Kontakták

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Kontakták

• This topic has 21 válasz, 1 hozzászóló, and was last updated 7 months by dextrose.
22 bejegyzés megtekintése - 1-22 / 22
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor

Itt lehet beszélni külföldi és magyar kontaktákról egyaránt.Kezdjük is mindjárt egy ellentmondással.Alex Collierrel neve talán ismer?s lehet azoknak, akik elmélyülten foglalkoznak UFO kutatással. Ez az ember rengeteg információt szolgáltat a különböz? fajokról, a Salla jelentés nagy része is az ? közlésein alapul.Azonban van itt valami ami zavaró.Collier érdekes módon elveti George Adamsi állításait.Én arra gondolok, hogy valamelyikük hazudik. És szerintem nem Adamski az. További, szintén egyik merész állítása szerint az Alcyone rendszerben léteznek negatív földönkívüliek, akik többnyire a Galaktikus Konföderáció ellenes csoportjából állnak. Ez szintén elég er?s kijelentés t?le, mert a Plejádok csillagcsoportosulás az Univerzum egyik legpozitívabb energiákkal rendelkez? objektuma. A kérdés tehát, hogy szándékosan dezinformál, vagy eleve torzítva kapja az információt?

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, a Plejádokban élnek szürkék is. A negatív szürke lények.
    Én így tudom .. Ezt már valahol olvastam.

Szpacsek
    Felhasználó

Adamski, nem hazudik, szerintem sem !

Szpacsek
    Felhasználó

Az Adamski –eset, 1952-ben volt. Szerintem Adamski tényleg találkozhatott a Vénusziakkal, a mesterrel az ?rhajón, meg elvitték a világ?rbe , néhány útra. Ezek igazak.

Az Alcyone…. na az meg egy nagyon fontos csillag. A Nap az Alcyone körül kering, Kb. 26000 évenként kerüli meg teljesen. ( 25920 év. ). Ennyi ideig tart egy ” kozmikus év ” .

Az Alcyone, a Plejádok ( Fiastyúk ) csillagkép legfényesebb, legjelent?sebb csillaga.

Szpacsek
    Felhasználó

EDUARD BILLY MEIER
    —————————————————————-
    ——-
    1975- 1978- ig többször találkozott Semjaséval, aki a Plejádokról származó n? volt. Teljesen emberszer?, ember-kinézet? földönkívüli.
    Fényképet is készített róla.
    A fénykép látható a ” Kiválasztottak ” cím? könyv elején. (A borítóján.)

Szpacsek
    Felhasználó

Semjase most a DAHL-univerzumban van, mert gyógykezelésre szorul, ugyanis balesetet szenvedett a Földön, és súlyosan megsérült.
    ( A DAHL-univerzum egy, a mi univerzumunkhoz képest antianyagú univerzum. )

Szpacsek
    Felhasználó

KONTAKTOK :
    Az egyik els? kontakt — George Adamski 1952-es esetén kívül — George King volt. ? egy londoni taxisof?r volt. 1954 májusában kezd?dtek az események vele. Éppen mosogatott, amikor egy hang szólalt meg a fejében :
    ” Készülj fel. Egy bolygóközi tanács földi képvisel?je leszel. “
    King szót fogadott az utasításnak, és és megalapította az Aetherius Társaságot.
    King rengeteget írt, és sok el?adást tartott, ahol elmesélte, miként utazott a Marsra és a Vénuszra. Az általa tolmácsolt üzeneteket küldte : Aetherius, King es? informátora, és Jézus, aki jelenleg a Vénuszon él.
    A Társaság célja az, hogy a tagok imádságai révén feltöltse a Föld “spirituális akkumulátorait”, amelyek védelmezik az emberiséget.

🙂 🙂

Névtelen
    Inaktív

Hallott valaki Magyarokról? Mert szerintem nem. Vagy rosszul tudom??

Tamas
    Felhasználó

Rosszul!

Névtelen
    Inaktív

Éspedig?? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Lehetne egy picit b?vebben? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Ursinyi Julianna Ágnes, az ádándi médium egy magyar médium, Lüty? ! És, megjósolta több évre el?re a 2001-es amerikai terrortámadást is.

