Bemutatkozás

News Fórumok Kávézó Társalgó Bemutatkozás

• This topic has 250 válasz, 22 hozzászóló, and was last updated 9 years by TurulBoszi.
50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 251
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

Érzés

Tudod, van, amit tudok,
    van, amit nem,
    de azt tudom, hogy
    kedves vagy nekem.
    Ha csak gondolsz rám és
    semmit nem is teszel,
    érzem akkor is, hogy
    létezel.
    🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

Hmmm.a régi szép id?k!! 🙂

Hát jó! Én carrion vagyok!! 😛

Olyan régen nem írtál már !! jöjj vissza !! Félek nem láthatlak többet ! Mindig másik és másik, új, s még újabb barátn?m van ! Ilyen helyekr?l, mint a Hot–Dog, a F.book !!! Pedig te egyedi kincs vagy, még egy ilyen nincs a világon nekem mint te !!!

Névtelen
    Inaktív
    Szpacsek wrote

carrion wrote

Hmmm.a régi szép id?k!! 🙂

Hát jó! Én carrion vagyok!! 😛

Olyan régen nem írtál már !! jöjj vissza !! Félek nem láthatlak többet ! Mindig másik és másik, új, s még újabb barátn?m van ! Ilyen helyekr?l, mint a Hot–Dog, a F.book !!! Pedig te egyedi kincs vagy, még egy ilyen nincs a világon nekem mint te !!!

Szpacsi! Szégyeld magad hogy még dicsekszel is vele hogy hány barátn?d van..gondolod hogy ez a javadra válik, 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Igaz…!

Szpacsek
    Felhasználó

De nem kell szégyellni magam, mert hogy ez, igen, a javamra válik ! Már régóta !!Szeretem ?ket ! Kiket? A n?ket ! ( ez rímelt is azért írtam.)
    De már láthattad lüty?, észrevehetted, hogy milyen szépen leszálltam itt is mindenkir?l! Nem szoktam csesztetni senkit hosszú távon, csak néha az ismerkedési szakaszban…!

Szpacsek
    Felhasználó

Ne fárasszál !!

Névtelen
    Inaktív

Téged? Eszem ágában nincs. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Boldog, de fáradt vagyok, most épp 2 lányt szeretek egyszerre, de egyel?re egyik se lehet “igazán az enyém”, és ezért egyik szemem sír, a másik meg nevet…… 😐 😐

Szpacsek
    Felhasználó

Tavaly ilyenkor pedig a sertésinfluenza támadott meg, a H1N1 !! 3 napig beteg voltam…! De viszonylag enyhe lefolyású volt, és szépen kijöttem, kigyógyultam bel?le.. ! ! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Egészségedre váljék.. 😀

Engem még nem támadott meg ilyesmi de a chat boxban nem nagyon err?l volt szó..

Szpacsek
    Felhasználó

H?tlen dög lehet hogy vagyok, de nehogy azthidd már, hogy carrion irányít engem, vagy ? mondja meg, mit csináljak…. mert én kezdeményeztem, én akartam az egészet, és azóta is “magamnál vagyok”, és azt csinálok amit akarok– önszántamból !! Csak most megtetszett egy másik lány is, de mondom, ? még túl kicsi, fiatal..!
    Ismer?snek jó lesz !
    Van egy csomó jó ismer?söm a Hot–Dog-on, meg a Facebookon…
    Annyira nem érdekel már, hogy miket írsz nekem lüty?, és, annyira nem tud foglalkoztatni, hatással lenni rám ! Sajnálom !

Névtelen
    Inaktív

De Szpacsek! Te provokálod ki a “beszólásaiddal” én meg olyan természet? vagyok hogy nem tudok semmi mellett elmenni szó nélkúl.:D
    Bár van egy két eset..

Szpacsek
    Felhasználó

Jah, jah, most ” elragadtattam magamat” egy kicsit!

Névtelen
    Inaktív

Jó ! Téma lezárva! Kabbalázni kellene már ott a másik oldalon de már nem akaródzik.. de talán holnap ! De nem mert influenza vírus kering és inkább kimegyek a szabadba stb 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Volt valaki a hotdogon, akit a facebookon bejelöltem ismer?snek, elfogadta, aztán írtam neki egy levelet, és 1 óra múlva már törölt is az ismer?sei közül….. lány volt…Bár a hotdogon meg én jelöltem be, ? fogadta el, és én töröltem…
    Ez lenne a kölcsönös szerelem? Mert nem vesztünk össze! És nem is volt neki fiúja! Na, jó , mindegy, nem számít !
    ? nem tetszik annyira nekem !

