Felosztás: Krónikák egy másik világból IV.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Felosztás: Krónikák egy másik világból IV.

50 bejegyzés megtekintése - 501-550 / 608
  • Szerző
    Bejegyzés
    her01
    Felhasználó
    her01
    Felhasználó
    Zalophus wrote
    Hell He’ll He will He Goat He Go At Francisco_de_Goya_y_Lucientes_-_Witches_Sabbath_(The_Great_He-
    Goat) -link-(The_Great_He-Goat)_-_WGA10108.jpg

Ez is egy LA LA LA csaj SheGoat-alhttp://www.youtube.com/watch?v=Pedf_OQmcmI

her01
    Felhasználó

Hallottál már ilyet?Tracklist 8th F.U.S.S.definition of fuss by the Free Online Dictionaryhttp://www.thefreedictionary.com/fussszemélyes kedvencem2.  b. An objection; a protest: The longer working hours caused a big fuss.

istvanka85
    Felhasználó

Vérpónik és Pongyolás Vérfarkasok helyett

11,3 DürerFibonacchi NO.34

-link-

-link-

-link-

1.18 mi

2 March 1864

8*8

A Kiválasztottak Útja

-link-

A Fájdalom Piramis Genetikai alapon van megtervezve
    12+1 szinten. Átjárás nincs, csak annak ill-úziója.

Be van tervezve, hogy felfele akarj kapaszkodni.

RACE – RACE – “R”ÉSZ SZ SZ SZ

Az utolsó Bilderberg konferenciákon Bill Gates követelte, hogy a szerzett vagyon alapján kerülhessen(ek) be a 300 ak közé és ne vérvonal alapján, azaz a “Court” vagyon alapján álljon fel. Kinevették. Szegény, ostoba.

Még ? sem látja, hogy nem emberek i-Rá-nyit(csuk)ják ezt a bolYgót?

A S-Cream Zrt. Karmából és a Karmádból csak a szeretet útján tudsz kilépni.

A tanulásodat zsebre teheted, ha lóf…ra sem emlékszel ha a lelked nem lesz kapcsolatban a tudatoddal és nem okosodsz a következ? ökör-körig.

A seggfejek maradnak a csúcsfejek alatt.

Az általánosító gondolkodásmód ugyanúgy beléd van porgramozva, mint az is, hogy evés közben a másik tányérját nézed.

istvanka85
    Felhasználó

Köszönöm. Ez nagyon durva és imádom ezt a filmet.http://www.youtube.com/watch?v=tM5xhFs5HHk&NR=1&feature=endscreen

istvanka85
    Felhasználó

Olyan amikor elmennek a (Zard)Óz..Aldebaran Bull Nagy varázsLóhoz…

Brave New Hear Heart…

talán már jobban érthet? az inka és maja szívkitép? áldozatvircsaft (kékre festett testtel)…újrakezdés
    szív nélkül…teljes szívás.

istvanka85
    Felhasználó

ZARD-ÓZ 1974.

1
    00:00:17,200 –> 00:00:21,590
    Arthur Frayn vagyok,
    és én vagyok Zardoz.

2
    00:00:22,320 –> 00:00:26,791
    300 évet éltem, meghalni vágyok,

3
    00:00:26,880 –> 00:00:29,679
    de a halál már nem lehetséges.

4
    00:00:29,680 –> 00:00:31,910
    Örökélet? lettem.

5
    00:00:32,000 –> 00:00:34,309
    Elmondom a történetem,

6
    00:00:34,400 –> 00:00:36,799
    tele rejtéllyel és ármánnyal,

7
    00:00:36,800 –> 00:00:40,395
    iróniával és maró szatírával.

8
    00:00:42,240 –> 00:00:47,319
    A messze jöv?ben játszódik,
    így még nem történt meg.

9
    00:00:47,320 –> 00:00:49,436
    De megtörténhet.

10
    00:00:49,520 –> 00:00:53,911
    Megeshet veletek is, vigyázzatok.

11
    00:00:55,320 –> 00:00:59,359
    E mesében hamis istent játszom,

12
    00:00:59,440 –> 00:01:02,119
    és kiélem m?vészi hajlamom.

13
    00:01:02,120 –> 00:01:04,350
    Merlin a példaképem.

14
    00:01:05,760 –> 00:01:09,389
    Én vagyok a bábjátékos.

15
    00:01:09,480 –> 00:01:13,799
    Én manipulálom az események
    és szerepl?k többségét.

