A Hold és a Mars titkai

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek A Hold és a Mars titkai

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 281
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Mert korábban elpusztult és ennyi marad bel?le!

Igen, ez így van..!
    Volt élet a Marson, régen..

Vannak
    Felhasználó

Most is van rajta élet!(Van is egy cikk valahol a paranormálon hogy 1500 évvel fejletteb civilizáció (ami etikus) föld alatt van!(Nem tudom hogy igaz-e de én így olvastam.)

Névtelen
    Inaktív

Ilyen volt a hold éjszaka!
    -link-

wolf
    Felhasználó

Romok a Marson
    -link-

wolf
    Felhasználó

Élet a Marson – Hale kráter

-link- /ESA angol/

-link- /ESA gépi fordítás/

-link- Hale kráter képe

-link- A Hale kráter város

-link- /gépi fordítás/

Csatornák a Marson
    -link- Mars csatornák

-link- /gépi fordítás/

Szpacsek
    Felhasználó

A ‘Hale kráter város’ az nagyon jó, tényleg ott van , én is látom ! A csatornákat nem annyira, de az is igaz lehet mert olvastam én valahol, régebben…. hogy “Mars –csatornák” vannak !
    És akkor ez a link azt ábrázolja…….

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    A Mars –arc ( Élet a Marson )
    Ezt még a nagyon régi lakói a Marsnak, ?k hozták létre. Akik a régesrégi id?kben lakták a bolygót. .. !!

wolf
    Felhasználó
    wolf wrote

Idegen bázis a Hold sötét oldalán
    -link-

A Kozmikus összeesküvés

A Walt Disney-Werner von Braun együttm?ködése és annak hatása az ?rkutatásban.

Hold Bázis kép és a Disney TV logójának hasonlósága!

-link- kép

-link- A Kozmikus összeesküvés

Szpacsek
    Felhasználó

A Kozmikus összeesküvés linkb?l én szinte csak annyit értettem, hogy már 1947-ben megérkeztek a földönkívüliek… és ez így is van tényleg…… ezt én is tudtam… ( Hát ez durva ahogyan Nono88 mondaná…)

wolf
    Felhasználó

Itt a gépi fordítása

-link-

wolf
    Felhasználó

Állítólag Walt Disney hibernáltatta magát! Sokkal valószín?bb, hogy ezek szerint inkább a Holdra költözött!

Szpacsek
    Felhasználó

Werner von Braun pedig, már 1952 — ben azt tervezgette, hogy a Marsra hogyan menjen ember ! ( Még a mai napig sem járt ember a Marson..! ).

wolf
    Felhasználó

Marsraszállás

Marsraszállás – video
    -link-

Ember a Marson ? 1962. május 22.
    -link-

wolf
    Felhasználó

A brit titkosszolgálat szerezte meg az 1960-as évek közepén ezt a televíziós felvételt, mely a közös amerika-szovjet marsexpedíció leszállásakor készült. A BBC annakidején állítólag egyszer le is adta.

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor járt ott ember ! Ez szenzációs ! a gombatelep nagyon jó, a Marson, meg az UFO a Mars egén… ! ( A Spirit ?rszonda felvétele ! )
    Ez nagyon nagy volt Wolf !! Nagyon jóó !!

Szpacsek
    Felhasználó

Meg azok a képek a 2. linken: a “televíziós felvétel a Marsraszállásról” cím? ! Az a 3 kép ! Azok is de tetszenek ! Világosbarna szín? a Mars ! (Egy kicsit narancssárgás–vöröses is !!).

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Marsraszállás

Marsraszállás – video
    -link-

Ember a Marson ? 1962. május 22.
    -link-

Valami túrta a földet ( a felszínt) a Marson !! A vége felé a tv-felvételnek ! Ez érdekes volt ! Alulról túrta ! Azért volt olyan izgatott az amerikai ?rhajós (aki beszélt), a hangja !!

Hú de régen szerettem volna már ilyen videókat látni….!!!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Úgy látom, nagyjából olyan ez a Mars; mint egy földi k?sivatag……. !!!

😐 😐

wolf
    Felhasználó

Ilyen a Hold színe
    -link-

wolf
    Felhasználó

Itt egy kép a Mars bázisról!
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Ilyen a Hold színe
    -link-

A Hold az olyan szürke…. leginkább.
    ( olyan ” k? ” színe van. ).

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

-link-

Na ez a “király “. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Nagyon szeretem a tevékenységedet Wolf amiket beteszel.., ezeket én magamtól ugyanis nem találnám meg…!

Wessyl
    Felhasználó

Elolvastam, megnéztem mindent amir?l csak lemaradtam. Egy kis id?be beletelt de b?ven megérte!
    wolf, elismerésem na meg többiek is persze.

Wessyl
    Felhasználó

Az azért meglepett mikor elolvastam(Ember a Marson-t), hogy most készül?dnek MAJD elküldeni embert a Marsra pedig már jóval el?ttük ott vannak. 1962-ben ott voltak?
    Mai technikával nem tudnak elmenni… vagy csak titkolják persze. Vajon élnek még azok a ?rhajósok? 😀

wolf
    Felhasználó
    wolf wrote

-link-

Ez elhangzott 2009 Júliusában Barcelonában, az Exopolitics Summit konferencián, ahol Bob Dean beszélt még a Marson található Interplanetáris ?rkiköt?r?l.

