Bemutatkozás

News Fórumok Kávézó Társalgó Bemutatkozás

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 251
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Most írtál igazat!
    Mert nem a “kapuban “kell olvasgatni a semmit hanem er?t kellene venni és témákat kellene felhozni azoknak is akik csak olvasgatni járnak ide és szörny?lködnek hogy ki van halva az oldal. Nem pedig önsajnáló hsz ket írogatni.

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Olvastam már az intreneten ilyen írásokat.
    Könyvekre arra nincs pénzem . De rengeteg könyvet elolvastam már.
    Amit itt a neten olvasok, arról majd leírom a véleményemet, jólvan.
    Most egyel?re semmit nem tudok, el?re a jöv?r?l nem tudok mit írni. szerintem a 2011–es, 2012 –es, 2013- mas év is ugyanolyan lesz. mit mondjuk az 1979–es, 1980-as, 1981–es év volt, semmi különös. De majd utólag látjuk meg úgyis.

…..Most az hogy én nem írok attól még mások írhatnának….!! 😐 😐

Nem kell olyan dolgokon filóznod amiket nem tudsz, akkor arról írj, amiket olvastál már, mert az engem is érdekelne!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát tudok Atlantiszról, Mu-ról, Thoth–ról…..
    De már eléggé kiírkáltam magam.
    Atlantisz eleinte egyetlen összefügg? nagy kontinens volt. Utána egy katasztrófában 2 részre szakadt. Az északi, nagyobb földrész volt Ruta , a déli, kisebb pedig Daitia.(Daitya). Kés?bb egy másik nagy katasztrófában Daitia elsüllyedt, Ruta pedig összébb zsugorodott, és innent?l fogva Poszeídia volt a neve. Ezt az utolsó földdarabot i. e. 9564– ben nyelte el a tenger. Ekkor egy újabb, nagy katasztrófa volt az ok egyébként.
    Mu pedig a Csendes -óceánban volt, és i. e. 11531– ben süllyedt el.
    De egy része még néhány ezer évig szárazon volt továbbra is és azt Ataízisznek, vagy Ataisznak nevezték.

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi!
    Aki csak általánost végzett még az is ismeri Atlantisz történetét ha csak nem hiányzott vagy nem aludt az órákon..

Szpacsek
    Felhasználó

Hát azt nem hinném. Az iskolában nem tanítják Atlantiszt. Én is jártam iskolába. Az iskolákban ott csak exotérikus és nem ezotérikus dolgokat tanítanak. Én is csak kés?bb ismertem meg Atlantisz történetét, nem az iskolában. Ott szinte csak ezotérikus dolgok folytak , Atlantiszon, voltak ott fekete mágusok, fehér mágusok, beavatottak, angyalok, földönkívüliek, meg talán még óriások is !! Meg rersze emberek is… !! De azpk még eléggé fejletlen, ?semberi szinten álltak, és nem iparral és mez?gazdasággal foglalkoztak, hanem mint az ?sember gy?jtögetés, vadászattal. Csak Atlantiszon nagyon b?ven teremtek a növények, a trópusi, szubtrópusi éghajlat miatt, és pl. minden féle gyümölcs termett ott, — és maguktól megtermettek, nem kellett ?ket ültetni, termeszteni.

Elefántok is éltek Atlantiszon. Hal is volt, ezt az emberek rothasztva szerették a leginkább enni.

Régen a tolték mágusok szoláris napimádó kultúrája és birodalma virágzott a kontinensen, utána Daitián kés?bb szintén a tolték mágusok kerültek hatalomra, és ?k uralkodtak ott a szigeten, Daitián, egészen annak elsüllyedéséig, megsemmisüléséig !! Ez fontos, lényeges !!

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Hal is volt, ezt az emberek rothasztva szerették a leginkább enni.

Köszi, a beszámolódat! Ez igaz! És Ázsiában most is ez az egyik legkedveltebb ínyencség! Szinte mindenhez fogyasztják! Érdekes ott meg az erjesztett tejb?l készült sajtot nem szeretik, amit Európában annyira kedvelnek! 🙂
    Olvass tovább Szpacsi!

Szpacsek
    Felhasználó

Jó, olvasok! De azt el kell hogy mondjam hogy, ??, én már annyi könyvet elolvastam Atlantiszról, hogy szinte már azt is tudom róla ami nem is volt ott ! ( Vicc volt ez. )
    Ezt a halas dolgot ezt egy 1890–es években íródott könyvben olvastam, amit a teozófiai tártsulat egyik tagja írt, akinek most nem jut az eszembe a neve..
    Edgar Cayce is írt Atlantiszról, hogy 1968–ban találják meg el?ször az elsüllyedt földrész romjainak egy részét. ezt még valamikor 1940–ben jövendölte. És, meg is találták, Bimini sziget közelében, az USA -tól délre. A híres “Bimini –fal”. Ez volt Atlantisz egyik kiköt?városának a kiköt?jében a rakodópart. A “bimini-út ” pedig, amit szintén itt találtak, az pedig a városközpontba bevezet? út volt.