16
    00:01:13,800 –> 00:01:19,570
    De magam is kitaláció vagyok,
    a ti szórakoztatásotokra.

17
    00:01:19,920 –> 00:01:23,310
    És titeket, szegény lények,

18
    00:01:24,840 –> 00:01:27,895
    ki varázsolt el? az agyagból?

19
    00:01:30,640 –> 00:01:33,935
    Isten is a show bizniszben van?

20
    00:01:42,800 –> 00:01:45,189
    2293 ÉVÉBEN JÁTSZÓDIK
    …”

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Unknown 3n3rgy

Blue Lines

-link-

-link-

Kikódolás..Átkódolás

zplus
    Felhasználó

Színkeverés?:Zöld-Sárga (átmenet) Kapu tudod …http://youtu.be/3K_LvBlmgEw

istvanka85
    Felhasználó
    zplus wrote
    Színkeverés?:Zöld-Sárga (átmenet) Kapu tudod … -link-

zplus?Megvan a Kardod?Ezek után. Szerinted?http://www.youtube.com/watch?v=3K_LvBlmgEw&feature=youtu.beTudod, a Kard választ.

istvanka85
    Felhasználó

Levél az újságíróknak

Ti tehetnétek a legtöbbet az emberiség szabadságáért.

Tudom van aki megteszi a küzdelmet nap mint nap egy jobb világért. Legyetek már okosabbak és ravaszabbak velük. Imádják a játékot, ez a gyenge pontjuk.

Minden nap: háború.

Sajnos azonban, a többség résztvesz, az olvasók is akár a közönyével, azért kés?bb súlyos és elmondhatatlan árat fogunk fizetni mindannyian.

Ime egy szakért?nk:

-link-

AMIT M?VELSZ ITT A HAVERJAIDDAL NETWORK SZINTEN:
    AZ EGY MOSLÉK:

-link-

Tudom, hogy m?ködnek 20 éve tudom. Harcolok. Harcolj te is.

Hülyének nézel pilótákat, tábornokokat?

Akatonák és a pilóták a világon már vagy 20 sajtótájékozattón elmondták, hogy a mi folyik itt.

Szóval vagy dobd el a tollat és sétálj haza, vagy szedd össze magad.

-link-

istvanka85
    Felhasználó

“Kalaposok”

-link-

1984

-link-

-link-

-link-

-link-

zplus
    Felhasználó
    istvanka85
    Felhasználó

“imádom a tengert, vihart, mindent ami természet”

-link-

Pi 3.14

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Brazil, Apr 14, 2013

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Apollo 17 és Triangle UFO 12:00-tól 12 óránál: http://archive.org/details/Apollo1716mmonboardfilm A fels? keresztsor jobb oldali utolsó kereszt és a képszél közötti sávban a hegygerinc felett kissé jobbra kékeslilaHárom Szög http://www.hq.nasa.gov/alsj/a17/AS17-147-22470HR.jpg

istvanka85
    Felhasználó

STS61C

-link-

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Az épületek ornamentikáján túl
    rendkívül kifejez? a temet?k szépm?vészete is.

her01
    Felhasználó

John Baptist Emanuel ZORG http://www.youtube.com/watch?v=krcNIWPkNzA

istvanka85
    Felhasználó

Formalo Triangulo

-link-

-link-

-link-

-link-

Godot hiénái 1989-90 t?l átvették a karantén felügyeletét a “tudósaiktól”.
    A TR3B Project egy hybrid agytöltelék hazugság amit a DisC (“tudósok”) forma mellett megjelen? új formára adjon a percéltüeknek beilleszthet? magyarázatot (“igen ezt én már olvastam valahol”).

Egyébként az ?si szárnyad disc forma is akkoriban egy felülr?l jöv? parancs volt az Istenek hajójának valódi alakját nem volt szabad ábrázolni “szárnyakkal”, az eredeti Három Szög alakú Inváziós Flotta alakzat a sumér ékírásban, majd kés?bb a “Szentháromság” ábrázolásban, építészetben és a szabadk?m?ves jelekben jelentek meg.

Az id?utazó ?rlények meg már kb. 800 éve próbálják nektek lefesteni a képekben, hogy mi lesz ebb?l, ezekb?l.

Érdemes tehát igyekezni, mert

“Zár az égbolt”

és mindkét fél viszi a sajátjait.