Névtelen
    Inaktív

Kösz Szpacsi 😀
    ————————————————————–
    ————–
    Értem. Azon kív?l volt valamilyes sikeres médiumitása, Vagy csak ez az egy? Visont csak ? van egyedül? Na persze nem az ilyen varázsgömbös dolgokra vagyok kíváncs és azoknak a neveire..
    Tamás biztosan jobban tudja ezeket a kontaktákat megnevezni ha már a külföldiekb?l egy pár van 🙂

Edward0316
    Adminisztrátor

Szpaccs! azért ha említesz egy könyvet,(Kiválasztottak) legalább linkeld be, nem mindenki tudja mir?l is van szó. f?leg rákerestem, de nem találtam sehol :@

Szpacsek
    Felhasználó

Nem tudom sajnos belinkelni. Csak azt tudom mondani, hogy 1998–as könyv, és a Bookline Antikváriumból rendeltem az interneten .
    Épp most olvasom ! Nagyon jó ! Éppen Adamskiról meg az indiai vimanákról van szó benne.

Névtelen
    Inaktív

Még mindig nem tudom. De nem probléma.. 🙂 Ha nem hát nem..

Edward0316
    Adminisztrátor

ok. mind1

Névtelen
    Inaktív

Tehát mivel makacs vagyok és nem kevésbé kitartó így hát magam jártam utána annak amit hiába kérdezek már 2 napja.
    Megkerestem az állítólagos Magyar “kontaktokat” Mit nem mondjak, meglepetés nem ért. Egyszóval kár lenne velük vesztegetni az id?t nem még írni róluk…
    Végezetül, ha mégis ugyan azokra gondoltál Tamás, akkor kondoleálok….

Szpacsek
    Felhasználó

Eugenio Sragusa, ? viszont egy jelent?s, külföldi, olasz, cataniai kontakt volt. 1919–ben született. 1962–ben kapott az Etna vulkánnál , Szicíliában, üzeneteket Ashtar Sherantól és Itakartól. Ezeket :
    ” Tudósok, kormányférfiak !
    Újra felhívjuk a figyelmeteket, hogy ha folytatjátok az atom-kísérleteiteket az atmoszférában, az ?rben, vagy a föld alatt, teljesen biztos, hogy ez a korszak a megsemmisülésetekhez vezet. Gyakran és különféle eszközökkel komolyan megpróbáltunk beavatkozni a sorsotokba, ami fenyeget benneteket. Megpróbáltuk felhívni a figyelmeteket a világmindenség kimondhatatlan szépségeire, a szeretetre és a jóságra, amik segítségével megvalósulhat az általános jólét. Végül is szeretettel és minden megengedett eszközzel azon fáradozunk, hogy megakadályozzuk az emberiség agresszív és destruktív elfajzását, s egyben degítsük, hogy bölcsebb és egészségesebb irányba fejl?dhessen. ”
    A végén : ” Béke veled ” – mondták búcsúzóul, és áldóan felemelték a kezüket.
    Siragusa még aznap elküldte az üzenete, legépelve, a pápának, Kennedynek, Hruscsovnak, de Gaulle-nak, az angol királyn?nek, a svéd királynak, és az olasz köztársasági elnöknek. Csak egyetlen választ kapott — Charles de Gaulle-tól.

1962. szeptember 4.–én újra elment az Etnához.
    Ekkor 2 másik lénnyel, Woodok-kal és Kink-kel találkozott. Az ?rhajóiik neve Allfa 2 és Alfa 8 voltak.
    ?k a Metaria/Alpha Centauri bolygóról jöttek. A Föld tudósaihoz szóló üzenetet diktáltak le Siragusának.
    Aznap éjjel több százan látták az UFO-ikat Szícília és Olaszország felett elrepülni.
    A harmadik találkozásra 1963. február 14-én került sor. Ezúttal Ashtar Sheran és Itakar Sheran jelentek meg.
    Ezt mondták : ” Bár a tudósaitok hallgatnak róla, már tapasztalhatóak a felel?tlen atomkísérletek káros hatásai. A nagy magasságban végzett kísérleti aatomrobbantásoktól a bolygó mágneses mezeje már tartósan károsodott.”

