Felemelkedés 2011-2012-2013

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Felemelkedés 2011-2012-2013

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 424
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor
    Andrea wrote

gabee wrote
    Egyébként annyit mondok, hogyha a rezgésszint változás miatt fognak elt?nni emberek, biztos vagyok benne, hogy a média be fog számolni róla. Érdemes tehát ilyen jelleg? híreket is nyomon követni.

Ezek szerint te is úgy tudod, hogy az els? jön, ugye?

Én nem tudok róla, hogy az utóbbi id?ben jelent?s mennyiség? ember elt?nt volna a Föld színér?l! Azért err?l beszámolnának a médiában!Ez alapján elmondhatjuk, hogy az els? hullám jön nem?Hacsaknem az eddig betegségben, balesetben elhunytakról van szó.Hirtelen nem ugrik be mit mond Stankov meg Kavalassias.

Anna
    Felhasználó
    gabee wrote

Andrea wrote

gabee wrote
    Egyébként annyit mondok, hogyha a rezgésszint változás miatt fognak elt?nni emberek, biztos vagyok benne, hogy a média be fog számolni róla. Érdemes tehát ilyen jelleg? híreket is nyomon követni.

Ezek szerint te is úgy tudod, hogy az els? jön, ugye?

Én nem tudok róla, hogy az utóbbi id?ben jelent?s mennyiség? ember elt?nt volna a Föld színér?l! Azért err?l beszámolnának a médiában!Ez alapján elmondhatjuk, hogy az els? hullám jön nem?Hacsaknem az eddig betegségben, balesetben elhunytakról van szó.Hirtelen nem ugrik be mit mond Stankov meg Kavalassias.

Összevonták az emberi Felemelkedés els? és második hullámát, és ez nagy valószínüséggel 2011. 11.11.-e körül fog létrejönni, mikor az utolsó el?tti  csillagkapu nyitva lesz.A harmadik, tömeges Felemelkedés 2012 vége körül lesz.Nagyjából ennyi az idézet.

gabee
    Adminisztrátor

Akkor elméletileg már most t?nnek el emberek, ezekben a percekben is.

Merkurius
    Felhasználó
    gabee wrote

A valós felemwlkedés nem azt jelenti,hogy eltünnek az emberek egy más világba,hanem azt,hogy a tudatuk által ?k emberként megmaradva lesznek birtokában minden olyan tudásnak és képességnek amellyel a lelkük rendelkezik.

gabee
    Adminisztrátor
    Merkurius wrote

gabee wrote

A valós felemwlkedés nem azt jelenti,hogy eltünnek az emberek egy más világba,hanem azt,hogy a tudatuk által ?k emberként megmaradva lesznek birtokában minden olyan tudásnak és képességnek amellyel a lelkük rendelkezik.

Akkor ?k maradnak ebben a 3D-s realitásban?

Merchard
    Felhasználó

.

Dani
    Felhasználó

Sziasztok!

Köszönöm szépen Gábor a fórum anyagát. Ide fogom akkor linkelni a majdani Alaje 16-ot é Stankovot is. Üdv Mindenkinek

Anna
    Felhasználó
    Dani wrote
    Sziasztok! Köszönöm szépen Gábor a fórum anyagát. Ide fogom akkor linkelni a majdani Alaje 16-ot é Stankovot is. Üdv Mindenkinek

Szia Dani, én már nagyon várom !!

ewelyn
    Felhasználó

Sziasztok, nagyon izgalmasnak találom a felemelkedést! Sajnos a fórumra kicsit kés?n találtam rá, de így is sokat tanultam ott. Feltétlenül hiszek abban, h. ez a jelenlegi vaskorszak elmúlik, és jön az Aranykor..

Anna
    Felhasználó
    gabee wrote

Merkurius wrote

gabee wrote

Akkor ?k maradnak ebben a 3D-s realitásban?

Egy részük marad, van, aki távozik, akik valamilyen oknál fogva nem tudnak, vagy nem akarnak itt maradni a 3D-ben, ezt olvastuk.Szerintem is így lesz.Nekem nagyon hihetetlennek t?nik egy másik bolygóra való elmenetel.Arról nem is beszélve, hogy akit?l évek óta tanulom a szellemtudományt, soha nem ejtett err?l egy szót sem.Azt igen, hogy a szívcsakra felélesztése a mai kor emberének a feladata.Ezt annyiszor elmondta, hogy álmomból felébresztve is tudom.

Szpacsek
    Felhasználó
    ewelyn wrote
    Sziasztok, nagyon izgalmasnak találom a felemelkedést! Sajnos a fórumra kicsit kés?n találtam rá, de így is sokat tanultam ott. Feltétlenül hiszek abban, h. ez a jelenlegi vaskorszak elmúlik, és jön az Aranykor..

Igen — a maják szerint most a vaskorszak van.Az ? korszakaik úgy követték egymást hogy mindig egy rosszabb korszak jött az el?z?nél.   A mostani korszak az utolsó–szerintük. Ha ez a vaskorszak is végetér, utána  már én is annak örülnék ha egy sokkal jobb kor jönne –pl. Aranykor — mert most a vaskorszakban,  háát …..  eléggé rossz volt …….De azért ki lehetett bírni ..  ki kellett ….  

gabee
    Adminisztrátor
    Dani wrote
    Sziasztok! Köszönöm szépen Gábor a fórum anyagát. Ide fogom akkor linkelni a majdani Alaje 16-ot é Stankovot is. Üdv Mindenkinek

Üdv itt!Nincs mit, de már Albert újra olvashatóvá tette az eredeti fórumot.Van már Alaje-s topik itt: http://paranormal.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?52Stankovost meg nyithatsz külön. De ha neked kényelmesebb, itt is jó!

ewelyn
    Felhasználó

Tényleg itt a 3D-ben az élet bizony nem egy “habostorta”. De ezt mi vállaltuk be a leszületésünk el?tt és azt is, h. pont ezekben az id?kben itt leszünk. Úgy tudom, a fizikai testünk átalakul szénalapúról kristályalapúra és a jelenlegi 7 csakrás rendszerünk is felemelkedik 12-re. Ezáltal elképzelhet?nek tartom, h. meglássunk olyan dolgokat is, amiket eddig még nem. Kérlek, ha valaki többet tud err?l a témáról, írjon, köszi.