Szpacsek
    Felhasználó

Ha nem is 10 de 3 csajom biztosan van !!!!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Jó ! Téma lezárva! Kabbalázni kellene már ott a másik oldalon de már nem akaródzik.. de talán holnap ! De nem mert influenza vírus kering és inkább kimegyek a szabadba stb 😀

Ne menj sok ember közé !!!
    Nehogy beteg legyél !!

Névtelen
    Inaktív

Legyen Szpacsi 20 is ! Nem irigylem 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Kaba – laba – ba . na. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Yesss.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

[quote]

lutyo wrote

Ne menj sok ember közé !!!
    Nehogy beteg legyél !!
    [/quote12902062

Nem lesz sok ember szpacsi. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Mi az hogy nem lesz sok ember ????? Mit akarsz ezzel mondani ? Mit gondolsz rólam ! Hülyének nézel ?????

Szpacsek
    Felhasználó

Én nem félek az emberekt?l, nincs agorafóbiám sem !!!!!! :O 😐 😐
    Mi a lótúróra készülsz már megint ellenem ???????
    Összebeszéltél carrionnal ?? Leveleztek egymással ??
    Valami stricinek vagy beteges bolondnak néztek engem ti 2-en ????

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi!
    Miért is félnél bárkit?l is? Mondtam én ezt egyszer is,
    Nem beszéltem össze senkivel, f?leg nem carrionnal..az nem én voltam..és f?leg nem levelezek! Úgy hogy Szpacsi ezt benézted!!!!

Névtelen
    Inaktív

Úgy értem hogy carrionnal nem levelezek..

Szpacsek
    Felhasználó

Na mindegy, nem igazán érdekel már ez…
    Akárhogyan is van…
    Elhiszem amiket írsz, de sokszor egyáltalán nem értem, hogy mit írsz, miért írod, és mit akarsz vele mondani…

Névtelen
    Inaktív

Nem baj Szpacsi! Néha s?t,elég gyakran én sem értem hogy mir?l írsz de gondolom, így van jól.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Jól van így , igen !! 🙂 😛 😀

Névtelen
    Inaktív

Ellustultak az emberek vagy úgy felemelkedtek hogy elt?ntek és már nem találnak vissza. Mesevilág kel nekik, ábrándozás, ami köztudott, az élet megrontója. Na de megértem én. ebben a világban a gyenge emberek inkább az ábrándozást és a mesét választják mint a nemes vitákat hozzászólásokat.
    De biztosan lesznek értelmes emberek akik hozászólnak a fórumokhoz és nem csak kíváncsiskodni jelennek meg … 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Hát az kéne már igen , az lenne jó… Szerintem is sok ember fáradt, kiábrándult, agyongyötört, elcsigázott, és vagy gyenge tényleg, vagy egyszer?en nem ért a nemes vitákhoz–hozzászólásokhoz, vagy pedig ezekhez a topikokhoz nem tud szólni, amik itt vannak… !
    Én nem lennék ilyen csalódott, ha többen, jobbak lennének itt !!!!! Szeretem vagyis kedvelem a mesevilágot, ábrándozást, de az nekem kevés ! Én is pont ezekkel a problémákkal küszködök. Azért az életemet nem rontom velük meg, de nem is lesz jobb sem az életem mert semmi jó nincs benne, csak az egyforma unalmas mindennapok, amelyeken bizony nem történik semmi, akárhogy is igyekszek valamit csinálni. Tisztára, mintha “átok alatt lennék …..” !!!!!

Névtelen
    Inaktív

Lehet hogy többen is ezt érzik 🙂 azért nem mernek írni csak toporognak itt mint a menyország kapuja el?tt de ide legalább bejöhetnek, oda viszont nem mindenki………….. 😀

Névtelen
    Inaktív

Mondjuk igaz hogy ez nem az a nyálas mézes mázos oldal.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Ellustultak az emberek vagy úgy felemelkedtek hogy elt?ntek és már nem találnak vissza. Mesevilág kel nekik, ábrándozás, ami köztudott, az élet megrontója. Na de megértem én. ebben a világban a gyenge emberek inkább az ábrándozást és a mesét választják mint a nemes vitákat hozzászólásokat.
    De biztosan lesznek értelmes emberek akik hozászólnak a fórumokhoz és nem csak kíváncsiskodni jelennek meg … 🙂

Hát Lüty? nem akarlak elkeseríteni, de most a paranormál. hu oldal, tehát ez, ez az oldal, nagyon távol áll a nemes, nagy vitáktól ! Még az akármilyen vitáktól is ! 😐

Névtelen
    Inaktív

Majd változik ez ha rájönnek a dolgok nyitjára 🙂

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

Sziasztok, én már rájöttem!

