Bemutatkozás

News Fórumok Kávézó Társalgó Bemutatkozás

• This topic has 250 válasz, 22 hozzászóló, and was last updated 9 years by TurulBoszi.
50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 251
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Tehát Szpacsek: Nem szeretnék még egyszer ilyen leveleket írni!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Ez így lesz igérem!
    Be is tartom!!!
    És nem szarom tele most már az összes topikot a hülyeségeimmel, felfogom az agyammal, megértem, meg fogja látni mindenki, és többször nem kell mondani, és mindkett?tökr?l leszállok. Ilyen ” randi ” meg “társkeres?” vagy micsodák céljára nem fogom megpróbálni használni ezt az oldalt ezentúl, mert nem igazán ezért van ez kitalálva, én is amondó vagyok !!

Szpacsek
    Felhasználó

Na meg a célom az pontosan hogy ne legyek már ha lehet se beteg, se nagykép?… mert az nekem se lenne jó, és másokat se boldogítanék vele azthiszem…!!!!! Ez biztos is! Kiflinek is igaza volt !!!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Békén hagyom carriont is mert megdolgozott érte. Nem csak azt mondta hogy “Mennyek mán'”, a fenébe, hanem szépen meg is értette vélem !!!!! Úgyhogy ? is megérdemli már nagyon !!
    Csak nehogy hiányozzanak vkinek a hülyeségeim !! Ha mégis, hát az eddigieket ( a régebbieket ) nézze meg…! Mert én több ilyet nem írok.

Névtelen
    Inaktív

Jól van Szpacsek.!

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor figyeljetek csak ! Az egyik unokatesóm (aki lány), hastáncos(n? ) volt! ( Most jogásznak tanul ! ) 🙂
    A keresztapám lánya pedig híres gyerekszínész volt Budapesten, olyan mint Szinetár Dóra !!! Most egy nagy óceánjáró hajón él az Atlanti– óceánon !!
    Én meg egyszer írtam egy hosszú, kézzel írt levelet Nikának, és baromi jól sikerült !!!! 1 év múlva válaszolt is rá, szóval visszaírt nekem !! Még a ” Papa ne félts” idején !! 🙂
    Bármit bárkit megkaphattam volna !!!! Loláról már beszéltem itt !! Ezek után senki se gondolhatja, hogy bunkó, buzeráns seggfej volnék…! 🙂
    Ha “más” lennék, — akárcsak félig is, szóval ” bi” — akkor meg el lennék hízva nagyon, és hatalmas nagytest?, dagadt kövér pacák lennék! De szép vékony vagyok, és túl csontvékony sem vagyok. na. Ja, és még paranoiás se vagyok… mert az az, aki csak és kizárólag a vágyai és a félelmei fogságában, rabságában él, és ezek irányítják, határozzák meg az életét !!
    Szerintem egyébként carrion sem paranoiás, de nem tudom, mert ?t nem ismerem ( még. ) (?)
    A kelták a királyok, carrion !! A kelta mágusok !! Stonehenge !! Ha már úgy is itt a Paranormál oldalon vagyunk…! Newgrange !! Arthur király!! Merlin, a varázsló !! Stb. stb. !! Az emberfeletti er? jelképe a kelta kereszt !! A skótok, írek, angolok is nagyon jók !!!! Szeretem az északi népeket, a germánokat, skandinávokat, dánokat, hollandokat, s?t még a balti államokat — Észtország, Lettország, Litvánia — is !!
    MOST VÉGRE BIZONYÍTOTTAM !! MEGMUTATTAM MIT TUDOK !!!! 🙂 😀
    Senki se, Senkise… ? meg mostanában nem ír itt… 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A “Never Again” (Soha többé ) Kelly Clarksontól tetszik de mir?l szól ? Nem tudok angolul, nem értem a szövegét.

carrion
    Felhasználó

a kelta motívumokat én is szeretem.

Névtelen
    Inaktív

Avatart kellene változtatnom……. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Gyönyör?, díszes, elegáns, és a “Kerek Torony” Glendaloughban, Írországban…!!
    Ezek a kelta m?vészetb?l a kelta motívumokból a kedvenceim. Vannak menhírek is. A wiccákat nem szeretem.

Szpacsek
    Felhasználó

A Szellemtan, mágia, szellemidézés — nem érdekel…!

Szpacsek
    Felhasználó

Én is folyton olyan dolgokkal foglalkozok, amire nemigen van igény, kereslet — de nekem tetszenek…
    Például most a Wikipédiában megnéztem a keltákat és tényleg tetszettek. M?vészet, motívumok, de a zenét még most fogom megnézni.
    Szerintem most mindenkinek pont jó az avatarja úgy ahogyan van és nem kellene megváltoztatni.

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Skót népzene !! Nikszibéby !! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ez nem a zene topik..

Névtelen
    Inaktív

F?leg nem Skót…
    Akkor Carion is feltette volna és én is mert én Írországban voltam és az ? zenéjük sem tetszik..

Szpacsek
    Felhasználó

Örülök hogy megtudtam hogy Írországban voltál !! Nem tudtam miért kedvelitek ti annyira egymást, rosszat sejtettem… ? ugye Skóciában volt !! Barátkozzatok !

De az els? linken fajin kelta motívumok vannak, még ha nem is valami túl színvonalasak szerintem sem !

Képzeld el Lüty? . tényleg letiltották a levélírásomat Vele !
    De ha így helyes, akkor legyen így !!