-link-

NASA elveszett képei. Bob Dean 2009 Exo-politics csúcstalálkozó Sajtótájékoztató, Barcelona 1-4 (video)

1 -link-
    2 -link-
    3 -link-
    4 -link-

Szpacsek
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Az azért meglepett mikor elolvastam(Ember a Marson-t), hogy most készül?dnek MAJD elküldeni embert a Marsra pedig már jóval el?ttük ott vannak. 1962-ben ott voltak?
    Mai technikával nem tudnak elmenni… vagy csak titkolják persze. Vajon élnek még azok a ?rhajósok? 😀

Én is mindig azt hallottam, hogy majd olyan 2020 körül akarnak embert küldeni a Marsra. Ez rendkívül meglepett, hogy már a Hold elérése el?tt ott voltak. Kíváncsi lennék a 9 ?rhajósból hány volt szovjet, és hány volt amerikai.

wolf
    Felhasználó

Az igazi holdraszállás 1957-ben volt, amit 1969-ben adtak le a tv-ben!

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, err?l nem tudok, de az els? ?reszköz felbocsátása, a Szputnyik–1 felbocsátása az ?rbe, az tényleg 1957-ben. Az biztos.

Szpacsek
    Felhasználó

Szóval most nem azt mondtam: nem hiszem el, csak azt hogy err?l aztán még tényleg nem hallottam.

Logan
    Felhasználó

Egy m?sorban azt mondták, hogy az oroszok a 70-es években már a Szaturnuszra is kiküldtek egy felderit? szondát, nem tudom hogy ez mennyire igaz. Azonban az tény, hogy az embereknek nem mondják el a valódi igazságot!Szóval elképzelhet?nek tartom!

Névtelen
    Inaktív

Miért mondanák el? 🙂 Jobb így találgatni nem? Tiszta játék.. 🙂

wolf
    Felhasználó

Nem találgatunk, az a te m?fajod, ezekre van bizonyíték!

Wessyl
    Felhasználó

Szpacsek! Hány volt amerikai meg szovjet?
    Szerintem lehet több f? is volt, mint az a 9… csak az nincs meg sehol.

Wessyl
    Felhasználó

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy visszajöttek azok az emberek? Ha nem, mi lett velük? Talán az ottanik élet hosszabbítást hajtottak végre? Esetlegesen csak megölték ?ket, mert beleütötték az orrukat az ottani dolgokba?

Szpacsek
    Felhasználó

Hát ezt nem tudom. De meghaltak már, szerintem…. Mert ha 1962 — ben 40 éves ?rhajósok voltak, mondjuk, akkor ’22-ben születtek…. ma már nagyon öregek, kb 90 évesek, vagy meghaltak. Az ottaniak (a Marsiak) nem hiszem hogy élet–meghosszabbítást hajtottak volna végre rajtuk.

Vannak
    Felhasználó

Érdekes.

Tamas
    Felhasználó
    Vannak wrote

Érdekes.

Igen, ez az utóbbi évek egyik kulcs-videója.

De ez is valójában csak a jéghegy csúcsának egy hókristálya!

A valóság ugyanis MINDIG felülmúlja a legvadabb fantáziát is! – Ezt soha el ne felejtsétek!

Err?l hamarosan Ti is meg fogtok gy?z?dni. – Mikor is? Akkor, ha majd LELKILEG TI IS KÉPESEK LESZTEK BEFOGADNI A TELJES IGAZSÁGOT!

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

Nem találgatunk, az a te m?fajod, ezekre van bizonyíték!

Nem személyeskedünk!
    Azt tanuld meg hogy sok minden ami ma megingathatatlan bizonyíték “holnap “meg lesz cáfolva. Ez mindíg így m?ködött.

Névtelen
    Inaktív

-link-
    Viszont azt mondják sokan. ma van ápr.1.. 🙂

wolf
    Felhasználó

Persze, az a legegyszer?bb és legkönnyebb dolog, hogy a számítógépen elolvasod amit mások írnak és te meg mindig azt bírálod! De inkább járjál utána te magad mi az igazság! Ahhoz, hogy lásd az igazságot ki kellene lépni ebb?l a
    manipulált-elme üzemmódból amiben régóta minket tartanak! Gondolkozz, és hallgass a szívedre és saját bels? hangra és akkor megvilágosodsz!

Névtelen
    Inaktív

Arra is hallgatok de nekem nem csak ÉN vagyok a fontos…és ha én megvilágosodok akkor mi lesz a többi, nagyobb százaléknyi emberrel akik azt sem tudják mi az a “megvilágosodás” lennék ennyire önz???
    Mert ha szeretném hogy mások is megvilágosodjanak akkor mi van??
    Hogy világosítasz meg minden embert ?

wolf
    Felhasználó

Ahogyan közeledünk 2012-höz egyre több ember fogja megtapasztalni a
    tudatszintváltást és új néz?pontból fogják látni saját helyzetüket is!