Névtelen
    Inaktív

Udvozlok Mindenkit, Orulok hogy a Felemelkedes forum tagjai uj “otthont” talaltak itt, koszonet a Paranormal adminnak. Hogy ewelyn kerdesere valaszolja, a 7 csakras rendszerunk atalakul az 5D-ban 1 csakrasra, amely a feny csakra. Ez egy uj csakra, amely a szivcsakra felett kb. 5 cm-re helyezkedik el. Ezt a csakrat mar most tudod aktivalni, vagyis kinyitni. Ezt ugy teszed, hogy elkepzelsz egy csodalatos -tojasnagysagu- gyemantot, amelyet a mellkasod felszinere huzol (regi Jezus kepeken lathato az o fenycsakraja) es ezutan feltoltod az auradat majd a testedet vele. Ezzel a fenycsakraval tudod onmagad es masokat is gyogyitani. Eppen a minap kaptam egy csodalatos hirt, miszerint az egyik tanitvanyom sikeresen meggyogyitotta az edesapjat, akirol azthittek hogy mar nem sok van neki hatra. Szinte csoda szeruen teljesen meggyogyult egyik naprol a masikra. Lenne egy keresem azokhoz akik nincsenek ugy elveszve a technika vilagaban mint en, hogy ha lehetseges lenne nyitni egy topicot G. Kavassilas munkajarol, es videoirol. Ugyerzem hogy az uzenetei fontos lenne a felemelkedok szamara. A fenycsakra nyitasa is tole szarmazik, senki mastol meg nem hallottam. Koszonom elore is a segitsget. Szeretettel, Elenis

admin
    Adminisztrátor

A kért topikok létrehozva a Földönkívüliek szektorban:

-link-

Anna
    Felhasználó
    Elenis wrote
      Udvozlok Mindenkit, Orulok hogy a Felemelkedes forum tagjai uj “otthont” talaltak itt, koszonet a Paranormal adminnak.

Szia ELenis, én is örülök neked! Remélem, gyakrabban fogsz erre járni.

Andrea
    Felhasználó
    Merkurius wrote
    Sziasztok . “”Finom energia testünk, melyet az ?si egyiptomiak KA testnek, a jógik pedig éteri testnek neveztek, igen szenzitíven érzékeli és reagál a nap plazma hatásaira. A nap áramlatok növekv? áramlása és min?sége megemeli a KA test rezgés szintjét. Ez igen jótékony és kedvez? lehet?ség azok számára, akik tudatosan is részt kívánnak venni a felemelkedési folyamatban. Mi is pontosan a felemelkedés? A felemelkedés egyszer?en azt jelenti, hogy feljebb lépni a tudatosságban. TE nem “mész” sehova. TE nem “távozol” sehova. Azonban a távlataid, az érzékelésed, az észlelésed gyökeresen módosul. Elkezdesz átlátni az evilági illúziókon. A felemelkedési folyamat során megérted, hogy TE teremted mind azt a tapasztalatot, amit “világ”-nak nevezel. A felemelkedés nem azt jelenti, hogy távozol ebb?l a világból, hanem azt, hogy túlléptél a korlátain, azaz átlényegítetted – habár a része maradtál – de már egy olyan lencsén keresztül érzékeled, amelyen át látod, hogy az élet egy színjáték, amit TE vetítesz ki.”” -link-

Kedves Merkurius!Hát végigolvastam és ebb?l az én sz?r?mön sajnos, szinte semmi sem megy át… Számomra ez a “spirituális ego” leírása lenne, ha létezne olyan, de nincs.Ez a sok “Te”… az írásban…. Én úgy hiszem, hogy amíg az ember önmagát egy a Mindenségt?l különálló részként érzékeli, addig esélye sincs teremteni. Err?l a Titok cím? film jut eszembe, szóval ott is ez volt a legnagyobb gond! Üdv. Andrea

Névtelen
    Inaktív

Szia ELenis, én is örülök neked! Remélem, gyakrabban fogsz erre járni. [/quote1318940470]Kedves Anna en is nagyon orulok mindenkinek, es annak is hogy mostmar kozvetlenul tudok irni nektek.

Névtelen
    Inaktív
    admin wrote
    A kért topikok létrehozva a Földönkívüliek szektorban: -link-

KOSZONOM

Andrea
    Felhasználó
    Anna wrote

Andrea wrote
    Szerintem még nem emelkedett fel senki…

A fórum olvasóira gondolsz ?Amúgy egészen pontosan mi is a felemelkedés ? Tudatszint változás. Nekem ennyit mond, lehet másnak más lesz.Neked mit jelent a felemelkedés, mit vársz t?le ?

Nem a fórum olvasóira, hanem úgy általában mindenkire Hogy mit várok a felemelkedést?l? Nagyon nehéz a kérdésedre válaszolni, mert ezek olyan érzések, amiket nem nagyon tudok szavakba foglalni. Talán közelebb kerülni a Mindenséghez, közvetlenebb kapcsolatba kerülni Vele… Hagy próbáljam egy hasonlattal elmondani:Képzeld el, hogy egy ember vakon, süketen születik, ráadásul az illatokat sem érzi… majd egyszercsak meggyógyul…!Hogy magyaráztad volna el neki a gyógyulása el?tt, hogy milyen a naplemente, a madárdal, a liliom illata, a tenger…? És ha elhiszi neked, akkor hogyan mondta volna el ezt ? egy hasonló társának?Ráadásul az új fajta érzékelés új érzékszervek kialakulását is jelzi…Nincs másik világ, egy világ van, de az nem mindegy, hogy ebb?l mennyit látunk, érzékelünk és pont ezért úgy fogjuk érezni, hogy egy másik világba csöppentünk .Hagy másoljak be ide SaintGermain utolsó üzenetéb?l pár mondatot, talán nem bánná:”Szellemed valóban, tényleg azért könyörög neked, hogy nyílj meg, hogy terjeszd ki az energiádat, és lépj túl mindazon, ahogy a múltban értelmezted vagy értetted az energiákat. Valóban arra kér téged, hogy lépj túl mindezen. Lépj túl az elmén, lépj túl jelenlegi érzékelési felfogásodon. Amint megengeded magadnak, hogy megtapasztald ezt az Ismeretlent, ezt a Szellemet, elkezd nagyon is ismertté válni számodra olyan utakon és módokon, amit valószín?leg soha sem leszel képes szavakba önteni. Megpróbálod majd ezt elmagyarázni egy barátodnak, vagy egy másik Shaumbrának, és hamarosan azon kapod majd magad, hogy összevissza beszélsz, mert ez, egyszer?en csak van. “

Andrea
    Felhasználó
    Elenis wrote
    Udvozlok Mindenkit, Orulok hogy a Felemelkedes forum tagjai uj “otthont” talaltak itt, koszonet a Paranormal adminnak. 
    Szpacsek
    Felhasználó
    Andrea wrote

Elenis wrote

Ez a legjobb oldal !  A Paranormal.Szerintem !!     