Névtelen
    Inaktív

Hogy hogy? Ezt nem értem! Ki tiltott meg mit?? miért?

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem félreértés volt ! De letiltották a privátleveleimet carrionnak ! Mindegy… Pedig ? csak azt akarta, hogy ne jelenjen meg a belépéskor, hogy ” új üzenet — olvasatlan”, de nem akarok ezzel az egésszel foglallkozni, mert mint egy rém álom, olyan ..
    Én sem értem…

Szpacsek
    Felhasználó

El vagyok egy kicsit szontyolodva, kámpicsorodva ma , ezt elgondolhatod… úgy lett ahogyan ” jósoltad “, lett helyette egy másik, mégpedig Maria Gordejeva, a Facebookon. ( De carriont jobban szerettem..!) A My Space-t úgy utálom egyébként !!!

Szpacsek
    Felhasználó

Ma Halloween-nap van , amely a a keltákkal kapcsolatos. T?lük ered. Kelta hagyományokból. Fekete kalapos, piros töklámpások, úgy néznek ki mint egy wicca ..
    A ” wicca” egyébként csak azt jelenti, hogy ” tündérke” úgyhogy elvileg nem is kell t?le félni !!!! 🙂 😀

Névtelen
    Inaktív

Igen Szpacsi, “lépni” tudni kell..-mondjuk a facebookon.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Ezt nem értem..
    Oké gondolom a facebookkal nincs semmi bajod, csak ez nem az az oldal.
    Márminthogy a paranormál !!

Névtelen
    Inaktív

Én sem, de már mindegy..:D

Szpacsek
    Felhasználó

Na akkor jóóó !!

Szpacsek
    Felhasználó

No, ma megsz?ntek a téveszméim, rögeszméim, rémálmaim és a kényszerképzeteim. Újra összeálltam !! Soha nem szoktam kábszerezni, akár elhisz valaki, akár nem hiszitek !!

Névtelen
    Inaktív

Miért? Gondolta ezt valaki. ??

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, szerencsére, úgy érzem, itt a Paranormálon senki nem gondolta !! Köszönöm is mindenkinek !!

Névtelen
    Inaktív

Szívesen..

Szpacsek
    Felhasználó

🙂 ! Ó, Lüty?, úgy nézel ki az új fényképeden, mint Michael Jackson ! De te jobban nézel ki azért nála ! Neki koncert közben leesett az orra állítólag, meg ilyen dolgai voltak még, hasonlóak…!

Névtelen
    Inaktív

Nekem még nem esett le..

Névtelen
    Inaktív

Ne legyél verbális…

Szpacsek
    Felhasználó

Jó, na, nem leszek. Megtehetem, meg tudom csinálni. Ha ezt akarod…!

Névtelen
    Inaktív

Mit kell ezen “megcsinálni” nem értem..

Névtelen
    Inaktív

a kutyád vagy a macskád is-ha fan el?bb utóbb hasonlítani fog rád vagy fordítva..ez elég érdekes és valós megfigyelés..
    Akkor én a kedvencemre miért n hasonlítanék?

Szpacsek
    Felhasználó

Én meg azt sem tudom, mi az a “verbális”… 😀
    Mondjuk úgy kb. tudom !! Nagyjából sejtem !!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, akivel sokat foglalkozunk, és vágyunk rá, azt önkéntelenül is utánozni kezdjük, és el?bb-utóbb hasonlítani fogunk rá…!

Szpacsek
    Felhasználó

Én csak tudom…!!! 🙂 😀 😀

Névtelen
    Inaktív

Nna látod akkopr készülj te is.. :O 😀

Névtelen
    Inaktív

Már Magyarul is nehezen írok.

Szpacsek
    Felhasználó

Rosszul vagy? Esetleg román nemzetiség? vagy ??

Szpacsek
    Felhasználó

Gyanús volt nekem hogy ismered Diana Maria Chelaru-t ( ? egy román tornászlány ), meg hogy a zenei topikba is románul írtál tegnapel?tt…
    Furcsállom!
    Carrion “echte” magyar !!!

Névtelen
    Inaktív

Nem vagyok rosszul, de egyetértettél a hasonlóságban. Én erre reagáltam..
    Miért lenne baj ha Román nemzetiség? lennék..ezt nem értem..!!!

Névtelen
    Inaktív

És az miért jó??

Névtelen
    Inaktív

Ill miért nem jo..??

Szpacsek
    Felhasználó

Nem lenne baj ha román lennél, én szeretem a románokat (is) !!
    Mir?l kérded hogy ” az miért jó”? Hogy carrion magyar? Hát mert én is az vagyok !!! Bár dán és orosz bn?m is van, de csak jobb ha carrion magyar, és nem– mondjuk– kínai… bár nekem tökmindegy már… szeretemm… ez van !!! Itt mindenki el?tt nyíltan fel merem vállalni és be merem vallani !!

Szpacsek
    Felhasználó

De nem fogom kibeszélni a dolgait vagy dolgainkat !!!
    Vissza fogom magamat !!!

Névtelen
    Inaktív

Önuralom Szpacsi!
    Nem kell kibeszélni.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

— 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Jajj Carrion, ha jobban megtalálnánk a “közös hangot ” egymással, akkor olyan jót tudnánk itt a fórumon levelezni….!
    Persze csak az ufó–témáról, úgy gondoltam..!
    Vagy tényleg semmi kedved hozzá..?

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 251

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.