Amikor érzed nem vagy egyedül !

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Amikor érzed nem vagy egyedül !

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 367
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Én mostanában úgy érzem mintha mindig valami követne. Megállok egy pillanatra( néha hátra is nézek) és ezután nem érzem… ez mi? 😀

Zoli
    Felhasználó

?rangyal?

Wessyl
    Felhasználó

Lehet. Soha nem sérülök meg balesetekben, s?t elkerülöm ?ket. Szóval igazad lehet! 🙂

fics88
    Felhasználó

igen hasonló ez a dolog !!! amit én éreztem régebben !!! és olyankor volt hogy mikor meg fordultam semmi amint elindultam éreztem hogy jön……. de mindég csak az ilyen sötétebb helyeken vagy ha oylan részen sétáltam :\

Wessyl
    Felhasználó

🙂 olykor én emiatt tükörbe nem merek nézni, hátha olyat látok…. 😀

torsi
    Felhasználó

Hali!
    Nekem esténként az szokott el?fordulni, hogy félek a bal oldali saroktól….
    Igen ,a szoba sarkától!
    Este ott van a legsötétebb nemtudom emiatt van-e de sokszor látok ott humanoid alakokat!
    Multkor ottvolt a papucsom és amikor felvettem azt képzeltem, hogy megmar egy kígyó.:/ (A kígyót utálom legjobban.)
    Nagyon megilyedtem…

fics88
    Felhasználó

gyerek korodban nem volt valami jelent?ssége annak a saroknak?????? vmi tárgy nem volt ott ???

Wessyl
    Felhasználó

Erre csupán azt kell mondjam (sajnos), hogy beképzeled magadnak. :S

Szpacsek
    Felhasználó

Raven!

Érdekes a beszámolód! Szóval hogy a sarokban humanoid alakokat látsz!
    Szerintem nem beképzeled magadnak, mert én ismertem egy Kiss Zsuzsa nev? természetgyógyászt, Tiszafüred-Tiszaörvényb?l, és ? is azt mondta, hogy SZOKOTT A SAROKBAN LÁTNI HUMANOID ALAKOKAT! Szóval, ilyen kis, emberformájú lényt!

Amikor náluk voltunk, akkor is azt mondta, hogy “most is van ott a sarokban egy….!” (Bár, én, nem láttam ott semmit.) De ha ? látta…..akkor, biztosam tényleg ott is volt.

Szpacsek
    Felhasználó

De ezek a “szellem-alakok”, ezek valójában reptiliánok!
    Szóval nem is humanoidok…..
    Hanem, szauroid típusú, szürkék, (a Zéták)…. vagy ?hozzájuk hasonló lények!

torsi
    Felhasználó
    fics88 wrote

gyerek korodban nem volt valami jelent?ssége annak a saroknak?????? vmi tárgy nem volt ott ???

Egy fotel van el?tte…
    És mik azok a zéták???

Szpacsek
    Felhasználó

A zéták a szürke földönkívüliek..

Régen ?k jelentek meg gyakran a szobákban, a sarokban..
    A Zéta Reticuli naprendszerb?l származnak. Ezért ez a nevük.

torsi
    Felhasználó

És, hogy kerültek ide?O.o
    Mit akarnak?

predi
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Én mostanában úgy érzem mintha mindig valami követne. Megállok egy pillanatra( néha hátra is nézek) és ezután nem érzem… ez mi? 😀

Paranoia 😀

Wessyl
    Felhasználó

Nem csupán az. 😀 Valóban lehet ?rangyalom!

Szpacsek
    Felhasználó
    Raven wrote

És, hogy kerültek ide?O.o
    Mit akarnak?

