Divat,nem csak csajoknak

News Fórumok Kávézó Társalgó Divat,nem csak csajoknak

• This topic has 196 válasz, 14 hozzászóló, and was last updated 8 years, 5 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 197
  • Szerző
    Bejegyzés
    pleh
    Felhasználó

Lehet, hogy holnap megmosom a hajamat! :O

Névtelen
    Inaktív

Te is vörös leszel? :O 🙂

carrion
    Felhasználó

Na jó!!
    Szpacsi mostmár kezdem megelégelni amit csinálsz!Nem akarok gorombának t?nni de fogd már vissza magad egy kicsit!!!!És légyszives ne tárgyald ki itt a dolgaimat a tudtom nélkül!!!
    Plussz szólíts kérlek az itteni nevemen ,mert ha akarnám hogy mindenki tudja mi a valódi nevem akkor nem carrionnak hivatnám magam!!!!!
    Plussz egyáltalán nem vörös de mégcsak nem is piros a hajam!!!
    UTÁLOM A PIROSAT!!!!!!!!!!!!
    Régen volt ciklámen szin? de már nem az.

carrion
    Felhasználó

Ja és a Parkway Drive az egy zenekar.

Szpacsek
    Felhasználó

Én már úgyis tudok mindent amit szeretnék  !!

Szpacsek
    Felhasználó
    senkise
    Felhasználó

Szpacsek ha elfogadsz egy tanácsot, vedd lazábbra a koreográfiát… 🙂 Carrion már éppen eléggé tudja, hogy kedveled ?t, de ha nem hagyod szóhoz jutni, akkor vajon mi is az, ami a célod? A bizonyítási kényszer csupán a rendszer része. Te megmutattad, hogy férfi vagy (bár nem tudom mennyi id?s)és a n?k érdekelnek (ebben mélyen egyet is értünk), de ha tovább ?zöd ?ket, arra fogsz ébredni, hogy pont az ellen harcoltál, amit végeredményben szeretnél… 🙂 Az nem b?n, ha egyfolytában csajozni akarsz, egykoron én is ilyen voltam… Id?vel viszont úgy is belátod majd, mi az ami fontos egy kapcsolatban, legyen az barátság, vagy szerelem. Szokták is mondani, “lassú víz, partot mos..”. Na most elmentem aludni. Jó éjt.

Szpacsek
    Felhasználó

Nem akarok egyfolytában csajozni……….Óh..  drága  cica ……  Óh  Nikusz ……Szerelmes  lettem …..!!!!!     

Szpacsek
    Felhasználó

Nem akarok egyfolytában csajozni! Nem is fogok, na. 

Szpacsek
    Felhasználó

Szpacsek
    Felhasználó

….. ilyen hülye helyzetbe hozni magamat, és nem csak önmagamat…? Akkor most utálsz engem, carrion ?  

carrion
    Felhasználó

Szpacsi!
    Nem utállak!Csak arra kértelek , hogy egy kicsit több távolságot!!
    Egyépként is mondtam már neked , hogy nekem van barátom!!!
    Amugy meg barátkozni persze azt lehet, azzal semmi baj sincs!!!!!!
    Meg nem kell most emiatt kiregisztrálnod magad!!!
    Csak számomra ugy tünik mintha nyomulnál!!!De szerintem ha visszaolvasod amiket irsz akkor ezt te is láthatod!!!!
    Na de hagyjuk ezt a témát, ezt nem itt kell megbeszélni!!
    A lényeg , hogy barátkozni lehet, mértékkel.JÓ?

Szpacsek
    Felhasználó

Jólvan …    

senkise
    Felhasználó

Már megint mennyi felkiáltójel… 😀 Úgy látszik mara itt hagyta ?ket..

Szpacsek, ha valóban 34 éves vagy, akkor majdnem egy id?sek vagyunk, jónak magyarázok akkor… 🙂 Ett?l függetlenül van egy érdekes stílusod, de ne vedd rossz néven, nem pejoratív értelemben.. 😀 Most hirtelenjében beugrott a nagymen?k cím? film, mikor két maffiózó viccel?dik egy étteremben, de nem mesélem el… Ha esetleg még nem láttad, ne hagyd ki, egyb?l megérted majd, hogy miért ez ugrott be rólad… 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Igen  valóban 34  éves  vagyok.  

Névtelen
    Inaktív

Bocs hogy beleszólok!
    Nem értem hogy miért foglalkozol még miníg marával???
    hogy jön ez ide? Én már rég elfelejtettem..
    Más:
    Szpacsek egy igen egyéni stílusú egyén. Kimondja azt amit érez. Kell tudni vele bánni. Most nem Pejoratív értelemben gondolom.
    Ett?l független?l “kezelni kell tudni ” De nem a nyilvánosság el?tt legalábbis akik olvassák a fórumot, kellemetlen helyzetbe hozni. Privátba kell elintézni ezt a dolgot. Biztos vagyok benne hogy megérti.

