Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció.

• This topic has 207 válasz, 15 hozzászóló, and was last updated 8 years, 7 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 208
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Erre nem is gondoltam :O

wolf
    Felhasználó

Angyalok üzenete 1-2

1 – -link-
    2 – -link-

timea
    Felhasználó

Ha valaki azt hiszi hogy az angyalok hada lengi körül s?t még kommunikálni is tud velük az már klinikai eset.
    Nekem ebben merül ki a véleményem err?l a dologról.Nem tudom elképzelni azt hogy komoly -már ha komoly feln?tt emberek ezeket elhiggyék. Ebben igazat adok Lutyonak Van ez az anygyal szárny nev? oldal. Belenéztem, megjegyzem, kár volt.

Szpacsek
    Felhasználó

Nem baj én szeretem ! Az ” angyalokat” ! Ha mások azt mondják rám beteg volnék, hát nem is érdekel. !!! Csak én érezzem jól magam !
    Meg azt se tudom miért kéne olyan komolynak lenni….. Ez az egész élet néha olyan rossz, hogy azt csak komolytalanul lehet kibírni, elviselni…. Meg hogy tudjon az ember pihenni is…! (lazítani…!). Az is fontos, az is kell.

Szpacsek
    Felhasználó

Én az angyaloknak a Plejádok-beli lényeket tartom.
    De mondjuk én nem szoktam kommunikálni és a kapcsolatot tartani velük…! Bárcsak inkább csajozni legalább tudnék, de azt sem tudok . Mindegy, de így is lehet– kell !! muszáj !!!! — élni !

Nono88
    Felhasználó

Nem megy a csajozás? Segítsek :)?

Vannak
    Felhasználó

😀 Sztem nem kell neki segítség..:)

Szpacsek
    Felhasználó

Nem kell segítség !
    Köszi ! 🙂

Nono88
    Felhasználó

Akkor ne panaszkodj :D!

Szpacsek
    Felhasználó

Jaj hadd csináljak már azt amit akarok……! 🙂 :Z :Z

De azért neked se rossz ! Arra gondolhatsz, amire csak akarsz…..! 😀

wolf
    Felhasználó

Angyali jelenések – Angyalgömbök
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Wolf! Ezt a linket miért dobtad fel?? Semmi közük nincs az angyalokhoz ! Azt mondják róluk hogy porszemek 🙂 + látok még ott cigi füstöt is lefényképezve 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Hát az angyalokhoz tényleg nincs ! De ami ezen az oldalon történik — tündéri….– ahhoz igen….
    Hát majd csak vége lesz már…. mert semmi értelme…. így .. legalábbis.

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

Wolf! Ezt a linket miért dobtad fel?? Semmi közük nincs az angyalokhoz ! Azt mondják róluk hogy porszemek 🙂 + látok még ott cigi füstöt is lefényképezve 😀

Persze csak mindig kritizálni az a legkönnyebb! Minden fotó nem lehet hibás!
    Azok nem porszemek Lutyo!!! És kik mondják, hogy porszemek? Természetesen akik nem hisznek benne! Na majd keresek akkor más bizonyítékot is amit nem tudsz félremagyarázni! De persze a szkeptikusok mindent félremagyaráznak! Azért mert te valamit nem látsz attól az még ott van, és a fényképez?gép is megörökíti!

wolf
    Felhasználó

Tisztánlátó gyermekek
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, itt is vannak ! A Paranormálon !
    Kedvelem ?ket !

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

Aki tisztánlátó az a fotókon is látja az angyalokat!!!

Névtelen
    Inaktív

Mit jelent az hogy “tisztán látó?”

Névtelen
    Inaktív

Te látod?

Névtelen
    Inaktív

Úgy értem, a ti olvasatotokban… hol látjátok a fotókon az angyalokat? Vizuálisan vagy képzeletben? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

10-12 éves korig szokták látni egyes kislányok !! És tartják a kapcsolatot velük . Most egy néhány napja volt err?l a tévében egy film. Az els? világháború idején játszódik.

( Én már másodszor láttam mert 10 éve is láttam már ! )
    ( Mármint ezt a filmet ! )

Szpacsek
    Felhasználó

A ” tisztánlátó “, az az ún. “clairvoyance” mint Madame Helena Pertrovna Blavatsky. ( Meg Annie Besant. ) Teozófusok.

wolf
    Felhasználó

Ez tévedés Szpacsikám! Talán akkor azt is nézd meg amit belinkeltem, mert
    abban a fiú gyerekek is arról beszéltek amit látnak és a Kovács Magyar András is!