1953-ban vagy ’54-ben vették fel a kapcsolatot az USA kormányával.
    Miután 1947-ben lezuhant itt egy UFO-val néhány földönkívüli, és meghaltak…de a parancsnokuk, Airl — az amerikaiak E.B.E.-nek hívták — (E.B.E. = Földönkívüli Biológiai Entitás, földönkívüli lény) szóval, ? életben maradt, és még néhány évig élt. Az USA-ban tartották fogságban. Sok dolgot elmondott ez a lény az amerikai tudósoknak, mert jól kifaggatták, kikérdezték.
    Szürkéknek hívják ?ket, mert szürke szín? öltözetet viselnek. Overáll–szer?séget. (Ilyen “kezeslábast”). De valójában a b?rük színe fehér szín?.
    Kb. 120 cm magasak. Nagy fejük és fekete szemeik vannak.

Szpacsek
    Felhasználó

Mit akarnak?
    Háát…az amerikai kormánynak segítettek titokban katonai UFO-kat kifejleszteni…UFO-technológiát adtak át nekik. De cserébe embereket “térítettek el”, raboltak el, + állatokat (szarvarmarhákat) öltek és csonkítottak meg… mert szükségük volt a szarvasmarhák bels? szerveire, valami miatt.

Az emberi fajt keresztezték genetikai, génmanipulációs úton, a saját (szürke) fajukkal.
    Így próbálták az elöregedett fajukat “fölfrissíteni” genetikailag..és megvédeni az esetleges kihalástól.
    Ezzel egy új kozmikus fajt hoztak létre!! !!

Az eltérített, elrabolt emberekt?l pedig mintákat vettek, orvosilag — tanulmányozás céljából.
    Pl. b?r-, köröm-, szövet-, haj-, hímivarsejt-, petesejt-mintát.

Ez a programjuk 1998-ig tartott.
    De lehet, hogy még most is zajlik.

torsi
    Felhasználó

Köszi a választ!
    Amúgy kiváncsi lettem.
    Mien ufo fajták vannak?

Szpacsek
    Felhasználó

Vannak egy néhányan…

Vannak szauroidok/reptiloidok — és vannak emberszer?ek, humanoidok.

Pl. akik a 20. sz. második felében a leggyakrabban látogattak a Földre — ?k a “kis szürkék” (már volt róluk szó) és a “magas sz?kék” voltak. A magas sz?kék, ?k olyanok, mint egy skandináv típusú ember, mondjuk, egy svéd. Úgy néztek ki.

De van még rengeteg faj! Van is itt egy topik, hogy “földönkívüli lények fajtái”. Azt nézd meg, Raven.

torsi
    Felhasználó

Furcsa kérdés de :
    Ha a “kis szürké”ket így hívják akkor a “nagy sz?ke” miért sz?ke?
    Miért nem szürke? (Talán nem szürke színüek?)

Szpacsek
    Felhasználó

A nagy sz?kék a hajuk miatt vannak így elnevezve.
    Hosszú, vállig ér? sz?ke hajuk van.
    És, kb. 2 m magasak. Ezért hívják “magas sz?kék”nek ?ket.

Szpacsek
    Felhasználó

Egyébként a “magas sz?kék” b?rszíne eléggé sápadt, fehéres.
    Ugyanis a bolygójukon, ahol élnek, lekényszerültek a felszín alá lakni, mert a felszínét a bolygójuknak már régen tönkre tették — életre alkalmatlanná tették.

fics88
    Felhasználó

mindenesetre érdekesek ezek a leírások 🙁 csak örülnék ha pl olyan hihet? nem Fake nem animációs filmb?l nem a fílmiparból kivett képek videókat látnék hanem mondjuk egyrendes felvétel pl ami mondjuk küls? kamerák és beltéri egységek rögzítették amint ezek a lények járnak kelnek vizsgálodnak akár ! határvéd? h?képes vagy éjjellátós felvétel amint el?bukkannak majd követik ?ket !!! ezek csak példák de amíg ezekr?l a reptilan emg kisegerekr?l és ilyen neon meg kamuflázsos leírások vannak mindég a szkepticizmusom lép el?re !! 🙁