Szpacsek
    Felhasználó
    ewelyn wrote
    Tényleg itt a 3D-ben az élet bizony nem egy “habostorta”. De ezt mi vállaltuk be a leszületésünk el?tt és azt is, h. pont ezekben az id?kben itt leszünk. Úgy tudom, a fizikai testünk átalakul szénalapúról kristályalapúra és a jelenlegi 7 csakrás rendszerünk is felemelkedik 12-re. Ezáltal elképzelhet?nek tartom, h. meglássunk olyan dolgokat is, amiket eddig még nem. Kérlek, ha valaki többet tud err?l a témáról, írjon, köszi.

Kristályalapúra?Hát biztos a lélek …..Mert a test az szén alapú..  meg  vannak  szílícium alapú intelligens értelmes lények is. De kristály alapúakról még eddig nem tudok !Én is azt mondom, ha valaki tud err?l többet, írja itt meg. 

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

ewelyn wrote

Igen — a maják szerint most a vaskorszak van.Az ? korszakaik úgy követték egymást hogy mindig egy rosszabb korszak jött az el?z?nél.   A mostani korszak az utolsó–szerintük. Ha ez a vaskorszak is végetér, utána  már én is annak örülnék ha egy sokkal jobb kor jönne –pl. Aranykor — mert most a vaskorszakban,  háát …..  eléggé rossz volt …….De azért ki lehetett bírni ..  ki kellett ….  

De a maják szerint, az Aranykor az nagyon rég volt !!Azt követte azt ezüst kor, majd 1-2 rosszabb kor míg végül a mai, vas korszakhoz érkeztünk.

ewelyn
    Felhasználó

Elenis, köszönöm válaszodat. Szpacsi, úgy tudom, a régi Aranykor után jött az Ezüstkor, Bronzkor, Vaskor és most hogy letelt a 26000 éves ciklus, megint Aranykor jön. Javítsatok ki, ha valaki többet tud err?l. üdv.

ewelyn
    Felhasználó

Szpacsek, kimaradt … én is úgy tudom…

gabee
    Adminisztrátor

Azt hiszem jó sorrendben mondjátok. De asztrológiai nevekkel is szokták jelölni a korszakokat.Az Oroszlán korszaka (i.e.10 000- 8000)A történelem el?tti barlangrajzok hírt adnak az ember m?vészetér?l, az oroszlán pedig az alkotókészség jegye, különös tekintettel a festészetre. A Nap (amely az oroszlán jegy uralkodó bolygója) alapvet? fontosságát az adta, hogy ekkor növekedett meg sugárzásának ereje, el?re jelezve a jégkorszak végét. Az asztrológiában mindig jelentkezik a poláris /ellentétes/ jegy hatása is. Ennek megfelel?en a Vízönt? befolyása is kimutatható. Az eredetiség és az ösztönösség, mint Vízönt? tulajdonság, nyoma megfigyelhet? egyes k?eszközökön.A Rák korszaka (i.e. 8000 – 6000)Ebben a korszakban kezdett az ember lakóhelyet építeni magának, és ekkor vált hangsúlyossá az otthon és a családi élet. Ezekkel áll kapcsolatban a Rák, az anyasággal pedig uralkodó bolygója, a Hold. Ebb?l az id?szakból számos termékenységvarázsló szobor maradt fenn. A poláris jegy a Bak, melynek hatása a földdel való kapcsolatban mutatkozik meg, ugyanis a Bak alapeleme a föld. Ebben az id?szakban vált fontossá az ember életében a mez?gazdaság.Az Ikrek korszaka (i.e. 6000-4000)Az Ikrek az egymással való kapcsolatteremtés, érintkezést, kapcsolattartást képviseli, er?teljesen intellektuális jegy. E korszakban alakul ki az írás. Az els? írásjelek k?be karcolt durva jelek voltak, ezek fokozatosan váltak egyre kidolgozottabbá, s régészeti leletek szerint kb. 4000-re Kínában kialakult az ékírás. Az ekkoriban kialakulóban lév? kereskedelem pedig az Ikrek uralkodó bolygójára, a Merkúrra utal. Az Ikrek és poláris jegye, a Nyilas együttes hatása pedig fejl?dést eredményezett a munkakultúrában és a civilizációban.A bika korszaka (i.e. 4000-2000)A korai egyiptomi dinasztiák korában a Bika szilárdságra, biztonság utáni vágyára, szépségre és a luxusra való törekvése mutatkozik meg. Az örökkévalóságnak épített templomaik és a bikakultusz egyértelm?en utalnak a Bika jegy hatására. A poláris jegy, a Skorpió jellegzetességei is mutatkoznak meg abban, hogy az egyiptomiakat er?sen foglalkoztatta a halál és az azt követ? élet. Egyébként ebben a korban kezdtek foglalkozni az akkori csillagászok – akik el?zör a papok voltak- az asztrológiával.A Kos korszaka (i.e.2000 – Id?számításunk kezdetéig)E korszak a görögség nagy kora. A Kosra jellemz? háborúskodás és önzés határozottan megnyilvánul a görög városállamok folytonos harcaiban, de nem kevésbé jellegzetes Kos (és görög) tulajdonság a fizikai er? és a sportok iránti érdekl?dés sem. A poláris jegy, a Mérleg egyik alapvet? jellemvonása a demokrácia tisztelete, s köztudott, hogy itt, ebben a korszakban teremt?dtek meg a demokrácia alapjai. Az egyensúly és a harmónia pedig, ami a virágzó görög muvészetek alapja, szintén nagyon jellegzetes vonása a Mérlegeknek.A Halak korszaka (Id?számításunk kezdetét?l – 2000)Körülbelül Krisztus születésével köszöntött be a Halak korszaka. Érdekes módon a hal volt a korai keresztények titkos jele, amelyr?l egymást felismerték. A Halaknak tulajdonított erények, a könyörületesség, a kedvesség, a megbocsátás szinte leképezései Krisztus tanításának. A poláris hatás a Sz?zé, ami egyrészt utal a nagy Sz?z Mária kultuszra, másrészt pedig a nemiségt?l tartózkodó attit?dre.A Vízönt? korszaka (i.sz. 2000- 4000)Hogy pontosan mikortól kell számítanunk az új korszakot, nem lehet megmondani. A Tavaszpont vándorlásával ez az átfedés lehet akár 500 év is. Mégis sok asztrológus szerint mi már a korszak hajnalán élünk. Erre utal a tudományok ugrásszer? fejl?dése, ami a Vízönt? kifejezetten intellektuális jellegét mutatja. Az ?rrepülés fejl?dése utal a Vízönt? földt?l elszakadó, szárnyaló voltára. A jegy humanitárius voltát pedig az egyre szaporodó emberbaráti szervezetek jelzik. Még nagyon az elején vagyunk, hogy mennyire fogja jellemezni a korszakot a poláris jegy, az Oroszlán, az még a jöv? titka…