Az Észak -Amerikai nagy tavakhoz jártak az atlantisziak, sárgarezet bányászni. Ezt szállították Biminibe. Szóval az a város akkoriban még a tengerszint fölött volt.

Szpacsek
    Felhasználó

A Nagy Tavak amir?l írtam azok a kanadai-amerikai határon lév? Ontario- tó, Michigan–tó, Fels? –tó, Huron– tó, ezekr?l volt szó.

wolf
    Felhasználó

Föcib?l biztos jó voltál!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, igen és az volt a hobbim is , meg apukám is földrajztanár !! 🙂 🙂

Névtelen
    Inaktív
    Szpacsek wrote

A Nagy Tavak amir?l írtam azok a kanadai-amerikai határon lév? Ontario- tó, Michigan–tó, Fels? –tó, Huron– tó, ezekr?l volt szó.

Ez a bemutatkozó topik

Névtelen
    Inaktív

Nem kellene eltérni a tartalomtól

Szpacsek
    Felhasználó

“Jól van, naa !!”
    Bemutatok neked egyet, mindjárt… !!! 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Jó igazad van Lüty? ! De a TÉMÁTÓL és nem a tartalomtól !! Attól nem kell eltérni !! 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

“Jól van, naa !!”
    Bemutatok neked egyet, mindjárt… !!! 😀 😀

na jó hát ez durva volt …!
    Meg túl brutálisan is hangzott! Azt elismerem…! ( Túlzás volt… ! )

Névtelen
    Inaktív

Err?l valahogy mindenki megfeledkezett.!
    Akik még nem tették írhatnak egy kis beszámolót magukról 🙂

Névtelen
    Inaktív

Tehát:
    Igen unom már a hátam mögötti találgatásokat összeesküvés elméleteket hazudozásokat kitalációkat. Tegnap telt be a pohár.
    Igen. Én írok. Szoktam írni nagyon sokat amit a szenvedélyemnek is tekintek (ahh a hazug média) álnéven mint oly sokan sok helyre…
    Igen, vannak fontos kapcsolataim..nem csak itt. . Ha néha esetleg tudálékosnak t?nik az írásom ez azért van. Utálom ha a pofámba hazudnak. Utálom a sündörg? ellenségeimet. Utálom ha valótlant állítanak rólam.Utálom ha mindenáron az “igazat” akarják kicsikarni T?lem. Utálom ha hülyének néznek, gondolom, ezzel mások is így vannak. Utálom az ocsmány beszédet bár néha én is kénytelen vagyok élni vele. Utálom ha valakit diszkriminálnak nyílvánosan. Utálom az irigy embereket és a totális butákat. Utálom a rosszindulatot.
    Szeretem viszont a barátságos nyílt embereket.Nem szeretem ha valakit meghazudtolnak ok nélkül. Mindez volt a csepp abban a bizonyos pohárban
    Ja igen és nem vagyok én sem reptilián de ki tudja. Nem vagyok titkos ügynök bár azt is ki tudja……..

cs.mate
    Felhasználó

sziasztok, remélem lesz már id?m fórumozni 🙂 – Csabi

zsoltee
    Felhasználó

Zsoltee vagyok, mint az el?z?n sajnos kevés id?m van, meg hát teloról picit más fórúmozni 😀

Anna
    Felhasználó
    Szpacsek wrote
    Van 4 macskám. A kedvenc macskám Kancini volt, a nagymamám macskája. 1983– 1989-ig élt.

Te egy macskaimádó vagy ? Nekem is van két cicám, egy tavaly tavasszal halt meg, igen, meghalt, 18 éves volt. Amúgy én Anna, a volt ( khm… ideigelenes szünetel? )Felemelkedés  fórumról.

Szpacsek
    Felhasználó

Jaj de örülök hogy bemutatkoztál ! Pont tegnap este rád gondoltam mert megláttam az els? hozzászólásaidat itt a Paranormálon ! Na, szóval : Igen, — nagyon szeretem a macskákat. A szürke, tarka, “cirmos” házimacskákat szeretem legjobban. Roland vagyok. Szya !!!!  

Szpacsek
    Felhasználó

A macskák megnyugtatólag hatnak az emberre.
    A macska simogatása normalizálja az embernek a vérnyomását.