robbietaylor
    Felhasználó

Sziasztok! Nemrégen olvasgatom az oldalt, gondoltam beírom én is amiket átéltem/átélek. Az biztos, hogy nem vagyunk egyedül. Gyerek/serdül?koromban(80-as évek vége 90 eleje) sok fura “álmom” volt. Az egyikkel az volt a gond, hogy tisztára emlékszem és tisztára valóságos volt és most már úgy gondolom, hogy a többi sem lehetett álom. Ha visszagondolok megint rám jön az az érzés, borzasztó. Mindegy röviden leírom: Épp álmodtam, hogy vonattal megyek valahova épp az út végén jártam, amikor hirtelen felébredtem az álmomból. Mindent láttam a szobámat a bútorokat, de a fejem sem tudtam mozdítani és nagy búgás volt a fejemben. Amit láttam hát hogy mondjam egyb?l az arcom el?tt volt a kis szürke lény. Nagy szemekkel bámult rám. Én meg beszartam és azt gondoltam hogy csak rossz álom becsukom a szemem és felébredek. De még a szemem sem tudtam mozdítani! Ett?l még jobban megijedtem. Olyan volt mintha az agyamba hallottam volna a hangját, nem is a hangját inkább a gondolatát. “Nyugodj meg”. Ett?l nem tudom miért de egyb?l megnyugodtam. Következ? kép az, hogy felriadok reggel. Gondolom amikor meglátogattak véletlenül felébredtem és vissza bénítottak.
    Na én kb 3 fajtával találkoztam eddig. Kis szürke nagy szem?. Nagy szürke (ez ruhát viselt és vigyorgott). Hüll?szer? (undorító). Ezek általában az ágyam mellett vagy a szoba végén álltak. Voltak rohadt fájdalmas dolgok amiket csináltak én csak arra emlékszem hogy el akartam szökni és jópárszor lerúgtam ?ket amit ?k egy bénítással jutalmaztak.

Legutóbb pedig elkapott egy óriás álmomban (csúnya nagy kékes szürke széles fekete szem és úgy t?nik nincs szája) kb 3-4m magas lehetett. Ezt csak azért írtam le, hogy tud e valaki ilyen lényr?l vagy csak a képzeletem szüleménye.

UFO-t láttam már(többedmagammal is) 1. ovális fehér ami megjelent a semmib?l ment pár métert és elt?nt a semmibe hang nélkül 2. kisebb fénypontok amik messze voltak és teljes káosz volt a mozgásuk.

fealoke
    Felhasználó

nem bántásként írom de nem minden az aminek hisszük… sok számítógépes játék dobozán vagy belül a tájékoztatóban feltüntetik hogy az adott játék milyen tüneteket okozhat és az egyik ilyen az hogy “gyakori hátranézés, paranoia” vagy ilyesmi a megfogalmazás de a lényeg ugyanaz. tehát ha valaki csak letölti és nem megveszi a játékot akkor nem tudja elolvasni a tájékoztatót tehát simán lehet utána paranoiás anélkül hogy tudná azt hogy az adott játék okozta. de ez csak az én véleményem, nem akartam ezzel senkit sem gyanúsítgatni hogy illegálisan töltöget stb. csupán egy ésszer? magyarázatot próbáltam meg adni a dolgokra 🙂

fealoke
    Felhasználó

egyébként nálam is a bal sarok a problémás, az a legsötétebb pontja a szobának. és sokszor tekintgetek oda 😀 mert úgy érzem valaki figyel. egyébként ott tesóm szokott aludni, ha itthon van. ja a másik amit írni akartam hogy nagy egy Elder Scrolls nev? játéksorozat (több része is van) és abban van egy olyan faj hogy Argonian. bocs ha rosszul írtam a nevét, régen játszottam már vele. na azt kell tudni err?l a fajról hogy kit?n?ek a lopakodásban, tolvajlásban és talán még tudnak a víz alatt is lélegezni. egy hüll? fajról van szó, kicsit sárkányszer?re is lehet alakítani, mert gyíkszer?ek.. mindegy aki játszott vele az tudja hogy néznek ki. arra gondoltam hogy mi van ha ezt a fajt a Reptalian vagy milyen idegenekr?l mintázták?! egy illusztrációt már láttam róluk és eléggé meglepett a hasonlóság! a másik meg az hogy rengeteg kultúrában, vallásban szerepel a kígyó, néhol a sárkány. és hát azok is hüll?k és mivel akkor az emberek még nem igazén tudták mivel van dolguk ezért elkönyvelték ?ket kígyónak, sárkánynak.. vélemény? 😀