BZsuzsa
    Felhasználó
    Anna wrote

BZsuzsa wrote
    Sziasztok! Van itt már valaki a Felemelkedés fórumról? Van aki még nem emelkedett fel? 🙂 vicc volt Zsuzsa

Én !!!!!

Szia Anna!

JudiT
    Felhasználó
    Anna wrote

BZsuzsa wrote
    Sziasztok! Van itt már valaki a Felemelkedés fórumról? Van aki még nem emelkedett fel? 🙂 vicc volt Zsuzsa

Én !!!!!

Sziasztok!Én is itt vagyok!Lassan, de egyre több az ismer?s!Elenisnek különösen örülök és már gyakorlom a szívcsakra aktíválását.Jó lenne részletesebb infó err?l a csodálatos “munkálkodásról”, hiszen mindannyian gyógyulók és gyógyítók vagyunk.Várom nagyon Alaje újabb üzenetét Dani tolmácsolásában!Vajon mond-e valami fontosat ezeknek a napoknak a min?ségér?l? legyen boldogulós ez a napotok (is)!üdv

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Sziasztok én is üdvözöllek titeket érezzétek magatokat itthon itt a paranormálon! 🙂

BZsuzsa
    Felhasználó

ÉN tegnapa következ?t éltem át: mostanában elég sok érzelmi kérdés foglalkoztat, és hazafelé bandukolva azt vettem észre , hogy kív?lállóként szemlélem az életem, a történéseket, hogy mit össze bénázok én itt, pedig minden olyan egyszer?, mintha egy szappanopera menne. Nagyon megnyugtató érzés volt és vidám lettem, pedig keseregtem el?tte,mert elcsábította egy ismer?söm a kiszemelt pasit.
    Zsuzsa

JudiT
    Felhasználó
    BZsuzsa wrote
    ÉN tegnapa következ?t éltem át: mostanában elég sok érzelmi kérdés foglalkoztat, és hazafelé bandukolva azt vettem észre , hogy kív?lállóként szemlélem az életem, a történéseket, hogy mit össze bénázok én itt, pedig minden olyan egyszer?, mintha egy szappanopera menne. Nagyon megnyugtató érzés volt és vidám lettem, pedig keseregtem el?tte,mert elcsábította egy ismer?söm a kiszemelt pasit. Zsuzsa

Én azt vettem észre magamon, (néhány hete tart már), hogy mindenen elérzékenyülök.Ránézek Ramana Maharshi fotójára, bele a szemébe és máris könnyes a szemem. Hallgatok, nézek, meditálok, – minden meghat.Ma például ez a kis videóhttp://www.youtube.com/watch?v=dEMf3V8FsQo&feature=player_embedded

Szpacsek
    Felhasználó

-link- Nekem meg ez “tetszett most meg” ….. Egyébként a verebeket én régebben nagyon szerettem! (Judit !) Szinte imádtam ?ket, pedig olyan egyszer? kis madár !! De : leny?göz, hogy a Földön mindenhol elterjedtek . ….. + az is, hogy milyen helyes, kedves, aranyos kis állatka a veréb..!  Én régebben etettem is ?ket ! Tettünk ki búzát és kukoricadarát az erkélyre egy székre egy tálkába.  

semoce
    Felhasználó

sziasztok nagyon tetszett a verebes videó sok energia megmozdult mellettemköszi

Névtelen
    Inaktív

Érzelmi válsághoz, lelki betegségekhez köt?dnek ezeka jelenségek Az embernél.Ismer?s ez, mikor úgy érzi hogy kívülr?l látja saját magát.S?t olyan érzet is van, hogy nem vele történnek a dolgok.Ez kissé ijeszt?en hat mert nem egy megszokott életérzés.
    Van aki ezt nem felejti el soha mert valóban ez egy meghatározó élmény ami minimális ideig tart, nem végleges.
    Ez az érzés az agy védekez? központjából indul ki, így védve meg a komolyabb veszélyt?l az embert. az agy szinte kikapcsol és
    kív?lr?l láttatja magával az alanyt.Ezt a védekez? érzést saját magunk is el?állíthatjuk mégpedig úgy hogy rávesszük magunkat arra hogy mint egy idegent kívülr?l szemléljük magunkat,ez megvéd az esetleges lelki problémáktól.Tehát akkor érdemes alkalmazni
    mikor úgy érezzük hogy összecsapnak a fejünk felett a hullámok és szükség van magunkat elvonatkoztatni egy id?re saját magunktól.és ha nem tudjuk lelkileg feldolgozni a kiszemelt pasi elveszítését, akkor is jól jön ez a technika.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    semoce wrote
    sziasztok nagyon tetszett a verebes videó sok energia megmozdult mellettemköszi

http://youtu.be/VAIvf6XyhpwEzt  nézzétek meg ! 