“Beautiful Chess”

istvanka85
    Felhasználó

GOD ZiLL-A Dal

Vérháromszög: Bennünk van a kutyavér
    (Denveri Denevér)

Melek Taus

GhYmes: El kell menni

El kell menni, ha esik is,
    Még ha nehezen esik is,
    Nehezen esik a járás,
    T?led, babám, az elválás.

Fázik a madár a tet?n,
    Haragszik rám a szeret?m,
    Ha haragszik, mér’ jár erre,
    Semmi járója sincs erre.

Elveszett a lovam citromfaerd?be,
    Elkopott a rámás csizmám a ló keresésbe.
    Ne keresd a lovad, mer’ el van az hajtva,
    Dobfeneki bíró udvarába’ szól a cseng? rajta.

Hallottad-e hírét piros háromszögnek,
    annak az átkozott munkácsi börtönnek?
    Hallottam, hallottam, voltam is már benne,
    verje meg az Isten aki építette.

Rászállott a páva vármegye házára,
    Ráterjeszti szárnyát a vaskapujára.
    Keljetek fel rabok, szólnak a harangok,
    Kérjétek az Istent, maj’ megszabadultok.
    Keljetek fel rabok, szólnak a harangok,
    Kérjétek az Istent, maj’ megszabadultok.

-link-

-link-

-link-

Phoneix Csarnok

Debrecen: F?tér alaprajzok (Google Sky)

“Az utasítás mindig fentr?l érkezik.”
    Aristotle

“Senki nem ért, semmit”
    LA

her01
    Felhasználó

“Mennyi eltemetetlen hülyeségnek vagy hordozója, mennyi okot találtál már aminek nincs okozója.” Kelj fel, komám, ne aludjál -link- Ha nem is nézed végig az els? öt perc nagyon jó:D Atlantiszból jobbulást kívánnak a bolondoknak.”Hol vagyunk?Ez mikor van?” 00:06:10-11

i.am.that.i.am
    Felhasználó

K-alapos-OK?

’77-ben ezt, az els? ilyen esetet egy (máig) ismeretlen behatoló átverésének vélték,
    de történt-e valami konkrét felismerés azóta ebben dologban?

-link-

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

The adoption of the labyrinth by the Christian faith began during the Roman period. The first known pavement labyrinth with obvious Christian context is found in a basilica in Algeria during the 4th century.

St.Quentin, France

Gent Town Hall, Belgium

… … …

istvanka85
    Felhasználó
    i.am.that.i.am wrote
    K-alapos-OK?

’77-ben ezt, az els? ilyen esetet egy (máig) ismeretlen behatoló átverésének vélték, de történt-e valami konkrét felismerés azóta ebben dologban? -link- -link-

1=7  Látástábla E-7 ig11 =II = 77    Gen-E Járom szekvencia gát (Kapu) SevenUpFlight 77London 7/7vagyEl?ször 119_US majd  117_USSRmajd 2009_11Fort Dix outbreak Main article: In 1976, a novel swine influenza A (H1N1) caused severe respiratory illness in 13 soldiers with 1 death at Fort Dix, New Jersey. The virus was detected only from January 19 to February 9 and did not spread beyond Fort Dix.[11] Retrospective serologic testing subsequently demonstrated that up to 230 soldiers had been infected with the novel virus, which was a H1N1 strain. The cause of the outbreak is still unknown and no exposure to pigs was identified.[12] Russia fluThe 1977?1978 Russian flu epidemic was caused by strain Influenza A/USSR/90/77 (H1N1). It infected mostly children and young adults under 23 because a similar strain was prevalent in 1947?57, causing most adults to have substantial immunity. Because of a striking similarity in the viral RNA of both strains ? one which is unlikely to appear in nature due to antigenic drift ? it is being speculated that the later outbreak was due to a laboratory incident in Russia or Northern China, though this is being denied by scientists in those countries.[13][14][15] The virus was included in the 1978?1979 influenza vaccine.[16][17][18][19]vagy 7thIIvagy:http://www.youtube.com/watch?v=QGrzoLirPAY“Sírba visztek”Bizottság kiállítás – Szépm?vészeti Mi nem bánunk különb módon az állatokkal, ahogy most és/majd  ?k bánnak velünk.Fejlettebb faj vagyunk az állatoknál?Másodlagos teremt?ként, mint el?s?dleges tulajdonosként mint tulajdonnal bánnak velünk. PLANE.T.The Box…kalapos sérült arcú monolog miközben felöltözik.Mi is valójában az “ember”?http://mek.niif.hu/01000/01000/01000.htmNa akkor most, ennyi elég is.Az új módi most a rikácsolók között a neten, hogy Jézus anunnaki hybrid volt.Gyakorlatilag annyira unom már a rikácsoló ébred? majmok hülyeségeit, hogy hallgatni fogok a társaimra és bezárom a könvtárat hamarosan.Mindenki süljön ki a saját zöld zsírjából és legyen vagy kupac szar, golf labda vagy gyémánt bel?le. Nekem lassan mindegy. Mindenki megérdemli a sorsát. Én is. A vérpónik és a hálóinges vérfarkasok maradhatnak. Esti mesének jó lesz ha röhögve akarok álmodni.