Névtelen
    Inaktív

Egyébként ha jól tudom, “kett?n áll a vásár..” Biztos ha szpacsek jól értelmezte volna a levelek tartalmát a priviben akkor nem “hozta volna ki a topikba azt amit érez.

senkise
    Felhasználó

Szerintem már is túltárgyaltuk a dolgot, Szpacsek és Carrion már megbeszélték. 🙂 Miért foglalkozom marával? Ez költ?i kérdés volt?… 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Jújj, most olyan izgalmas hozzászólások vannak. Alig bírom követni, de nagyon tetszenek. Ha valami hülyeséget sikerülne majd írnom – a lassú felfogásom miatt — akkor azért el?re is bocs.

Névtelen
    Inaktív

Ne izgulj annyira Szpacsi, felmegy a vérnyomásod.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Senkise..! Hívjuk vissza marát 🙂 Ha olvassa a lapot úgyis visszajön miattad 😀 De nem költ?i kérdés volt csupán, hétköznapi.. :’ ))
    a költészethez ehhez még “említ?legesen” sincs köze senkise.. 😀

Névtelen
    Inaktív

…megvuduzni.. 🙂 🙂 :O

senkise
    Felhasználó

Inkább bevállalom a “megvuduzást”, csak ne… 😀 Rosszat fogok álmodni, ne ijesztgess… 🙂 Szpacsek kolléga szerintem inkább fogalmazott cinikusan, mint tényszer?en… Azt hozzá kell tenni, van némi igazság benne… 🙂

carrion
    Felhasználó
    lutyo wrote

Egyébként ha jól tudom, “kett?n áll a vásár..” Biztos ha szpacsek jól értelmezte volna a levelek tartalmát a priviben akkor nem “hozta volna ki a topikba azt amit érez.

Már nem is azért ,de történetesen nem is irtam semmit!

És én ezzel egyéltalán nem akartam szorult helyzetben hozni ,és szerintem ezzel ? teljes mértékben tisztában van,de szerintem meg tudja ? védeni magát ha akarja.

Névtelen
    Inaktív

Hijj.. 😀 Senkise sose gondoltam volna… :O

Szpacsek
    Felhasználó

Nem is hoztál szorult helyzetbe, Carrion. Nem érzem magamat kínosan, kellemetlenül. Inkább kitisztult a fejem, és megnyugodtam, és jó kialudtam magamat.

Szpacsek
    Felhasználó

Névtelen
    Inaktív

Vettem egy isteni megköt?s csizmááát..hogy kompenzáljam magam a sz..id? jövetele miatt.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Biztos sokáig válogattál… és plázában vetted…
    De nehogy kizárass engem a fórumról, mert így is attól tartok folyton, hogy kizárnak carrion csesztetése, molesztálása miatt, neked meg még protekciód is van…
    Vegyél egy nagykabátot is… hosszú, hideg tél lesz! Decemberben szerencsére azért karácsony is lesz… 🙂

pleh
    Felhasználó

Meg új év ami még jobb, szilveszter ismer?sökkel. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Válogattam mert az ilyet szeretem.. nagykabátot nem veszek mert az nem áll jól..nem plázában vásárolok, utálom a plázát. Tömeg cuccok..miért záratnálak ki a fórumról..nincs rá okom…utálom a hosszú hideg telet de annak is megvan a szépsége..
    Ugyanúgy utálom a szilvesztert, de nagyon. :O

Névtelen
    Inaktív

Nekem ne mondja meg senkise:D hogy mikor ünnepeljek mikor nyissam ki a pezsg?t amit úgyis utálok..tiszta birka feeling nekem a szilveszter és a sok piás ember vááá…

Névtelen
    Inaktív

Én öntörvény? vagyok. Volt hogy végig …aludtam a Szilvesztert.. 😀

pleh
    Felhasználó

Akkor rossz társaságban szilvesztereztél eddig. 😀
    Ugyanis jó társaságban nincsenek ilyen szabályok. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem szeretem a nagy társaságot sem mindíg. Nem értettél meg. Én magát a Szilveszter TUDATOT nem szeretem..

pleh
    Felhasználó

Az meg milyen? 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Én megértem Lüty?t! Én sem szeretem MINDIG a szilvesztert, ( ha mondjuk egész évben az lenne ), de egy évben 1-szer, 1 napig.. az jöhet! 🙂 😛

carrion
    Felhasználó

Hát hogy csatlakozzam én szintúgy utálom a telet a hideget a havat(jó amikor esik a hó és még senki sem tapikolta össze és kinézel az balakon az azért szép tud lenni) csak ne lenne olyan hideg!! 🙂
    Nem szeretem se a karácsonyt , se a szilvesztert!!!

Névtelen
    Inaktív

Pleh!
    Az a “szilveszter tudat” hogy az van.. stimm??

pleh
    Felhasználó

Én a meleget kevésbé szeretem mint a hideget. Vagyis a testem kevésbé t?ri jól. Ezért is kedvelem inkább a telet.