Névtelen
    Inaktív

Gratulálok Wolf..!

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

lutyo wrote

Sziasztok, én már rájöttem!

Én is…

Zobolsu
    Felhasználó

Kezdem sejteni :p

Névtelen
    Inaktív

Mit sejtesz?? 🙂

monolit
    Felhasználó

Üdv Mindenkinek!

Mivel csak bemutatkozósdi van, és nincs búcsúzósdi, ezért most ide irok.
    Régen nem jártam már ezeken az oldalakon,és úgy vélem már nem is fogok. Ez volt az egyetlen fórum amin néha megnyilvánultam, sokat tanultam T?letek és bizony sokszor én is késztetést éreztem, hogy az általam megélt érzéseket, történéseket megosszam valakikkel, akik szintén változáson mennek keresztül. Amig volt párbeszéd, amig volt sok-sok hozzászólás, addig jó is volt. Az utóbbi hetekben azonban kevés id?m volt a netre, ha néha fel is jöttem, nem olvastam olyan irásokat, amik válaszadásra késztettek volna. A rég oly pezsg? oldalak megsz?ntek. Ennek a fórumnak, amelynek új hangot, új felfogást, új utat kellene tükröznie, pont ezek a pezsg? hangok hiányoznak. És igen, Tamásnak van valami igaza abban, hogy offolták a témákat. Szinte mindegyik komoly téma végén lutyo és szpacsi ökörködései olvashatók, a témához nem ill?ek. Igy is lehet egy fórumot kiüresiteni. Sajnálom hogy igy alakul, nem igy kellene lennie.
    Mivel még nem mutatkoztam be sosem, szeretném elmondani nektek, hogy n? vagyok, 51 éves, feln?tt gyerekekkel, unokával, boldog családdal. Foglalkozásomat imádom, ?stermel? vagyok, ebb?l élünk, virágokkal és virágkötészettel is foglalkozom. Pest megyében lakunk egy kisvárosban, ahol még odafigyelnek egymásra az emberek. Szeretek olvasni és irni is, verseket többek közt.
    Ritkán nyilok ki ennyire, de most búcsúzóul nem akartam úgy elt?nni, hogy nincs arcom.
    Szeretettel köszönök el mindenkit?l, jó volt köztetek. Az új esztend?re csak azt kivánom mindenkinek, legyen úgy, ahogy szeretné!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, így van ! Ez a Paranormál már nem az igazi. Az én és a Lüty? badarságai vannak az utóbbi id?ben . Pedig ha lennének jobb hsz. –ek én csöndben maradnék. Olvasnám csak azokat. Pleh is elt?nt és Carrion is. Vagy elmentek dolgozni, vagy a mennyországba, jó ez hülyeség, de akkor meg több eszük van annál, hogy itt legyenek ! Megunhatták már ezt a céltalan, értelmetlen, haszontalan, felesleges medd? kínlódást. Én is csak azért vagyok itt még, mert mindig szerettem az ufós témát, –könyveket, –újságokat, minden ilyen ufós dolgokat . Semmi máshoz nem értek s?t ehhez se nagyon.
    Eddig ugye még nem történt meg a hivatalos kapcsolatfelvétel a földönkívüliekkel, amir?l mindenki tudna. Elég kevés UFO is jelenik meg manapság. Nincs sok érdekes dolog. Sz?cs Róbert a Színes Ufo újságnak a f?szerkeszt?je írta, egyszer, hogy “nem fognak az UFO–k csak azért produkciókat mutatni, mert az emberek látni szeretnének már valami érdekeset, különlegeset… ! ” Épp ma írtam, hogy 1998 óta nincs vagy kisebb számban van csak eltérítési eset, állatcsonkítás, negyedik típusú találkozás, stb. …..

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Igen, így van ! Ez a Paranormál már nem az igazi. Az én és a Lüty? badarságai vannak az utóbbi id?ben . Pedig ha lennének jobb hsz. –ek én csöndben maradnék. Olvasnám csak azokat. Pleh is elt?nt és Carrion is. Vagy elmentek dolgozni, vagy a mennyországba, jó ez hülyeség, de akkor meg több eszük van annál, hogy itt legyenek ! Megunhatták már ezt a céltalan, értelmetlen, haszontalan, felesleges, medd? kínlódást. Én is csak azért vagyok itt még, mert mindig szerettem az ufós témát, a rejtélyekkel foglalkozó könyveket, –újságokat, minden ilyen ufós dolgokat . Semmi máshoz nem értek s?t ehhez se nagyon. 😐
    Eddig ugye még nem történt meg a hivatalos kapcsolatfelvétel a földönkívüliekkel, amir?l mindenki tudna. Elég kevés UFO is jelenik meg manapság. Nincs sok érdekes dolog. Sz?cs Róbert a Színes Ufo újságnak a f?szerkeszt?je írta, egyszer, hogy “nem fognak az UFO–k csak azért produkciókat mutatni, mert az emberek látni szeretnének már valami érdekeset, különlegeset… ! ” Épp ma írtam, hogy 1998 óta nincs vagy kisebb számban van csak eltérítési eset, állatcsonkítás, negyedik típusú találkozás, stb. …..