istvanka85
    Felhasználó

Portal of FUJI

WTC: Zár az égbolt

-link-

Founded 1864

Employees 12,940 (2001)

-link-

During the September 11, 2001 attacks on New York’s World Trade Center, Fuji Bank’s United States offices were located at the impact zone of United Airlines Flight 175 in 2 World Trade Center (the South Tower) occupying the office space on the 79th through 82nd floors

-link-

1. Nem mind “UFO” ami fényLIK

2. Ne vagy csak a gonoszt vagy csak a jót lásd, érzékeld.

3. A New Age agytöltelék baromságokat már rég érzékelned kéne 2001 óta.

4. A MÁTRIX, fentr?l, olvasható.

5. Az olvasás nem szükséges, elég lenne csupán jónak lenni.
    Pórbáld meg.

istvanka85
    Felhasználó

Portal of Bugarach

Leon a Profi

-link-

-link-

-link-

elég csak jónak lenni.

A harcra profik érkeznek, te csak arra figyelj, hogy ne bukj el amíg-amikor összed?l a fagyizó.

istvanka85
    Felhasználó

A.D. 6600

Templar = Samurai

Kiirításuk után mindkét csoportra hamis mitológiát gyártottak.

Ugyanaz a Gondolat intézkedett a kiírtásukról, amely megteremtette a hamis meséket és online termeli azóta is a memóriazavarban lév?knek.

Maradjunk annyiban, hogy a “Kard választ”.

-link-

Ennyi elég.

SWORD

WORD

KAR

KARD

AKARD

istvanka85
    Felhasználó

“Kiirításuk után”

i.am.that.i.am
    Felhasználó

i.am.that.i.am
    Felhasználó

istvanka85
    Felhasználó

Replay

S Z E R E L E M

M E R É S Z E L

ugyanazok a betük. (E-É)

Az utóbbi angolul: D A R E

D E A R

D E E R

hangok, formák stb.

Nostradaumus: Lost book könyvében Jézust Szarvasként ábrázolja.

Ez volt az ajánlatos az inkvizíció id?szakában ha valaki nem volt hajlandó kizárólag feszületen megkínozva ábrázolni.

Szarvas még: Hubertus
    és Skyfall kastélykapu.

Fatima
    Felhasználó

Frankfurt . Az Opera mellett a két torony összeomlása után , viszonylag gyorsan felépítették ezt a másik “Kéttoronynak” látszó tárgyat . 

Fatima
    Felhasználó

A T?zsde el?tti platz . Aldebaran és Nagymedve(Göncöl).

Fatima
    Felhasználó

Bárki aki hajlandó lenne láthatóvá tenni fentebbi próbálkozásaimat , annak nagyon-nagyon megköszönném . A város sruktúráját még nem szemléltem , bizonyára itt is felfedezhet? az itt már annyiszor megjelen? szem .

Fatima
    Felhasználó

No ez sem látszik , de sabaj hátha az a valaki megtenné , hogy ezeket is láthatóvá tenné! Gondolom vagyunk itt néhányan akik már látták ezeket a fotókat .