Szpacsek
    Felhasználó

Meg az az angol ember aki egy könyvet írt Atlantiszról..! Csak mindig elfelejtem a nevét..!

Szpacsek
    Felhasználó

Ja igen a kislányok a tündéreket látják. Az angyalokat ezekszerint a fiúk is ! … ?k se rosszabbak mint a lányok ! Ugyanolyan jól látják !

Kovács Magyar András táltost ?t ismerem, beszéltem vele a Börzsönyben egyszer , Kóspallagon.
    És olvastam a könyvét, ott vettük, a ” Nagy Táltoskönyv”–et.
    ( Meg vettünk még ott több könyvet is, mint pl. : ” A fehér mágia könyve –mai boszorkányoknak” cím?, akkor az ” Atlantiszi Thoth Smaragdtáblái ” , meg tartott ott egy el?adást is Kovács Magyar András .)

Szpacsek
    Felhasználó

? a legnagyobb mai magyar táltos vagy az egyetlen. A földsugárzásokat jól beméri, érzékeli, mint ahogy az a videón is szerepelt…. egy egész oszlop volt ott a tanteremben, ahol rosszul lett minden gyerek aki ott ült….! Amúgy egyébként egy nyíregyházi villanyszerel? volt régen Kovács Magyar András !

Névtelen
    Inaktív

Amit a K. M. A mond az engem egyáltalán nem érdekel. Az életben nem látott semmi entitást csak a gömböket. Ajánlom más írott anyagot is olvass róla. Ne mostaniakat hanem régieket. Err?l ennyit.
    A gyerekek általában 5 -6 éves korukig látják a szellemeket.. Wolf!
    Vajon hol látod az angyalokat azokon a képeken ? Sehol. Hol az a bizonyíték amit nem tudok félremagyarázni? Erre lennék kíváncsi.

Vannak
    Felhasználó

Hát én láttam egy filmet(Paranormal Activity-Mi történik miközben alszol?) Nem tudom hogy fake-e(hamis-e)
    De durva volt.Volt egy csaj aki 8éves korában szellemet/démont látott.13éves korában le égett a házuk.Na a Pasijával együtt lakott és furcsa dolgok történtek.(Oktalan villany kapcsolás villogás qrva er?s ordítások stb.Meg 2ször is megszálta ha minden igaz.)Ki raktak neki egy ilyen szellem táblát és valamien csaj nevet irt rá.Rá kerestek a neten és a csajjal ugyan az történt mint vele.Nos a vége felé(utolsó 3perc) ki rántotta az ágyból lehuzta az emeletr?l utána ment a pasi.A csaj már a pasival a kezében jött fel hozzá kurta a kamerához(minden éjjelt fel vettek) végig “nyalta” a pasi lábát utána mintha bekapta volna a kamerát.Ezután azt irták hogy mánsap megtaláltak a pasi holttestét de a csajról semmit nem tudnak..ÉRDEKES(irjatok hogy ha tudtok err?l valamit örülnék hogy ha nem lenne igaz..)

Vannak
    Felhasználó

Persze ezzel azt akartam mondani hogy felnöttek is láthatnak ieneket..(persze ha a story igaz.)

Névtelen
    Inaktív

Nem igaz. Ott még nem tartunk. Elhinné mindenki ha esetleg én végignyalnám egy kis szürke lábát bekapnám a kamerát aztán másnap tele lenne a média hogy egy kis szürkét találtak mittomén az erd?ben meghalva? Vagy fordítva 😀 Na persze mindezt kamera el?tt.. 😀

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

lutyo wrote

Azok nem porszemek Lutyo!!! És kik mondják, hogy porszemek? Természetesen akik nem hisznek benne! Na majd keresek akkor más bizonyítékot is amit nem tudsz félremagyarázni! De persze a szkeptikusok mindent félremagyaráznak! Azért mert te valamit nem látsz attól az még ott van, és a fényképez?gép is megörökíti!

Névtelen
    Inaktív
    lutyo wrote

wolf wrote

lutyo wrote

Wolf! Mi van veled hogy nem tudsz értelmezni ?? 😀 Azért azt is figyelhetnéd hogy itt mit írok..
    Nem állítottam itt semmit. Emlékeim és az írás alapján úgy gondolom értelmezhet? miszerint a szövegben az áll hogy “azt mondják róluk..” Így már érthet??????? 🙂

Vannak
    Felhasználó

De nem szürkét találtak OMG hanem egy pasit..

Névtelen
    Inaktív
    Vannak wrote

De nem szürkét találtak OMG hanem egy pasit..

Logikus. Én csak egy PÉLDÁVAL éltem..