Szpacsek
    Felhasználó

Anna ! F?leg Te !! Úgy sajnálom szegény Cicusokat ….. Neked  pedig  volt egy  macskád  tudom,  ami (aki!!)  18  éves  korában halt meg.  Így írtad.  Hát, nem is “megdöglött”..  Ezt én  értem !  Nekünk is van 4  macskánk !  Meg +  volt egy öreg, id?s, de ? már nincsen meg ……De nem volt 18 éves, fiatalabb volt amikor elpusztult  vagyis, meghalt. ..NAGY  MACSKA-BARÁT  VAGYOK  !!!!!   

BZsuzsa
    Felhasználó
    lutyo wrote
    Érzelmi válsághoz, lelki betegségekhez köt?dnek ezeka jelenségek Az embernél.Ismer?s ez, mikor úgy érzi hogy kívülr?l látja saját magát.S?t olyan érzet is van, hogy nem vele történnek a dolgok.Ez kissé ijeszt?en hat mert nem egy megszokott életérzés. Van aki ezt nem felejti el soha mert valóban ez egy meghatározó élmény ami minimális ideig tart, nem végleges. Ez az érzés az agy védekez? központjából indul ki, így védve meg a komolyabb veszélyt?l az embert. az agy szinte kikapcsol és kív?lr?l láttatja magával az alanyt.Ezt a védekez? érzést saját magunk is el?állíthatjuk mégpedig úgy hogy rávesszük magunkat arra hogy mint egy idegent kívülr?l szemléljük magunkat,ez megvéd az esetleges lelki problémáktól.Tehát akkor érdemes alkalmazni mikor úgy érezzük hogy összecsapnak a fejünk felett a hullámok és szükség van magunkat elvonatkoztatni egy id?re saját magunktól.és ha nem tudjuk lelkileg feldolgozni a kiszemelt pasi elveszítését, akkor is jól jön ez a technika.. 🙂

Szeritnem ez már a felemelkedés jele, mert régen ilyen helyzetben napokra padlóra kerültem, most meg terveket szövök, hogy mit hogyan fogok csinálni, mert nem lefutott kör ez még.  Meg nem is érdekel annyira, nincs bennem lelki válság, pedig kéne hogy legyen a régi énem szerint. De már más vagyok, úgy örülök ennek!A lényeg az, hogy tudom, hogy minden úgy jó ahogy van, és én teremtem meg a valóságomat, bármit meg tudok teremteni, ha nagyon akarom.

Anna
    Felhasználó
    M3H4N1C wrote
    Sziasztok én is üdvözöllek titeket érezzétek magatokat itthon itt a paranormálon! 🙂

Nem is hiszitek, mennyire örülök, hogy ilyen fogadtatásban részesülünk.Én amúgy is mindig a miérteken gondolkodom.Mindent jelnek, jelzésnek fogok fel.Amikor bezáródott az el?z? ajtónk, utánunk,ideiglenesen, persze, , azon gondolkodtam, mi fog el?ttünk újból kinyílni.És hogy vajon miért is történt ez. Nyilván lezárult egy korszak, és újabb adódott.Köszönet mindenkinek ezért. 🙂

Névtelen
    Inaktív

“Elenisnek különösen örülök és már gyakorlom a szívcsakra aktíválását.Jó lenne részletesebb infó err?l a csodálatos “munkálkodásról”, hiszen mindannyian gyógyulók és gyógyítók vagyunk.”Kedves Judit, orulok hogy gyakorlod a fenycsakra kinyitasat, es a gyogyitassal kapcsolatban csak annyit  hogy rendkivul egyszeru es a kovetkezokeppen tortenik.Tehat kinyitod a fenycsakradat, feltoltod az auradat, majd a testedet. Ezutan kiegyensulyozod magadat minden szinten. Mert egy kiegyensulyozott lelek es test nem betegszik meg. Ezt kulondben minden este lefekveskor elalvas elott megteheted es nem leszel beteg. A lenyeg az egyensuly minden szinten. Ennyi elengedo, es nem kell reszletezni, mert a gondolatodban az egesz lenyedet elkepzeled fizikai/lelki szinten, tehat egy tobbdimenzios tudatban. Kulondben az 5D kommunikalas is hasonlo, mert nem linearisan fogunk gondolkodni, hanem  “halmazosan” eleg nehez a megfelelo szot megtalalni ra, mert sokmindent nehez megmagyarazni a limitalt nyelvi adottsagunkkal. Tehat egyszerre fogsz mindent erzekelni es tudni. Talan ez a lejobb korbeirasa.Amikor mast szeretnel gyogyitani, akkor szinten azzal kezded amit fent mar leirtam, vagyis feltoltod az auradat es a testedet, majd  a beteg szemely fele iranyitod a fenycsakradat es feltoltod az aurajat es a testet a fenyeddel, majd egyensulyba hozod a tudatoddal a fentiek szerint. Ezt megismetelheted ahanyszor akarod, habar nem fontos. A tortenetben amit korabban emilittem, csak egyszer csinalta ezt meg a tanitvanyom. A hatasa masodik nap jelentkezett, vagyis a teljes gyogyulas es meg a mai napig is tart. Tehat ujbol jo egeszesegnek orvend az edesapja. Remelem hogy segitettem ezzel, de kerlek ne aggodj hogy nem tudod megcsinalni, mert azzal blokkolod az eredmenyt. Tehat ne ketelkedj benne hogy mukodik. Mar csak azert sem, mert mi vagyunk a FENY. Szeretettel, Elenis

JudiT
    Felhasználó

Köszönöm Elenis!
    Sokat segítettél!
    ölelés
    Judit

Névtelen
    Inaktív

Szeretnek meg egy par dolgot az elozo temahoz hozza fuzni.
    A fenti fenycsakra “modszer” meditalasra es vedelemre is a legjobb, hiszen a legmagasabb fenyenergia ami letezik a rendelkezesunkre all onmagunkban, tehat semmilyen kulso energiara
    (violafeny stb.) nincs szuksegunk, mert ezek a 4 dimenziobol szarmaznak. Tehat meditalasnal a fenti
    modszer szerint a fenyunkkel elarasztjuk magunkat.
    Vedelemkent viszont elegendo a fenycsakra fenyet a negativ energiara rairanyitani (mint ahogy Alaje is tette), hiszen ez a feny a szeretet energiaja.
    Ne feledjetek, mi vagyunk a TEREMTO SZERETET FENYENERGIA.

