)
    18 JUL 1972 MORROCO SAHARA DESERT 3 BODIES
    10 JUL 1973 NW ARIZONA 5 BODIES
    12 MAY 1976 AUSTRALIAN DESERT 4 BODIES
    22 JUN 1977 NW ARIZONA 5 BODIES
    5 APR 1977 SW OHIO 11 BODIES
    17 AUG 1977 TOBASCO MEXICO 2 BODIES
    MAY 1978 BOLIVIA NO BODIES
    NOV 1988 AFGHANISTAN 7 BODIES
    MAY 1989 SOUTH AFRICA 2 ET LIVING
    JUNE 1989 UFO & 2 ET TRANSPORTED IN 2 GALAXY
    TRANSPORTS -> WRIGHT-PATTERSON AFB FROM SOUTH AFRICA.
    JULY 1989 SIBERIA 9 ET LIVING

Ezt egy Másik Oldalon Találtam (ANGOLON)
    Amit le vettem bel?le az az hogy Roswell igaz(Ha ez a dokumentum is az) És hogy Földön “karambólozo” UFO-k még mindig itt lehetnek….Érdekes..

Névtelen
    Inaktív

Sok minden elképzelhet? mégy olyan dolgok is amir?l ezzel kapcsolatban sokan álmodni sem mernek pedig lehet hogy a leg kézenfekv?bbek egyike. Problem az hogy sokan nem látják a fától az erd?t..

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 281

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.