fics88
    Felhasználó

ebben van valami én játszottam a Morrowind sorozattal 🙂 🙂 leg jobb A Skyrim 😛 😀 😀

Na de visszatérve igen érdekesek :\ jó de van benne iylen oroszlán szer? faj is ………. :\

am meg a legendágban fali festményeken lerajzolt Sárkányok kígyók …….. érdekesek mert mivel látnia kelett valamit hogy lerajzoljon …… pl kút fejb?l 1 sárkányt megmintázni :\ hát érdekes…… de pl a lovagok akik sárkányokkal harcoltak stb valami hasonlóknak kellett lenni amib?l indult a minta hogy milyenek is lehettek. pl te is látsz 1 lovat elmeséled milyen és hogy nézett ki onnan már cifrázhatod mert van alap amit alakíthatsz pl ráképzeled a bika szarvait stb… és Biló lesz 😀
    de az alapja mindég igaz a ló :\ szóval…. tuti voltak sárkányok “remélem” 😀 😀 😀 más képp nem lenen ekkora szimbólum szerintem mivan a a Reptilanok valójában sárkányok ???? O.o

kemma
    Felhasználó

Nekem is volt egy érdekes esetem.
    Olyan 10 éves lehettem,akkoriban falun laktunk,nagy kerttel.
    Az éjszaka közepén felébredtem és elindultam kifelé a gyerekszobából a konyha írányába.A konyhában égett a villany és bevilágította a ház többi szobáját.Néztem anyájék ágyát de üres volt,csodálkoztam hova mentek az éjszaka közepén,de mentem tovább a konyha felé.
    Kinéztem az ajtón,semmi különöst nem láttam.
    Visszamentem a szobába,lefeküdtem becsuktam a szemem.Pár pillanat múlva éreztem valakit magam mellett.Kinyitottam a szemem és valami alak feküdt mellettem.Mivel kopasznak láttam,úgy gondoltam az egyik rokonom az,de ? egyrészt 200 kilóméterre lakott t?lünk,másrészt nem is jött le hozzánk akkor,de egyszer?en nem tudtam mire gondolni.
    Egy darabig vártam aztán felültem hogy jobban megnézzem ki az..de hirtelen eltünt.félni nem féltem.
    Visszafeküdtem..ekkor pár perc múlva megint éreztem hogy ott van,és megfogja a kezem,elkezdte simogatni ami nagyon megnyugtató volt,utána pár perc múlva elaludtam.
    másnap kérdeztem any?jékat hol voltak az este,persze mondták sehol:-)lehet romantikáztak valahol,na mindegy.
    annyi rémlik még hogy másnap a két tacsink akik sose kóborolnak el,eltünt vagy két napra,emlékszem mert halasztanuk kellett egy utazást emiatt.

Wessyl
    Felhasználó

Érdekes. 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Az a lényeg pozitív lény volt, mert ha más lett volna… könnyen bajod eshetett volna.

kemma
    Felhasználó

Igen,szerencsére nem volt rossz élmény.