Ja értem, szóval azt nem szereted, hogy megint öregedtél egy évet. Tipikus… 😀

Névtelen
    Inaktív

Ne szemtelenkedj..!!!

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

Hát hogy csatlakozzam én szintúgy utálom a telet a hideget a havat(jó amikor esik a hó és még senki sem tapikolta össze és kinézel az balakon az azért szép tud lenni) csak ne lenne olyan hideg!! 🙂
    Nem szeretem se a karácsonyt , se a szilvesztert!!!

Ez az ” összetapikolta ” szó, ez annyira tetszik nekem…!! Napok óta hányszor eszembe jut…! Mégiscsak meg kellene szervezni ezt a Paranormal.hu -találkozót, Bátonyterenyén ! Vagy a Te városodban, carrion! Vagy Hollók?n!! Jól összetapikolnánk a 🙂 … a havat ! Most ez nem nyomulás! Azt se bánom, ha csak mi ketten leszünk ott, a többieknek úgyis messze van..! Vagy nagyon “átlátszó trükk”–nek t?nik ez a dumám? Randikérésnek t?nik ???
    Lelkes, kreatív ötletes vagyok… ( mióta megmutattad milyen érzés szeretni egy ” magadfajta dinamit lányt ” !!!!!) 🙂

pleh
    Felhasználó

“dinamit lány” 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Ja igen, az a Rajcs Renííííí ( Renáta) Az ” Éva -Neotonból 1992- b?l. Bár nem ? énekelte, és nem is akkor, hanem ‘ 89–ben. A Renáta a ” Sunny” ( Napocska).

Névtelen
    Inaktív

Most ez divat Szpacsi?

Szpacsek
    Felhasználó

Kösz hogy kérdezted, jó, hogy kérdezted. Nem, nem divat, Lüty?.. De jobb, ( szerintem ), mint ami most van… Mert most valójában mi a divat, én már nem is tudom…! Nálam a trance zene, az anime rajzfilmek ( ez carrion hatására is van), a facebook, a Panorámió ( nem Paranormál), itt a neten, meg másoknál — az erdélyi barátn?mnél például — még általában az ezotéria is divat, a misztkum is. ( horoszkópok ). F?leg a n?knél. Renííííkém, 🙂 😛 nos ? már egy kicsit lejárt lemez. Pedig mekkora szerelmem volt ? kamaszkoromban !!!!!!! ( Mostanában mi lehet vele, nem is tudom…) Te, Lüty?, én “imádtam” ?t és imádom a mai napig is !!! ( Meg a Fabulon–reklám Staar Katit is!) Persze mindenki mást szeret, úgyhogy megértem hogyha te nem akarod pont ?ket utánozni,.. de nem is tudom hogy mi a divat most. Nálam Lola, ( akivel vagy 15–ször beszéltem már telefonon), Hináta Narutó, akit pedig CARRION személyesít meg,( mert mit érnék én egy rajzfilmfigurával, egy rajzolt csajjal).

Ezt a ” Sunyi” 🙂 Rajcs Renátát tényeg kedvelem vagy 18 éve kb., az már egyszer biztos !!!
    Egyik dalának szövege:

Sunny,
    Tegnap méég fájt az életem,
    Sunny,
    Tegnap bennem élt a félelem…,
    De kisüt a Nap, éés tisztul az ég, a tegnapi fájdalom porrá ég-Sunny, naphajú,
    I Love You …

Sunny,
    Köszönöm a sok-sok napfényt,
    Sunny,
    Köszönöm, hogy újra van remény,
    És ragyog a Nap éés tiszta az ég,
    Bármennyit adsz, nekem — nem elég..,
    Sunny, Nap hajú,
    I LOVE YOU…!!!

———— Nálam ez nagyon trendi !!! ———— 🙂 🙂 😛 😛

Névtelen
    Inaktív

Fenomenális.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Köszi !!!! 🙂 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

Szpacsi!
    Nem utállak!Csak arra kértelek , hogy egy kicsit több távolságot!!
    Egyépként is mondtam már neked , hogy nekem van barátom!!!
    Amugy meg barátkozni persze azt lehet, azzal semmi baj sincs!!!!!!
    Meg nem kell most emiatt kiregisztrálnod magad!!!
    Csak számomra ugy tünik mintha nyomulnál!!!De szerintem ha visszaolvasod amiket irsz akkor ezt te is láthatod!!!!
    Na de hagyjuk ezt a témát, ezt nem itt kell megbeszélni!!
    A lényeg , hogy barátkozni lehet, mértékkel.JÓ?

-link-

Anime !!!!!!!!! 🙂 🙂 😛 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nagyon jó képeket tettél fel a profil — oldaladra, lüty? !! Tudom hogy te egymagad is ” meg tudod menteni ” ezt az oldalt, hogy úgy mondjam…

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 197

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.