Szeretettel, Elenis

horatzio
    Felhasználó
    Anna wrote

M3H4N1C wrote

Nem is hiszitek, mennyire örülök, hogy ilyen fogadtatásban részesülünk.Én amúgy is mindig a miérteken gondolkodom.Mindent jelnek, jelzésnek fogok fel.Amikor bezáródott az el?z? ajtónk, utánunk,ideiglenesen, persze, , azon gondolkodtam, mi fog el?ttünk újból kinyílni.És hogy vajon miért is történt ez. Nyilván lezárult egy korszak, és újabb adódott.Köszönet mindenkinek ezért. 🙂

hát ha nem is új korszak jött el számotokra, de a lélek számára nagyon fontosak ezek a tapasztalatok. A léleknek meg kell tanulnia az elengedést, elfogadást, lemondást és ezek a kényszerhelyzetek, erre a legalkalmasabbak.

horatzio
    Felhasználó

A lényeg az, hogy tudom, hogy minden úgy jó ahogy van, és én teremtem meg a valóságomat, bármit meg tudok teremteni, ha nagyon akarom. Ha minden úgy jó ahogy van, akkor mit akarsz hozzá teremteni?Ha te vagy a teremt?, akkor  nem te adtad a pasit másnak? Ne érts félre, én hiszek a teremtésben, de az ember önmagából kiindulva (mert hogy a fény onnan indul szerintetek), nem képes átlátni az ok okozati összefüggéseket. Nem tudnál felel?séggel semmit sem teremteni, ha önzetlenül szeretnél cselekedni.Pl. szeretetb?l kiindult cselekedettel, nincs olyan lehet?séged, hogy megszerezd a kiszemelt fiút aki már mással van.  Valakit mindenképpen meg kellene bántanod.Igy szeretetb?l való egyetlen tetted, csak is a lemondás lehetne és ekkor teremtésed eredménye valóban ?szinte lenne, mert más boldogságát el?térbe tudtad helyezni a saját vágyaiddal, n?i praktikáiddal, ravaszságaiddal, terveiddel szemben. Át kéne gondolni ezt az önmagunkból induló teremtést, hogy mint koránts sem független teremtmények  képesek vagyunk-e mindig másokat el?térbe helyezni, saját vágyainkkal szemben.?Még azok  elé is akik szerintünk nem érdemli meg, vagy azok elé akiknek létezésér?l még nem is tudunk?

Szabolcs
    Felhasználó

Sziasztok, Szeretettel köszöntök Mindenkit! 🙂 A legújabb Hathorüzenet az agyalapi mirigy aktiválásában segít:  http://tomkenyon.com/fenyatvitel-az-agyalapi-mirigy-
    dimenzionalis-hangolas

Szabolcs
    Felhasználó
    Merkurius wrote
    Sziasztok . “”Finom energia testünk, melyet az ?si egyiptomiak KA testnek, a jógik pedig éteri testnek neveztek, igen szenzitíven érzékeli és reagál a nap plazma hatásaira. A nap áramlatok növekv? áramlása és min?sége megemeli a KA test rezgés szintjét. Ez igen jótékony és kedvez? lehet?ség azok számára, akik tudatosan is részt kívánnak venni a felemelkedési folyamatban. Mi is pontosan a felemelkedés? A felemelkedés egyszer?en azt jelenti, hogy feljebb lépni a tudatosságban. TE nem “mész” sehova. TE nem “távozol” sehova. Azonban a távlataid, az érzékelésed, az észlelésed gyökeresen módosul. Elkezdesz átlátni az evilági illúziókon. A felemelkedési folyamat során megérted, hogy TE teremted mind azt a tapasztalatot, amit “világ”-nak nevezel. A felemelkedés nem azt jelenti, hogy távozol ebb?l a világból, hanem azt, hogy túlléptél a korlátain, azaz átlényegítetted – habár a része maradtál – de már egy olyan lencsén keresztül érzékeled, amelyen át látod, hogy az élet egy színjáték, amit TE vetítesz ki.”” -link-

Szerintem egyértelm?, hogy nemcsak tudatosságbeli hanem fizikai történésr?l is szó van. Magasabb rezgésszint=magasabb dimenzió. A szó legszorosabb értelmében elt?nsz innen. Bibliai kifejezéssel élve; elragadtatsz. Magasabb frekvenciára kapcsolnak az elektronok, és egy másik valóságban jelenik meg az anyag -a tudattal együtt-.Miklós szépen megfogalmazta, hogy ez történhet úgyis, hogy a tudatod már 5-ik dimenziós, de ett?l függetlenül még megvan jelen tested is. Mindez csak azért, hogy továbbra is segíthess, de bármikor feltranszformálhatod a tested és már itt sem Vagy. Komoly szint? fizikai elt?nések várhatóak, szerintem. Bizonyos értelemben véve persze lehet felemelkedésnek tekinteni az Eckhart Tolle(vagy Osho és egyéb tanítók) megvilágosodást is, de a dimenzióugrás egy teljesen más “jelenség”,.. fizikai történés is.

Névtelen
    Inaktív

A KA (kundalini) es az agyalapi mirigy (pineal gland) aktivalasa csak 4 dimenzios felemelkedest biztosit.

Kulondben Miklossal en is egyetertek abban ahogy leirta a felemelkedest.

Szeretettel, Elenis

Merkurius
    Felhasználó

Szia Szabolcs .