Wessyl
    Felhasználó

Hát.. azért én így is marokra fogtam volna a machetát! 😀

kemma
    Felhasználó

:)tényleg el?kellett volna rántanom apám szamurájkard utánzatát a szekrény mögül.

kemma
    Felhasználó

kérdés eljutottam-e volna a szekrényigB-)

fics88
    Felhasználó

Ez érdekes …. :\
    nekem amit az elején 1x írtam, hogy még kisebb voltam apum mág élt akkor ? sokszor vagy nagyon korán ment dolgozni vagy éjszakázott…… de votl hoyg együtt indultak hajnalba anyummal……

felkeltem mert hallottam valami csörömpölést a konyhából gondoltam ?k keltek fel és ki szaladtam elköszönni 🙂 ^.^
    a szobám a nappaliból nyílt ahol deküdtek anyuék mikor kimentem ránéztem az ágyra és azt láttam be van vetve és le van takarva a barna leped?vel….. mentem tovább a konyhába majd hirtelen 1 tányér a mosogatóból egyenesen leesett a földre… majd éreztem a hátam mögött vmi elmegy elnéztem a padra feljáró fele és ki libbent a takaró függöny és valami fel suhant a padlásra megijedtem és elindultam be de mikor ránéztem az ágyra ott feküdtek apuék és nem értettem az egészet majd lefeküdtem aludni nehezen :\ 🙁 🙁

Wessyl
    Felhasználó

Na ez tényleg durva!
    Nekem eddig csak olyan volt legfélelmetesebb, hogy felkeltem senki nem volt a házban pedig a villanyok fel voltak kapcsolva stb., de nem találtam senkit se a házban mire visszaértem az emeletre ott volt a családom, aludt. 😮 😐 El?tte senki nem feküdt az ágyakban! 🙂 🙁

fics88
    Felhasználó

végül is majdnem hasonló az eset csak nekem ugye konkrétan valami megmutatkozott ott a padrafeljáróban

Wessyl
    Felhasználó

Bizony, de így is parás volt… hát még, ha nekem is megmutatta volna valami magát!

Amúgy hangokat a fejedben nem hallottál, vagy mintha a füledbe suttognának?

fics88
    Felhasználó

azt nem :\

Wessyl
    Felhasználó

Akkor nem konkrétan veled akart/ akartak kapcsolatba lépni!

fics88
    Felhasználó

az oylasmi hangok jallása apu halála után volt 1-2 évre mert arról is írtam már. utána is néztem az élménynek és a részleteknek és azt jött le démon vagy ördögi megszállás áldozata lettem csak sikerült megakadájozni

Wessyl
    Felhasználó

Ma hajnalban kb. 3-4 óra körül leesett az összes labdám a polcról, pedig azok kis labdatartó tálakon vannak, szóval magától lehetetlen le esniük.

Az még a fura, hogy egymás után estek le… 😐

daniella
    Felhasználó

Labdázni akartak 😀

fics88
    Felhasználó

unatkoztak a polcon tuti 😀 😀 😀

Wessyl
    Felhasználó

Nem hiszem , az a dolguk, hogy díszek legyenek! 😀 Aláírt labdákat csak nem fogok elrugdosni! 🙂

fics88
    Felhasználó

van benen valami :\ 😀 😀 de nekem most a macska hozta rám a szív bajt….. hajnalban beszökött a szobámba és a mániája hoyg bebúji ka sz?nyeg alá…. hallo mvmi mocorog meg pöffög és azt látom a szönyegem megindul az ágy felé…. xd

ózd
    Felhasználó

Én nem tudnék macskával egy szobában aludni mert az állatok zajai nekem idegenek és brrr kirázna a hideg 😀 Meg lehet hofy nem ismerem a szándékukat és belehalnék ha a sötétben rám ugrana valami

Wessyl
    Felhasználó

😀

Névtelen
    Inaktív

A macskák megérzi a szokatlant s?t el?re is tudnak jelezni veszélyeket s?t még a gazdájukat is képesek figyelmeztetni ha valamilyen vészhelyzet alakul ki. Látják a különböz? entitásokat stb….
    Az igaz hogy én sem szívesen aludnék egy szobában egy állattal, ki tudja milyen rossz szándék van benne… 😀 :))

ózd
    Felhasználó

Azt hallottam hogy a macskák az ember mellére ülnek és volt aki ijedtében meghalt vagy nem kapott leveg?t. Ez komoly :O
    Azt tudom hogy látják a szellemeket is.

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 367

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.