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Ez most kicsit hosszabb lesz, mint szeretném, de talán ráébredsz,hogy van-e benne valami, ami ismer?s a számodra.Elfoglalt…Olvasd el, még ha túl elfoglalt vagy is, s?t különösen akkor, ha túl elfoglalt vagy! A sátán konferenciát tartott.Összehívta a démonokat a világ minden tájáról.A megnyitó beszédében ezt mondta:? Nem tarthatjuk vissza a keresztényeket attól, hogy eljárjanak Istentiszteletre. Nem tarthatjuk vissza ?ket attól, hogy olvassák a Bibliájukat, és hogy tudják az igazságot. Még csak attól sem tarthatjuk vissza ?ket, hogy egy bens?séges kapcsolatot alakítsanak ki a megváltójukkal. Ha egyszer megszerezték ezt a kapcsolatot Jézussal, megtört a hatalmunk felettük. Úgyhogy engedjétek, hogy elmenjenek Istentiszteleteikre, engedjétek, hogy magukhoz vegyék az Úrvacsorát, de lopjátok el az idejüket annyira, hogy ne legyen idejük arra, hogy igazi kapcsolatot alakítsanak ki Jézus Krisztussal.? Hogyan tegyük ezt? ? kiabálták a démonjai.? Kössétek le ?ket az élet mellékes dolgaival és találjatok ki számtalan cselt, amikkel lefoglalhatjátok a gondolkodásukat ? válaszolta:? Kísértsétek ?ket arra, hogy költsenek, költsenek, költsenek és kérjenek kölcsön, kérjenek kölcsön, kérjenek kölcsön…? Gy?zzétek meg a feleségeket, hogy hosszú órákat dolgozzanak, és a férjeket, hogy dolgozzanak 6-7 napot egy héten, 10-12 órát egy nap, így megengedhetik maguknak az üres életformát.? Tartsátok vissza ?ket attól, hogy id?t töltsenek a gyerekeikkel. Hamarosan nem lesznek többé az otthonaik biztonságos menedékek a munka nyomása alól!? Csábítsátok ?ket arra, hogy kapcsolják be a rádiót vagy a magnót, amikor vezetnek…, hogy hagyják bekapcsolva a tévét, videót, CD lejátszót és a számítógépet az otthonaikban folyamatosan, és gondoskodjatok arról, hogy minden üzletben és étteremben világias zenét játsszanak folyamatosan.Ez majd bezsúfolódik az agyukba.? Töltsétek fel a dohányzóasztalokat magazinokkal és újságokkal. Nyomjátok bele az agyukba a híreket 24 órán keresztül. Árasszátok el az e-mail postafiókjaikat szeméttel, katalógusokkal, amikb?l online lehet rendelni, sorsolásos játékokkal, és mindenféle hírlevéllel és ingyenes promóciós ajánlatokkal, szolgáltatásokkal és hiú reménnyel.? Tetessetek sovány, gyönyör? modelleket a magazinokba és a tévébe, hogy a férjek azt higgyék, hogy a küls? szépség a fontos, és aztán elégedetlenekké váljanak a feleségükkel.? Tartsátok fáradtan a feleségeket olyannyira, hogy ne tudják éjjel szeretni a férjüket. Adjatok nekik fejfájást is! Ha nem adják meg a férjüknek azt a szeretetet, amire szükségük van, hamarosan máshol fogják azt keresni.? Adj nekik télapót, hogy eltérítsd ?ket attól, nehogy megtanítsák a gyerekeiknek a karácsony igazi jelentését.? Adj nekik húsvéti nyuszit, így nem fognak beszélni az ? feltámadásról, és a b?n és a halál feletti hatalmáról.? Még ha el is utaznak pihenni, tegyetek arról, hogy ott is hajszolják túl magukat…, hogy kimerülten térjenek vissza. Tartsátok ?ket túl elfoglaltan ahhoz, hogy kimenjenek a természetbe, és Isten teremtményeit csodálják. Küldd el ?ket inkább vidámparkokba, sporteseményekre, színdarabokra, koncertekre és moziba.? Tartsátok ?ket elfoglaltan, elfoglaltan, elfoglaltan! És amikor lelki találkozóra mennek, nyugtalan lelkiismerettel fognak távozni. Zsúfoljátok tele az életüket sok jó kifogással, hogy ne legyen idejük keresni Jézus hatalmát. Így egy id? után a saját erejükb?l fognak dolgozni, fel fogják áldozni az egészségüket és a családjukat egy elég jó cél érdekében.M?ködni fog! M?ködni fog!Mekkora terv volt!A démonok buzgón indultak teljesíteni a megbízatásukat, hogy a keresztények minél kevesebb id?t hagyjanak Istenre és a családjaikra szerte a világon, hogy a Feltámadás ünnepe a nyúl és tojás ünnepe legyen, és hogy minél kevesebb idejük maradjon arra, hogy meséljenek másoknak arról, hogy Jézus hatalma hogyan változtatta meg az életüket.? Azt hiszem, a kérdés az, hogy sikeres volt-e a Sátán ebben a cselben.Döntsd el te magad!Az ,,elfoglalt” [angolul: BUSY][B-eing U-nder S-atans Y-oke] azt jelenti:S-átán R-abigája A-latt L-enni Ez most kicsit több id?det vette el, mint szerettem volna.Remélem, kárpótol, ha volt benne valami fontos felismerés a számodra.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