1964. áprilisban els? alkalommal vitték magukkal a földönkívüliek Siragusát. Egy Hold körüli pályán kering? mesterséges égitestre vitték, Luciano Galli ( bologai m?szerész ) társaságában, akikkel már 1957–ben fölvették a kapcsolatot.
    Siragusa 1978- ig találkozgatott a földönkívüliekkel. 19 alkalommal összesen.
    Siragusa összehívta az ismert kontaktokat, és megalapították a Kozmikus Testvériség Tanulmányi Központját. Ez 1978-ig m?ködött. Hamarosan kialakult egy modern misztikus iskola, amelynek tagjai képessé váltak az ?rbeli testvérek telepatikus üzeneteinek a befogadására. Volt egy kis készülékük, amit a nyakukban hordtak. Ez tulajdonképpen egy rubink? volt, a Nap arany sugarait ábrázoló foglalatban. Siragusa egy piramis alakú tárgy segítségével tartotta a kapcsolatot az idegenekkel. Egy hétszöglet? drágak? volt a piramisban, amit Eugénio a földönkívüliekt?l kapott.

Egy idézet a kapott üzenetekb?l :

” A FÖLD ÉL. Ha eddig nem tudtátok, most figyeljetek rá. Vigyázzatok, hogy ne zavarjátok er?szakosan a kozmikus egyensúlyt. Próbáljatok mindenkit megérteni és szeretni. A Föld nem csak adakozó anya, hanem része az eleven kokmosznakl, az él? istennek. Ha nem szeretitek, ? sem fog szeretni benneteket, ha megpróbáljátok elpusztítani, ? pusztít el titeket; ha meg meritek zavarni a kozmikus egyensúlyt, az rátok is balsorsot hoz.
    De ha megértitek, és megadjátok neki mindazt, amire szüksége van, akkor akkor a Földanya jólétet ad nektek.”
    Másik :
    ” Fontoljátok meg komolyan, hogy követitek-e a napenergia felhasználásával kapcsolatos tanácsainkat. Észrevettük, hogy néhány tudósotok tudatosan törekszik ennek a megvalósításáras elhatározták, hogy létrehozzák az ehhez szükséges projekteket. Az atomenergia felhasználása nagyon veszélyes és alattomos; el?re nem látható és földi eszközökkel nem kontrollálható bajokat okozhat. A napenergia tiszta, pozitív, és szeretetteljes.
    A Nap, ?sid?kt?l fogva, nem csak nem csak energiát ad, hanem azokat a rezgéseket is kisugározza, amelyek egyensúlyban tartják a fizikai- asztrális természetet, biztosítják a stabilitását. “

Ashtar Sheran, a missziós flotta szent parancsnoka, bázisa a Föld és a Vénusz.
    Itakar a a Galaktikus Föderáció legmagasabb képvisel?je a Marson. Adonai János törzséb?l származik. Woodok, ? a ” Kristályharang” ?rhajó parancsnoka.
    B?re zöldesbarna. Testének alapja nem szén hanem szilícium. Nem fogyaszt vizet.
    A Földön a következ? helyeken vannak bázisaik :
    — Adriai-tenger
    — Földközi-tenger
    — Biscayai-öböl
    — Kanári- szigetek
    — Portugália mellett a tengerben.

A bolognai Massimo Poli kontakt, a csoport egyik tagja, 1975–ben egy asztrálvetítést látott, amit az idegenek mutattak neki El Doradóról, az Arany Nap városáról. ( El Dorado az idegenek egyik kolóniája. )
    El Doradót 75 000 évvel ezel?tt a ‘Világ?r Hercege’ alapította …. !!!!! Egyidej?leg létezik mind a 7 dimenzióban.

Nono88
    Felhasználó

Ez a Plejádos dolog érdekes,mert múltkor bennt voltam egy könyvesboltban és szokásomhoz híven megcéloztam az ezitéria-polcot.Na ott találtam egy könyvet,ami úgy fogalmazott,hogy 2012-ben,mikor eljön a Plejádok ideje,mindenki megtisztul,jobb élet vá rá stb.És,hogy majd a Plejádok segítenek megtanítani minket,az “angyali küldötteikkel”együtt,hogy hogy élhetünk békében,harmóniában…Szóval úgy írt a Plejádokról,mitha ?k valami fels?bbrend? hatalom lennének,szóval már nem vágom az egészet :D!

Névtelen
    Vendég

-link-

Hogyan m?ködnek a galaktikus tudatú Magasan Fejlett Társadalmak? I.