Szpacsek
    Felhasználó

Ú, a kutya mindenit, már megint rossz gombot nyomtam meg…! 2 — szer lett írva !!!

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Elég kevés UFO is jelenik meg manapság. Nincs sok érdekes dolog. Sz?cs Róbert a Színes Ufo újságnak a f?szerkeszt?je írta, egyszer, hogy “nem fognak az UFO–k csak azért produkciókat mutatni, mert az emberek látni szeretnének már valami érdekeset, különlegeset… ! ” Épp ma írtam, hogy 1998 óta nincs vagy kisebb számban van csak eltérítési eset, állatcsonkítás, negyedik típusú találkozás, stb. …..

Ez téves! S?t egyre több Ufó jelenés van, csak nézz utána! Az Ufó újságnak a f?szerkeszt?je nagyot fog majd nemsokára csodálkozni, mert egyre több jelenés fog történni és ahhoz még újságra se lesz szüksége senkinek, hogy lássák az emberek! Hogy már kevesebb az eltérítés az igaz, és az állatcsonkítás is, és a negyedik típusú találkozás is, annak is megvannak az okai, mert tudniillik meg van tiltva már nekik!
    Én ezt a lapot már az el?tt olvastam, hogy ide Tamás vagy Monolit beregizett volna és akkor is érdekesnek találtam! Tehát jól megvan ez a lap nélkülük is! Meg, ha jól emlékszem miatta is kellett újraindítani ugye!

Szpacsek
    Felhasználó

Tudom hogy meg van tiltva nekik, írtam is nemrég az egyik topikban!
    Lehet, igen , hogy hamarosan sok Ufo lesz ezt nem tudom, majd meglátjuk úgyis ! El?re nem tudom megmondani.

Szpacsek
    Felhasználó

Utána néznék én de nem tudom hogy hol kell ! Szóval, kevesebb UFO hír jelenik meg az újságokban, a tévében, az internten( bár ez utóbbi nem biztos ) mostanában. Úgyhogy nem tudok hol utánanézni. Persze ett?l még lehet, hogy sok UFO–megjelenés van, én — mondom ! — nem tudom.

De régen sok volt az újságokban, sok UFO–s hír, mert az 1990-es években írták meg a magyar újságok és az ufósújságok, ufómagazinok azokat az eseteket, amelyek még az 1960–as, 70–es, 80-as években történtek.

Meg elég sok könyv is jelent meg akkoriban, UFO–s könyv, amelyeket én általában mindet olvastam .

Névtelen
    Inaktív

Jól van Szpacsi leállhatsz.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Hát azt is csináltam. Nem sok értelme lenne írogatnom !! Alig olvassa valaki itt aki olyan mint amilyet én szeretnék…!
    Na jó mindegy de amit írtam az igaz volt legalább !! Meg jó is asziszem ! én szerintem biztos az !

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Utána néznék én de nem tudom hogy hol kell !

Nem vagy naprakész Szpacsikám! Talán olvasgass több spirituális Írást, már tele van velük a könyvesbolt meg az internet is, keress írásokat az égi tanítóktól és felemelkedett követ?ir?l, és nézd meg az igazi médiumok üzeneteit is, ne csak a bulvárlapokat, és a hivatalos propagandát! Aztán akkor nem fogsz annyit kérdez?sködni meg feleslegesen írogatni! Amúgy engem nem zavarnak az írásaid, csak már végre továbbléphetnél, és amiket olvastál leírhatnád a véleményedet!

Szpacsek
    Felhasználó

Olvastam már az intreneten ilyen írásokat.
    Könyvekre arra nincs pénzem . De rengeteg könyvet elolvastam már.
    Amit itt a neten olvasok, arról majd leírom a véleményemet, jólvan.
    Most egyel?re semmit nem tudok, el?re a jöv?r?l nem tudok mit írni. szerintem a 2011–es, 2012 –es, 2013- mas év is ugyanolyan lesz. mit mondjuk az 1979–es, 1980-as, 1981–es év volt, semmi különös. De majd utólag látjuk meg úgyis.

…..Most az hogy én nem írok attól még mások írhatnának….!! 😐 😐

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 251

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.