Névtelen
    Inaktív

Könny? azt hirdetni hogy hallgassak a szívemre és a bels? hangomra amikor nem tudom hogy az amit hallok helyes e vagy sem jó e vagy sem.. ! Mik az elvárások, kívánalmak, mit kell halljak? Nem olyan egyszer? ez ahogy t?nik !

wolf
    Felhasználó

Akkor szállj magadba, ürítsd ki a fejedb?l a negatív gondolatokat,
    ahhoz, hogy ellazulhassál és próbálj rájönni miért is vagy itt ebben
    a 3D-s világban? Azért vagy itt mert meg akartad tapasztalni ezt
    a világot és ezt a csodálatos korszakot amikor az emberiség
    visszanyeri a TELJES tudatszintjét majd! És te is részese akarsz lenni!

Névtelen
    Inaktív

Jó. De ez nem olyan egyszer? ahogy le van írva. Ez nekem a problémám ezzel. De ha kiürítem a gondolataimat akkor hogy jövök rá hogy miért vagyok ebben a világban? Erre nem lehet rögtön rájönni Nem értem még most sem de igyekeznék megérteni….

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

…Azt tanuld meg hogy sok minden ami ma megingathatatlan bizonyíték “holnap “meg lesz cáfolva. Ez mindíg így m?ködött.

Ennek a korszaknak a végnapjait éljük! Mivel a jöv?t is mi teremtjük a gondolatainkkal, azért az olyan lesz amilyent mi szeretnénk! Ha mi az igazságra vágyunk akkor arra kell gondolnunk és nem a hazugságra! És ha mindenki ezt akarja akkor ez fogja megváltoztatni a világot! Ha egy jobb életre vágysz, akkor a jól megszokott világodat vizsgáld felül, és ami számodra nem megfelel? azt hagyd el! Persze, nemcsak a negatív és káros szokásokat, hanem mindent ami a bels? nyugalmadat és harmóniádat megzavarja, és légy az az Isteni lény aki valójában is vagy! Minden olyan dolgot hagyj el, ami manipulál és felülkerekedik az ember normális akaratán, azt ne folytasd, és akkor megvilágosodsz majd!

wolf
    Felhasználó

A közzétételt megel?z? nap (The Day Before Disclosure) 2010

-link- kép

Az “emberiség történelmének legnagyobb története” hamarosan napvilágra kerül? Ez a valaha készült egyik legátfogóbb dokumentumfilm UFO-król, és földönkívüliekr?l, és az azokat körülvev? titkolózásról. Mi az amit már tudunk – és mit tudunk arról, hogy miért kéne többet tudnunk? A film bemutatja az UFO történelmet, és az Európai, valamint az Amerikai földrész legjobban dokumentált eseteit. Szemtanúk, és napjaink legismertebb UFO kutatói mondják el történeteiket, és véleményüket. Körüljárja a Közzététel következményeit, és a társadalomra gyakorolt várható hatásait. A film bemutatja továbbá a földönkívüliek általi emberrablás jelenségét, és az azzal kapcsolatos kérdéseket.

-link-

wolf
    Felhasználó

Egy szakért?i vélemény a filmr?l:

Szerencsére inkább pozitív, mint negatív film, bár vannak olyan részei, mint az elrablások, amelyek nagyon elvihetnék az embert negatív irányba, ha utána egy pozitív kontakta és Dr. Steven Greer végszavával nem záródna a film, amely az egész alkotásnak is pozitív alaphangot ad.
    De az is látható, hogy a film norvég alkotói, bár nagyon nyitottaknak látszanak, mégsem lépnek át a spiritualitás határán, ezért fókuszálnak inkább a szokásos ufó-észlelés-eseményekre, nem pedig arra, hogy miért vannak itt, és mit akarnak az emberiséggel!
    Amerikában az ötvenes években elkezdett amat?r ufókutatás egyik nagy csapdája ez, amely általában hamar a negatív lényekkel való kapcsolatba torkollik, mivel az ufójelenség technikai részletei jobban izgatja ?ket, mint az egész spirituális mondanivalója.
    Mégis sok kezd? keres?nek nagyon hasznos lehet ez a film, ha… nem áll meg itt sokáig, hanem csak kezd? inspirációként hat rá a magasabb tudás megszerzése felé vezet? úton!
    Ami viszont a film érdeme, hogy a megnyilatkozó személyek zöme inkább a haladó ufó-kutatást képviseli, külön kiemelve az említett Dr. Steven Greert meg Robert Deant, Wendelle Stevenst, Jim Marrst, Michael Sallát, Jamie Maussant, de vannak nagy dezinformátorok is, mint pl. a “világ legnagyobb ufókutatójának” kikiáltott Stanton Friedman.

-link-

Tamas
    Felhasználó

Itt egy tanulságos videó, melyet sajnos magyarul még nem lehet élvezni, mindenesetre a film utolsó másodperceinek ufó-felvételei ritka jó látványt nyújtanak, mikor az ufók a Hold el?tt elhaladnak :

-link-

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 281

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.