Igen szerintem is szó van fizikai történésr?l is , de nem olyan formában ahogy írod. Az ember fizikai testte is egy fajta energia .Amely fölött ha az ember tudata elér egy bizonyos fejlettségi szintet akkor fog tudni rendelkezni efölött az energia fölött olyan formában, hogy az ember akaratával, tudati , energiájával képes lesz azt formálni, alakítani,irányítani .
    S?t nem csak a saját testtét ,hanem más fizikai anyagot is.Viszont ahhoz,hogy valaki ezt meg tudja tenni szükség van a fizikai agyunk által létrehozható tudati energiára , annak kisugárzására , úgyanis erre való az agyunk jelenleg nem használt nagy százaléka.
    A földi életünkben való történések alakításához erre van szükség .
    Aki elhagyja fizikai testtét annak a számára ez a lehet?ség (vagyis,hogy beavatkozhasson a fizikai történésekbe megszünik), ez nem úgy mükdik,hogy valaki “ide-oda ugrál”.A jelenlegi tudatunkkal a lelkünkkel való kapcsolatot kell megtalálni els?sorban , ? birtokában van mindazon tudásnak amelyre szükségünk lehet.
    Egyáltalán nem egy fejletlen tudatlan lény akinek itt tanulnia kell.Amit tanulnia kell az esetleg az lehet,hogy a jelenlegi tudatunkkat,hogy tudja minél gyorsabban ráirányítani a vele való kapcsolat megtalálására.A lelkünk is részünk , az ember része tartozéka .Az embert ilyen szemmel kell nézni,nem csak mint egy tudatlan,fejletlen csak fizikai lény akinek célja a fizikai létt?l való megszabadulás lenne . A célunk a kett?nek az összekötése a fizikai testtünk minél nagyobb tudatossággal való áthatása ,öntudatra ébredése.
    Ezt viszont nem tudja jobban egy jelenleg kivülr?l ,különböz? médiumokon keresztül üzenget? szellemlény sem,mert ha tudta és merte volna akkor itt lenne és mutatná,hogy kell csinálni , persze ett?l függetlenül vannak akik próbálnak segíteni,tanácsot adni . Viszont vannak azok is akiknek éppen az a lényeg,hogy az ember minél tudatlanabb maradjon és soha ne tudja ezt megvalósítani , mert ?k csak addig tudnak uralkodni rajtuk, kivülr?l a testtet öltés kockázata nélkül csak szellemlényként irányítani és saját céljaikra használni az embert .

A földi,fizikai életünk most már úgy van kódolva,hogy a tudattal történ? teremt? er?höz csak az juthat hozzá aki ezt fizikai rombolásra nem akarja használni.
    Volt már a jelenlegi el?tt több civilizáció is a földön,volt amelyiknek a vesztét az okozta,hogy ez még nem volt így kódolva és az emberek ezt az er?t egymás ellen használták .Most ha valaki másnak rosszat akar az el?ször vele törénik , így ezzel senkinek nem árthat.
    Volt amelyik civilizációnk (az özönvíz története)azért szünt meg mert az embernek ezen er? eléréséhez elég volt a törvények betartása ,de mivel els?sorban nem magában hanem egy küls? “istenben” bizott így az félre tudta vezetni ?t.
    Ahogy én látom most már erre sincs lehet?ség .Most már erre sincs lehet?ség ,csak az tehet szert olyan a tudati energiája által a fizikai anygfölötti hatalomra akinek magában , a saját tudatában, lelkében és az Igazság erejében hisz teljes mértékben, vagy ezt már nem is hitnek inkább tudásnak lehet nevezni.

Sajnos sokan nem látják ezt a földi civilizációk közötti fejl?dést,vagy mivel nem értik a fizikai létünk lényegét talán nem is veszik ezt fejl?désnek.
    Pedig életünk f? célja mindig is a fejl?dés volt .Ezt azért jó szem el?tt tartani .

Szabolcs
    Felhasználó

Szia Ákos!  Sokmindenr?l írsz, de ez egyáltalán nem zárja ki a fizikai történéseket is. Bemásolom Neked Miklóssal(Miczo) folytatott egyik levelezésünk részletét(az ? engedélyével), mivel “együttrezonálok” vele:  “Érzem azt, sokaknak mennyire szüksége van most a bátorításra. Ez ugyan az energiaszinteken keresztül kiterjed, átmegy, hiszen kapcsolatban vagyunk egymással, de kell a szó is! Le kell hoznunk a történést egészen a fizikai szintig. A legfontosabb most épp az lenne, hogy megértse mindenki, hogy mennyire fontos a hit és stabilitás a saját belsö lényében.” “Hogy a felemelkedés elkezdödött-e, szerintem még nem, de teljesen bizonyosan tudom, hogy lezajlik. Pár nap és fizikai terünkbe is leérkezik az a változás ami elindítja a 3D/4D közti fátytol elhasadását. Vagy ha úgy tetszik a látható lesz az a tartomány is. Kezdödik a buli.  A lényeg hogy ezt félelem nélkül, bizakodva fogadjuk el, még ha nem is tudjuk pontosan mi az ami ránk vár. Csak a magam nevében tudok nyilatkozni a felemelkedéssel kapcsolatban is. Bizonyos, hogy lesznek akik hamarabb lépnek át az 5D-be, mert elö kell készíteni ott is a terepet az érkezöknek. Azt gondolom (amire egyébként Czébely Gabriella is utalt saját magánál) hogy egyelöre én sem fogom itthagyni ezt a valóságszegmenst, viszont úgy érzem közel a tudat kinyílása. Ugy gondolom elöször a tudati fókusz ugrik át azt 5D-be, miközben fizikailag itt maradunk, de a teljes tudatosságunk visszakapjuk, ahogy helyreáll a kapcsolat isteni önvalónkkal. Ennek jó oka van. Nem tudod azokat a magas frekvenciákat lehozni a többiek (mondjuk így a késöbb ébredök) számára, ha fizikailag is nem vagy itt, vagy ha nem vagy teljesen tudatos. Már most is nagyon aktív munka folyik mentális és asztrális terünkben, érzem, de nem emlékszem rá pontosan mi történik, a tudati fókuszom még itt van. Amikor a tudat fókusza az 5D-ben van, onnantól nem ez a világ lesz a minden és nem a fizikai tested lesz az “én ez vagyok” és ez óriási változásl lesz! Onnantól kezdve nem kell semmilyen kapu nyitogatásával foglalkozni, mert amikor eljön az ideje fénnyé alakított fizikai tested felvonod tudatodhoz az 5D-be. Pontosan fogod tudni a pillanatot.Nem gondolom azt, hogy itt milyen rossz és ez a világ ilyen vagy olyan. Feladatom van itt és örülök, hogy most itt lehetek. Ezt vállaltam, ezért küzdöttem végig az elmúlt 15ezer évet ezen a bolygón.Találkoztunk és beszélettünk Évivel, aki a tündérkert oldalt viszi. A fórumon néha-néha megjelentek rövid írásai, de nem fordítottak rá nagy figyelmet, mert Ö egy másik csoportot rendez épp össze. Nekem Ö régi ismerös egy másik világból, ide a földre is együtt jöttünk, bár ebben az életünkben fizikailag most találkoztunk elöször. Évi szerint a csakrák áttisztulása és összeolvadása már elkezdödött. Csak egy csakránk lesz, ami szerintem nem is csakra, hanem a mi monádikus fénymagunk, ill. annak fényruhája. Ö is azt mondja amit Kavassilas, csak picit más nyelven, magyarosabban. J Stankov és Kavassilas írásai  szerintem mindketten 5.dimenziós forrásból erednek, de Stankovnál az értelmi aspektus domináns. Kavassilasnak óriási szíve van, Ö kevesebbet beszél, de amikor szól érzem, hogy az egységböl jön és a szívhez szól. Mindketten hatalmas munkát végeznek az emberiségért. Ha letisztítjátod Stankov írását az egó sallangjaitól (ami nála még érezhetö), akkor megérzed benne az igazat. A harc, a befolyás a 4D felöl az emberi lelkekért akkor fog felerösödni amikor láthatóvá válnak számunkra azok az entitások akik most is körülöttünk vannak..”