Vannak
    Felhasználó

De hát nézzétek meg a filmet.Gyenge idegezetüeknek nem ajánlatos.Mert akkor ez lessz: -link-

Névtelen
    Inaktív

Már akinél.. 🙂

wolf
    Felhasználó

Figyelj Lutyo! A tényeket ne akard meghamisítani!
    Kérlek, legalább te ne legyél ennyire szeptikus mindig.
    Hogy a klasszikust idézzem:
    ?A dolgokat elfogadni tudni annyi, mint helyesen értelmezni.”

Névtelen
    Inaktív

Wolf 🙂
    Van már bizonyíték amit nem tudok félre.magyarázni 😀

Vannak
    Felhasználó

Jah…

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

Figyelj Lutyo! A tényeket ne akard meghamisítani!
    Kérlek, legalább te ne legyél ennyire szeptikus mindig.
    Hogy a klasszikust idézzem:
    ?A dolgokat elfogadni tudni annyi, mint helyesen értelmezni.”

Ahogy írod Wolf.. 😛

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Ezt : A tudat képes a valóság közvetlen felfogására a fizikai érzékelés használata nélkül.

Szpacsek
    Felhasználó

Ez nem az Atlantisz topik, de köze van : (egy kicsit): 1975 –ig mintegy 7000 könyv és cikk született (íródott) Atlantiszról.

Az angyalkommunikációhoz azért van köze, mert vannak ” Atlantisz angyalai ” is. Egy könyv is van róluk ( ezzel a címmel), de én nem olvastam, csak tudok róla hogy van..

Szpacsek
    Felhasználó

Gyerekkoromból tudom, a mesékb?l–amelyeknek valóságmagva , valóságalapja van mindig– hogy voltak az óriások , a ‘Nephilimek’. Persze akkor még nem tudtam hogy Nephilim ( Nefilim ) a nevük.
    De hány mese, népmese kezd?dik így …: ” Valamikor réges -régen, amikor a földön még az óriások (is) éltek……”

Volt egy mítikus, sötét, prehisztorikus, történelem el?tti kor, amelyben mivel a Földet katasztrófák sújtották– ezért kevés volt az élelem, és nem volt növénytermesztés meg álattenyésztés — vagy gy?jtögetés, vadászat, mert kevés volt a vadon él? állat is — eztért az emberek és az óriások EGYMÁS HÚSÁÉRT vívtak véres háborúkat, öldökl? csatákat. Kannibálok voltak. Nem tudtak máshogyan túlélni…! Ez kb. 300 000 ezer évvel ezel?tt volt.
    Harcolt akkoriban ember–ember ellen, óriás óriás ellen, és ember az óriás ellen is.

Dél- Amerikában éltek legjellemz?bben az óriások, de voltak másfelé is !
    Tiahuanco (Tivanaku) városa Bolíviában, akkoriban épült, és az a ma meglév? legrégebbi város a Földön !!
    Az óriások, mágikus képességeiket, tudást és tiltott módszereket is használtak az építkezéseikhez.
    Így tudták csak mozgatni azokat az “iszonyat nagy” kötömböket, amelyeket mérg a mai leger?sebb daru sem tudna felemelni. És ráadásul nekezen megközelíthet?, szinte hozzáférhetetlen helyeken is építettek bel?le építményeket, er?döket, er?dítményeket.
    Pl.: a Cuzco-i vár Peruban, aztán; Macchu Picchu…

Na létrehozok egy új topikot mert err?l sokat tudok…… és nem ebbe a topikba tartozik !

Névtelen
    Inaktív
    Szpacsek wrote

lutyo wrote

Ezt : A tudat képes a valóság közvetlen felfogására a fizikai érzékelés használata nélkül.

Ez egy kicsit sántít.A tudat nem létezik a fizikai valóság nélk?l. Ezt nem lehet kiküszöbölni . Még a meditációban is létezik a fizikai valóság s?t a hipnózisban is.
    ez nem az úgynevezett “tisztán látás”

wolf
    Felhasználó

Mind a ketten tévedtek!

Szpacsek
    Felhasználó

Tisztánlátás — Crystalinks — Hatodik érzék.
    Akkor ez lehet !

Szpacsek
    Felhasználó

A ” clairvoyance ” az a távolbalátás, a látnoki képesség !

wolf
    Felhasználó

Ez egy angyal? Csodálatos energia gömb

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, ez inkább csak olyan ‘lidércfény’, mint a mocsárban…

Az angyalok a Plejádok fényküldöttei..

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Meg az az angol ember aki egy könyvet írt Atlantiszról..! Csak mindig elfelejtem a nevét..!

Az angol úriember : William Scott–Elliott.

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 208

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.