Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció.

• This topic has 207 válasz, 15 hozzászóló, and was last updated 8 years, 7 months by Névtelen.
8 bejegyzés megtekintése - 201-208 / 208
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Angyalok? Azok alatt mit is értünk? Emberire fordítva szárnyas, tógás emberek…,de máshogy nézve mik?

Szpacsek
    Felhasználó

Hm.. 7 féle angyal van én úgy tudom !! Pl. ark-angyal, kerub, szeráf… ezeket tudtam megjegyezni.
    ?rz?angyal: a ” Felvigyázók “, valószín?leg a Nibiru emberei, az annunakik ( Nephilimek).

Az ? és a földii emberek keresztez?déséb?l jöttek létre az óriások. Akik itt a Földön éltek, de mára már kihaltak, csak csontvázakat lehet találni. Itt a Paranormálon is vannak ilyen csontvázakról fényképek, az óriásos topikban. ! 😐

Az utolsó földi óriások nem Góliát a filiszteus óriás idején éltek, hanem még kés?bb is , Dél –Amerikában. Dél-Amerika déli részén, Patagóniában találtak nagy lábnyomokat, az emberénél sokkal nagyobbakat , az 1700–as években, a spanyol hódítók. És még néhány 2 és fél méter magas óriás is akadt …! Az egyik ilyen legutolsót az 1860-as években hajóval Európába ( valószín?leg Spanyolországba ) akarták szállítani. De a hajón az óriás megölt 4 matrózt, mert elszakította a láncát, amellyel a f?árbóchoz kikötötték..! És ezért, le kellett l?ni az óriást, a holttestét pedig a tengerbe dobták. Így tehát nem érkezett meg Európába.

TurulBoszi
    Felhasználó

Anyám mit össze irtattok és, hogy egyik sem igaz vagy csak félig. Akkor felvilágosítanék mindenkit, hogy mindenkinek van ?rangyal 1 vagy több, és a dolgok nem úgy m?ködnek, hogy szólsz neki és hozz egy kávét a konyhából.

Els? és legfontosabb csak, akkor avatkozhat be az életedben, ha megkéred, vagy ha szükségét érzi!!! Ez alól semmi senki sem kivétel, ha elüt egy kocsi, és úgy látja van még dolog itt, akkor megment.

Nem fog vakcinát adni, ha rákos vagy amit?l, egy nap alatt meggyógyulsz. Nem fog vizet hozni neked, ha szomjas vagy.

2. Csak abban segít, ami a fejl?désedet szolgálja mentális, tudatos szinten. Abban nem fog segíteni, hogy szívassuk meg a padtársat…

3. Csak is,úgy jelenik meg el?tted, amilyen formában te elfogadod és nem ijedsz meg t?le… Nekem jelent meg szárnyas formában, Kutya formában, ember formában.

A másik dolog. A tisztánlátás, aminek feltétele az, hogy kinyisd a 3. szemedet. Azt jelenti, hogy kinyílt a 3. szemed. Sem többet sem kevesebbet.

Fotón videón életemben nem láttam angyalt még.

Nem képzeletben, nem is a valódi szemeddel látod ?ket… ,hanem egyfajta energia frekvencián, amit a 3. szemed érzékel. Ugyanolyan ez, mint az állat világban a denevér, aki érzékeli az ultrahangokat… mi pedig nem.

Alapvet?en minden energiából áll a földön ami él és mozog. Angyalok is ilyen elven m?ködnek, csak, hogy mivel a te energiáid sokkal alacsonyabban vannak, mint az övéik, ezért képtelen vagy látni ?ket, hacsak meg nem emeled az energia rezgésedet.

TurulBoszi
    Felhasználó

Kovács Magyar Andrást meg nem pár légb?l kapott hírb?l kéne megítélni… ,mert annak ellenére, hogy nekem sem szimpi az ember, amiket állít helytállóak, és annak ellenére, hogy nem gyerek korától fogva “tisztán látó” nagyon is tudja, mi hogy m?ködik.