istvanka85
    Felhasználó

Harc a szalamandrákkal

H5N1

-link-

-link-

-link-

-link-

“”- Nem, uram. Azon a helyen batak nem megy a vízbe. És azután… az alsó szemhéjával pislogott,
    uram. – A félvér összerázkódott. – Az alsó szemhéjával, amely befedte az egész szemét.
    Ez a tapa.
    Van Toch kapitány ide-oda forgatta a pálmaborral teli poharat kövér ujjai között.
    – Nem volt maga részeg? Biztos, hogy nem volt berúgva?
    – De igen, uram. Különben nem eveztem volna arra. A batakok nem szeretik, ha valaki… az
    ördögöt zavarja.
    Van Toch kapitány a fejét rázta.
    – Ember, ördögök nincsenek. És ha igen, akkor olyanoknak kell lenniök, mint az európaiak.
    Talán valami hal volt, vagy ehhez hasonló.
    – Hal – dadogta a kubu és portugál keverék. – A halnak nincs keze, uram, én nem vagyok
    batak, én Badjoengben jártam iskolába… talán még ma is tudom az egyszeregyet és más
    tudományosan megalapozott tanokat; egy m?velt ember meg tudja különböztetni az ördögöt
    az állattól. Kérdezze meg, uram, a batakokat.
    – Dajkamesék – állapította meg a kapitány a m?velt ember fölényével. – Tudományos képtelenség.
    Az ördög nem élhet vízben. Mit is csinálna ott? Ne adj a bennszülöttek fecsegésére,
    fiú. Valaki Ördög-öbölnek keresztelte el, és azóta a batakok félnek attól a helyt?l. Így van –
    mondotta a kapitány, és kövér kezével az asztalra csapott. – Nincs ott semmi, fiam, ez az
    igazság.
    – Igen, uram – helyeselt a félvér, aki Badjoengben járt iskolába -, de értelmes embernek
    nincsen keresnivalója a Devil Bayben.”

-link-

Karel Capek szenzációs módon alkalmaz osztott szerep dupla csavart.
    A District 9-filmben is hasonló csavart alkalmaznak rendkívül szemléletesn és humorosan mondják el az elmondhatatlant.

istvanka85
    Felhasználó

Matrix and Futurebound – Knite Riderz

-link-

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Azon t?n?döm, hogy ? pusztán a számok törvénye alapján ? teherszállító gépek is jócskán “leeshettek”. S?t, az utasszállítók teljes járatszámához képest, ezeknek is arányosnak kéne lenniük. Mi hír ezekr?l?
    Vagy itt “csak” a személyzet a préda, ezért nem kap nagyobb nyilvánosságot?

istvanka85
    Felhasználó

i-Rá-nyit-ás

istvanka85
    Felhasználó

The Catcher in the Rye

Mark David Chapman
    John Hinckley
    Robert John Bardo

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    i.am.that.i.am
    Felhasználó

No comment

-link-

istvanka85
    Felhasználó

It’s coming…

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Alice Sutton

77 33

istvanka85
    Felhasználó

Anunnaki Hybrid Secrets I.

“Yoke”-R vs. Unknown 3n3rgy

Cloning Center’s/ Stations

-link-

-link-

1911+101

101 = 11 = II

-link-

-link-

-link-

8*8

-link-

Gene ID: 867

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

2:52
    -link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Anunnaki Hybrid Secrets II.

Court of 300 & Vril Clones

-link-

The Thule Society was originally a “German study group” headed by Walter Nauhaus,[5] a wounded World War I veteran turned art student from Berlin who had become a keeper of pedigrees for the Germanenorden (or “Order of Teutons”), a secret society founded in 1911 and formally named in the following year.

-link-

-link-

Jean-Léon Gérôme:

-link-

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

“”Játékos fejleszt? pedagógia”” Ha-ha

50 bejegyzés megtekintése - 501-550 / 608

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.