BZsuzsa
    Felhasználó

Én is imádom a macskákat, van is egy velem a 10. emeleten, de van erkély, oda ki szokott ülni, napozni, leveg?zni. ? perzsa, de úgy kaptam, minden cicust imádok, szoktam velük beszélgetni az utcán is. Szinte telepatikus kapcsolatban vagyok velük:)

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó

Nekünk bent a lakásban 3 cirmos macska van. Itt ki is tudnak menni mert földszintes házban lakunk (családi társasház egyik lakása.) És kívülr?l is idejár egy hím, vörös (narancssárgás szín?) macska !! ?t is a mi macskáink közé számítjuk.  

Dani
    Felhasználó

Sziasztok!

Bocsánat, mindig elfelejtek bemutatkozni el?ször, a másik fórumon is ezt csináltam… Na mindegy. Dani vagyok :D. Szeretem (még) a vígjáték-romantikus-akciós (az akciósban és romantikusban benne KELL lennie vígjátéknak, máskülönben nem érdekel) animéket, de f?leg a vígjátékosakat, szerintem abban rekordot döntök… Kedvenc animéim: Kenichi, Nyan Koi, Seto no Hanayome, Ping pong club, Gokusen, Gokudou-kun Man`yuuki, Hyakko… (most ennyi jut eszembe). De úgy látom, hogy ennek az oldalnak is elég tetszet?sek az avatárképek alapján :P. Nagyrészt csendes, vitákat nagyban kerül?, fantáziálgatós, nevet?s fiúcska vagyok. Jó is vagyok rossz is vagyok, valamikor nagyon rossz vagyok, valamikor meg nagyon jó. Amikor jó vagyok nem próbálok meg jobb lenni és amikor rossz vagyok nem akarok még rosszabb lenni és olyankor amikor rossz vagyok vagy jó vagyok nem próbálkozom aljósággal vagy alrosszasággal elhitetni másokkal és magammal hogy nem is vagyok rossz és jó bár van olyan is hogy egyszerre vagyok jó is meg rossz is de annak mi értelme lenne mert az azt jelentené hogy nem vagyok egyik se persze ha aljósággal vagy alrosszasággal lennék jó is meg rossz is akkor egyáltalán nem mondhatnám magamról hogy nem vagyok egyik se persze ha nyakon tudnám csípni az aljóságomat vagy az alrosszaságomat- akkor minden teljesen máshogy alakulna. Mit lehetne még írni… a 3 méretem hétpecsétes titok.

Névtelen
    Inaktív

Egyedi a bemutatkozásod 🙂

neoniki
    Felhasználó

Sziasztok,én is írok most egyet. Nikinek hívnak (hú de meglep?) és 18 éves vagyok. Sok mindenben hiszek,de mostanában egyre kevésbé istenben.
    Sokat kémlelem az eget és kutatok sok minden után,f?leg tudományos dolgok után. Szkeptikus fajta vagyok,utánanézek a dolgoknak,közben a fantáziám is felszabadítom,hogy mi lenne ha ez igaz lenne. Hiszek benne,hogy nem vagyunk egyedül és szeretek rajzolni,legf?képpen meseh?söket,mangákat és aranyos dolgokat.
    Van 1 tengerimalacom és imádom. 🙂
    Szeretem az embereket és a családomat és magyar embernek tartom magam,nem fogok innen kimenekülni,mert ezen a földön születtem.
    Nem szeretek veszekedni,se másokat kiokítani,ha valamit írok 5x átgondolom mit írjak,nem akarok senkit megbántani. Barátkozós típus vagyok,ugyanakkor csendes.
    Mit írhatnék még?Bármi érdekességet látok megnézem és elgondolkodom rajta.
    Szeretem a szörpöt és a palacsintát!

Szpacsek
    Felhasználó

Ez nagyon tetszik !

És tényleg igaz !
    A nekem írt leveleidb?l is így derült ki.!

🙂 🙂
    A tengerimalacot én is nagyon szeretem Niki !!

Úgyhogy teszek is be egy linket !!

Szpacsek
    Felhasználó

A mangák jajjde jók, kapcsolatban vagyok Kusumi Koharuval (Koha-Chan!), aki a Kirarin Revolution cím? animét rajzolta !!
    Kilari Tsukishima !!!! :):)

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

(ari) Tengerimalac !! 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Csincsilla !

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Barátságos kutya, tengerimalaccal.

Pille
    Felhasználó

Sziasztok!