Azok a tisztán látók, akikkel eddig találkoztam ebben mind egyetértettek.

Megnéztem egy csomó videót, ugyan úgy kommunikál szinte mindegyik az angyalokkal telepátiával kivétel nélkül. Ugyan úgy használják a technikákat is… csak van aki azt a kicsit másképp használja…

TurulBoszi
    Felhasználó

3. szem pedig, annyit jelent, hogy a “dolgok mögé látsz”. Pl. Olyan ez, mint amikor már tudod, hogy ki hazudik és ki nem… Lehet nem a legjobb példa, de remélem érthet? volt.

Névtelen
    Inaktív

Érthet? volt Nandi!
    Visszatérve KMA ra. Mindenkinek a saját joga hogy kit hogyan lát, kit hogyan értékel.Igazakat mondani nem nagy kunszt, f?leg ha azok az “igazságok” már elhangzottak régen itt ott és ezeket az igazságokat szajkózzák a mai önjelölt “táltosok” és megmondók és rezg?k meg még ki tudja kik. Igazság sokféle lehet. Neked is más, nekem is és gondolom, itt többeknek. Olyan igazságok vannak, amire még csak gondolni sem mersz.-
    KMA jókor volt jó helyen az ? szempontjából nézve. Egyéb dolga nem volt mint hogy figyeljen. Okosan és ügyesen figyelt.Így szedte össze a kezdeti tudását amit mára tágított, hozzátett, elvett, mindezt az igazságnak VÉLT igazságból. Mert honnan tudhatod azt hogy igaza van mindenben. Közhelyeket ismétel. amit azóta többen ismételnek t?le tanulva akik akarják vinni valamire vagy legalább azt akarják hogy felnézzenek rájuk. Neki sikerült. Csak nem biztos az hogy minden igaz amit mond. Vagy minden igaz amit ti igaznak véltek az ? “tudásában” lehet hogy teljesen más az igazság csak ti ezt látjátok, ezt halljátok, ezeket a videókat, el?adásokat nézitek.
    Nem akarok itt senkit sem nem rágalmazni sem nem kritizálni mert én is most csak a kezdetekt?l indulok el KMA dolgában mint ahogy ? tette a tudatlanság és a tudás szintjé,. De én tényeket látok és azokat is adom tovább. Nekem meg van az említett emberr?l a magam saját véleménye és nem vagyok ezzel egyedül, viszont nem vagyok a szkeptikus Vágó Istvánné,
    Már akkor csalódtam benne mikor a kis üzletében kis fiolákban elixíreket árult, ami a laboratóriumi vizsgálat után cs?dött mondott, mert a mindenféle betegségre cimkézett üvegcsék tartalmáról bizony kiderült hogy közönséges csapvíz.Aztán jöttek a többi dolgok amik megmagyarázták a kiábrándultságomat a “táltosból”:

-link-
    -link-
    -link-
    -link-

Tévedés ne essen! Nem vagyok az aki örül ha rosszat mondhat valakire, csak meg van bennem az a rohadt rossz természet hogy nem szeretem a néphülyítést fels? fokon 🙂

TurulBoszi
    Felhasználó

Én nem állok az oldalán, ezért írtam, hogy nem szimpi, és sok mindenben egyetértek veled. Csak azért mondtam, hogy van sok igazság benne, mert azt a kis szeletét, amivel én is foglalkozom, azt nem tudom hogyan, de ugyan úgy tudja pontosan, ahogy én is vagy más “tisztán látó” persze itt is találtam ferdítést.

Nem kell linket mutatni. 🙂
    Utána jártam én is, és találtam nála érdekes dolgokat… Én meg azt nem szerettem, ha pár hír alapján ítélnek meg vkit, de látom felkészült vagy.

Névtelen
    Inaktív

Köszönöm Nandi de ez is a dolgom többek között 🙂 A “pontosan tudásról” már írtam feljebb 🙂

8 bejegyzés megtekintése - 201-208 / 208

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.