A primitív társadalmak egyik jellemz?je, hogy haladásként éli meg a visszafejl?dést.

dextrose
    Felhasználó

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én érdekesnek találom a kontakták történeteit. Az egyik legérdekesebb szerintem Omnec Onec-é.

Omnec Onec egy olyan amerikai hölgy, aki 1955-ben, 7 éves korában állítása szerint egy vénuszi UFO-val jött az USA-ba, hogy ott egy olyan családba illeszkedjen be, amely épp akkor vesztette el a gyermekét. Ennek a vénuszi kislánynak azért kellett ilyen megoldást választania, mert ha csak egyszerűen inkarnált volna a Vénuszról a Földre, akkor ideiglenesen elvesztette volna az emlékezetét – ahogy sok más fejlett bolygóról származó spirituális keresővel is történik -, és tanítói hivatása időben nagyon kitolódott volna. Így viszont megőrizte a tudata folyamatosságát, és nagyon korán elkezdte felvilágosítani a környezetét a Magasan Fejlett Társadalmak életéről és a Kozmosz Spirituális Törvényeiről.

Állítása szerint tehát a Vénuszon létezik egy civilizáció, melyet mi nem érzékelünk mert egy másik dimenzióban van. De mit mond erről a világról a kontakta?

A Vénusz amit mi forró, tüzes, vulkanikus bolyónak látunk, valójában a vénuszi civilizáció hazája az 5-dik dimenzióban. Ez egy olyan magasabb frekvenciájú rezgéstartomány, melyet jelenleg képtelenek vagyunk érzékelni.

A vénuszi mezőgazdaság a bolygó korai társadalmi paradigmaváltozásainak köszönhetően rengeteget fejlődött. A fő irányvonal, a gyümölcstermesztés a vénuszi agrárkultúra egy olyan alapvető interpretációs szociális tevékenysége, mely nem csak elősegíti az egészséges szociális reprodukciót, hanem teljes mértékben önszabályozó, így nincs túltermelés vagy készlethiány.

A mezőgazdasági területekre a biodinamikus és organikus gazdálkodás a jellemző. A növénytermesztési ciklus meghatározó eleme olyan genetikai megoldás, amely viszonylag igen rövid idő alatti termést eredményez.

A növény és gyümölcstermesztés piacgazdasági értelemben kizárólag a termelők fogyasztását elégíti ki. A megtermelt javak tehát nem kerülnek forgalomba, hiszen nincs pénz, nincs gazdaság sem. Az eszközbeszerzés csak a legszükségesebb esetekben történik meg, így nincs felhalmozás sem.

Ebben a tartományban azonban a Vénusz sokkal inkább egy zöldbolygó képét festi, mely tiszta óceánokkal, gazdag vegetációval és ugyancsak tiszta levegővel rendelkezik. Környezetszennyezés nincs.

Óceánjaik párolgása valamivel magasabb mint a Földön, ez sajátos hatással van a vénuszi. A földihez hasonlatos gyümölcsök tehát ott is megtalálhatók. Genetikailag nem teljesen azonosak földből származó terményeik, de azok nagy hasonlóságot mutatnak. Eper, szeder, áfonya, bogyók – ezek közeli rokonai megtalálhatók a vénuszon is. Az évszakok váltakozása enyhébb, sokkal lágyabb átmenetekkel, amely szintén kedvez a gyümölcstermesztésnek. A mezőgazdaság önellátó szerepet tölt be, mely legfőképp az otthon végzett munka jellegzetes tevékenysége.

Egy-egy család átlagosan 15 fő gyermekből áll, az otthonok földterülete és a termesztett gyümölcsök mennyisége ennek megfelelő. Az energiát abból az erőtérből nyerik, mely az Univerzumban mindenütt jelen van, és már Tesla is megjósolt korábban. Ezt az energiát kiválóan tudják hasznosítani a mezőgazdaságban is a gyümölcstermesztésre. A termesztett növényeket nem fagyasztják le és nem is tartósítják, frissen fogyasztanak mindent.