Pici bemutatkozást én is helyénvalónak tartanék mindenkit?l….
    Ezért most néhány info rólam: középkorú n? vagyok, határozott véleményekkel általában – ami azt jelenti, hogy értelmes érvekkel azért hajlítható. Könnyed nevem sajnos nem a termetemre vonatkozik, de sebaj, f? a jókedv és a pozitív hozzáállás!
    Szeretek olvasni, vezetni, virágokat ápolni, sütni-f?zni, álmodozni, verseket irogatni.
    Remélem, sokat fogok tanulni t?letek, és törekszem rá, hogy mindig kultúrált és nyitott legyen a hozzáállásom, hozzászólásom. Külön örülök, hogy ezen a fórumon általában ez a jellemz?!

Szóval mindenkinek szívélyes üdvözlet!

Pille
    Felhasználó

Nálunk, mifelénk az a szokás, hogy a bekopogó, beköszön? vendégnek annyit azért mondanak, hogy üdvözöllek, vagy adj isten, vagy szép napot stb. De ilyen közönyre pont itt, nem számítottam. De sebaj, lesz ez még jobb is?!:P

gabee
    Adminisztrátor

Üdvözlünk körünkben! 🙂

Pille
    Felhasználó

Kösz, F?nök!

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Szia Pille üdvözöllek én is érezd itt jól magad az oldalon! 😉

Szpacsek
    Felhasználó

Üdvözöllek sok szeretettel Pille !
    Nagyon jó volt a videód amit a gnosztikusokról tettél be !!

Pille
    Felhasználó

Köszönöm!

Névtelen
    Inaktív

😀 Olvasgattam itt a bemutatkozó archívumban egy pár oldalt,érdekes volt 🙂

fics88
    Felhasználó

😀 😀 😀

Skuzio
    Felhasználó

Kedves Fórumozók!

Ittlétem ideje alatt a Skuzio nevet fogom használni, melynek nem tulajdonítok semmi jelentést, pusztán a spontán ötlet ihlette.

Röviden magamról:

Már gyermekkoromban vonzott minden olyan téma, melyet paranormálisnak neveznek. Az els? könyvem: Charles Berlitz – A Bermuda háromszög volt és habár követte a könyvet néhány más hasonló témájú is, Tudatosan csak jóval kés?bb, 2007-ben kezdtem el foglalkozni a spiritualitással olyan élmények hatására, melyeket a logikus elme már nem tudott megmagyarázni.

Sok módszer, elvonulás, könyv, meditáció, élmény, különleges álmok és Megélések vannak már mögöttem, de eddig még nem sikerült áttörnöm azt a bizonyos falat… Az ego ritka makacs egy jószág.

Ma már meggy?z?désem: nincs olyan, hogy paranormális, csak az ismeretlen (vagy eltitkolt igazság) létezik.

Fontosnak tartom, hogy különösen most, a Változás küszöbén mind többen és többen beszéljünk egymással olyan témákról melyekkel ez az oldal is foglalkozik, ezáltal is támogatva egymást.

Köszönöm azok munkáját akikt?l a színfalak mögött eddig is sokat tanultam és külön köszönet azok számára, akik olykor fordításaikkal segítik haladásunkat!

Életem legizgalmasabb évébe léptem. Üdvözöllek 2012!

Skuzio

gabee
    Adminisztrátor

Üdvözlünk mi is a klubban! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Sziasztok !
    Az újak vethetnek itt egy pár sort magukról.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ez a bemutatkozó topik 🙂
    Akik frissen regisztráltak, itt leírhatnak magukról egy pár sort, felesleges a chatboxban nyomorogni Ezen kívül minden témához van megfelel? topik, fórum. 🙂

fealoke
    Felhasználó

szent vazelin asszem én ezt kihagytam 😀
    hát bepótolom ha nem haragszotok meg 😛

fealoke
    Felhasználó

Hiszem hogy nem vagyunk egyedül a világban, mert Isten nem lehetett olyan fukar hogy csak egyetlen fajnak adjon érzéseket, gondolatokat, tudatot stb.. Hatalmas kozmikus tánc részesei vagyunk, pezseg körülöttünk az élet! Ha megnézel egy apró követ az nem mozdul, élettelennek t?nik… pedig nagyon is él! Ott van benne, a legmélyén az élet csak szabad szemmel nem látható! A részecskék, atomok a k?ben nagyon is mozognak! És mi hajtja ?ket?? Hát Isten 🙂 mindenben ott van 🙂 ja egyébként szeretem a kutyákat de a macskákkal sincs problémám, jelenleg 18 éves vagyok, szeretek olvasni, szeretem a spirituális, ezotérikus és más jóféle témákat… ennyi 😀

Névtelen
    Inaktív

Jó gondolatok Fealoke 🙂

fealoke
    Felhasználó

talán de mindig belekavarodom abba amit írok és tök értelmetlen dolgok jönnek létre 😀

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 251

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.