Merkurius
    Felhasználó

Szia Szabolcs .

Gondolom nekem szántad a hozzászólásodat ,függetlenül attól,hogy nem Ákos vagyok .

Sok mindenben egyet értek azzal amit írtál .Azért megpróbálok hozzáf?zni néhány gondolatot, ahogy én látom a dolgokat. Amiket írok ,nem csak most , máskor is lehet,hogy nem törvényszer?ségek,de én így látom az eseményeket , és ezeket saját tapasztalataimra alapozom, nem mások tanításaira. Abban viszont biztos vagyok,hogy ahhoz,hogy valaki elérje a lelkével és Istennel való közvetlen kapcsolatot egyáltalán nincs szükség hozzá más emberek meggy?zésére .És ezt senki nem érheti el más közvetít? által, csak a saját bels? érzésein keresztül.

Igen ahogy írtad nagyon fontos “”hogy megértse mindenki, hogy mennyire fontos a hit és stabilitás a saját belsö lényében.””
    Talán ez a legfontosabb ,s?t akiben tényleg meg van ez az er?s hit az el?bb-utóbb kénytelen ,kelletlen at kell,hogy menjen olyan megtapasztalásokon amik által ha sikeresen túl jút rajtuk akkor ez már nem csak hit sokkal inkább tudás lesz a számára.

Ez a 4D, 5D stb akár 12D. dolog az én számomra sajnos nehezen “megfogható” dolog . Már alapból magával a “dimenzió”kifejezéssel is kétségeim vannak, bár nagyon népszerü lett az utóbbi id?kben ,sokan használják anélkü,hogy egyáltalán mögé látnának a jelentésének. Mit is jelenthet valójában ? Di – men -(láttam már külföldi oldalon leírva man-kánt is ) zió .
    Azt mindenestre jó szem el?tt tartani,hogy az emberiség jelenleg egy duális kett?s rendszerben él, külön a test a jelenlegi tudatával,és külön a lélek egy ett?l részben elzárva lév? formában ,és ez a fajta életmód a földön az emberek számára már ahogy én tudom a negyedik ilyen korszak .

Igen ,nem a fizikai testted lesz az “én ez vagyok”,nyíilván a jelengi pár éves tudtaunk étfogja adni az irányitás az id?tlen énünknek ,lelkünknek .Viszont itt lehet a legnagyobb félervezetés ha az ember ezt nem ismeri fel,és esetleg képes átadni ezt az irányítást valaki másnak aki képes megtéveszteni jelenlegi tudatunkat .
    Abban hogy a testünk megy az úgynevezett 5D-be én nem igazán lennék biztos .De ha oda érünk akkor azért már nyilván okosabbak leszünk valamivel.Mindenestre tudatlanul, annak biztos tudása nélköl,hogy hova is megyünk szerintem nem kell csak úgy más unszolására elindulni az imseretlenbe .Innen most azt,hogy az ember hova megy tovább a saját tudatunk beleegyezése szükséges. Más esetleg csak hivogathat valahova ,ajánlgathat lehet?ségeket,de , hogy el is menjünk ahhoz szükség van a mi bele egyezésünkre , és jó tudni,hogy ha akkor jövünk rá,hogy rossz helyre mentünk amikor már ott vagyunk , nem biztos ,hogy lesz onnan vissza út is.

Ebben is fontos szem el?tt tartani,hogy csak a saját bens?dön keresztül juthatsz a saját lelkedhez és Istenhez .Egy küls? közvetít? soha nem ezekhez fog téged vezetni .

Igen a csakráink müködése talán a legfontosabb,ezeken keresztül vagyunk képesek igazán kapcsolatot teremteni a nem fizikai világgal.Azt nem tudom,hogy valamikor csak egy lesz-e bel?le , de azt tudom,hogy a jelenlegi hatalom ,az ilyen társadalalmi berendezkedés legnagyobb célja éppen az, hogy a csakráink ne tudjanak megfelel?en müködni .
    Ahhoz,hogy valakinek rendesen müködjenek az erre irányuló akarat mellett szükség van a teljesen ?szinte pozitiv érzésekre is .Nem lehetnek az emberben negativ érzések(gyülölet,harag ,félelem,büntudat stb) mert ezek elzárják a csakráinkat .De a végén úgyanilyen negativ érzés a kishitüség is, a saját magadban való teljes bizalom hiánya.

Az ellenünk lév? “entitásoknak”szerintem éppen az volt a legnagyobb el?nyük ellenünk hogy láthatatlanok voltak a számunkra ,és láthatlanul tudtak befolyásolni bennünket.A számunkra történ? láthatóvá vállásuk inkább éppen a hatalmuk megszünését jelenti .

Üdv . F. Endre .

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 424

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.