Traktoraik, ekéjük, gépeik nincsenek. A bolygó talajának szerkezetét és összetételét szabályozzák oly módon, hogy a lehető legkedvezőbb legyen a növénytermesztés szempontjából. Meg kell jegyezni azonban, hogy az ilyen talajmódosító technológiák teljes mértékben kompatibilisek a Vénusz ökoszférájával, így a természettel való harmónia megmarad. A termőterületekre keskeny utak vezetnek be, melyek rácsos alakzatban hálózzák be a földeket, így lehetséges a különleges tulajdonságokkal rendelkező vetőmagokat szétszórni.

Az ezekből keletkező termés már a nap végén “aratható”. Mindig csak annyi vetőmagot szórnak szét, amennyire a családnak aznap szüksége van. A nappali munka egy része tehát növénytermesztéssel telik. Ez tehát a vénuszi társadalom egy alapvető tevékenysége.

A kontakta szerint eszközeik természetes, elbomló anyagokból állnak. Igen, vannak szintetikus anyagik, melyek elengedhetetlenek az űrhajóikhoz, de ezek olyan anyagszerkezettel rendelkeznek, melyek képesek elbomlani a talajban igen rövid időn belül.

Eszközeik elromolhatnak, elfáradhatnak, de vannak szervízeik, ahol javítási munkákat végeznek. A fel nem használható alkatrészeket újrahasznosítják, vagy egy speciális eljárás segítségével beolvasztják a talajba. Ennek a beolvasztási technológiának a során az eszköz egyszerűen elbomlik a talajban.

És mit mond a történelmükről a kontakta?

A vénuszi civilizáció rendelkezik olyan embercsoporttal is, mint a miénk. Mert nehogy azt higyjétek, hogy mi emberek kizárólag a Földön élünk! Már a nagyon korai időkben is számtalan példa volt arra, hogy bizonyos földi embercsoportok visszatértek egyes fajokkal hazájukba.

Miután a plejádiak a Földön végrehajtották a második kolonizációt, és elhagyták 245 000 év múlva bolygónkat, több ember is velük tartott, akiknek leszármazottaik máig ott élnek a plejádokban. De nem csak a plejádiak volt az egyedüli civilizáció, akikkel emberek tartottak.

A szíriusziakkal is mentek vissza emberek, akik a mai napig a Sirius A rendszerében élnek. A vénuszon is élnek egykori földi emberek, csak más frekvenciatartományban. Alighanem ez az Omnec Onec nevű hölgy-kontakta is egy földi származású vénuszi humanoid. Tehát nem alakváltó, hanem mégegyszer mondom: földi származású vénuszi humanoid.

Több UFO kutató azon a véleményen van egyébként, hogy az Atlantiszi és a Lemuriai időkben a földi emberek teljesen más felfogással rendelkeztek. Az akkori kor emberének kiterjesztett tudata volt. A világot máshogyan szemlélte ahogyan mi, és sokkal közelebb álltak a földönkívüliekhez mint mi.

Az akkori társadalom nem volt olyan hierarchikusan elosztott mint a mostani. Nem létezett még arisztokrácis és elit, nem voltak elnyomók és elnyomottak. Egyszóval: az ember korai időszakában úgy 250 000 évvel ezelőtt spirituálisan SOKKAL NYITOTTABB volt és magasabb szinten állt. Így vált lehetségessé a folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás. Ebben az időszakban egyebkent rengetegen mentek a plejádokra.

Amikor a földönkívüliek – többek között a plejádiak, a lantbeliek és az alfa centauriak – elhagyták a Föüldet, az emberiség önálló útra lépett, saját kezünkbe vettünk a sorsunkat. És nézzük meg, hova jutottunk. Egy önpusztító, gyarló, ragadozó fajjá váltunk.

Azóta elvesztettük spirituális képességeinket, nem rendelkezünk paranormális érzékeléssel, letértünk a fejlődés útjáról. A földönkívüliek pedig nem fognak beavatkozni sorsunkba, mert a galaktikus törvények tiltják, hogy egy faj beavatkozzon a másik életébe. Ezt a törvényt minden civilizáció betartja, aki tagja a Galaktikus Konföderációnak.

Hogy miért van erre szükség? Azért, mert minden faj a saját sorsának az ura, minden civilizáció saját magáért felelős, aki a fejlődést választja az fejlődni fog, aki a pusztulást, az elpusztul.

Egyes UFO kutatók szerint most, ezekben a percekben is több tízezer anyahajó van felettünk.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

22 bejegyzés megtekintése - 1-22 / 22

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.