Kriptozoológia

News Fórumok Kávézó Sziget Kriptozoológia

• This topic has 208 válasz, 18 hozzászóló, and was last updated 8 years by wolf.
50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 209
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Rendkívüli, különleges állatok….

Szpacsek
    Felhasználó

( Furcsa, hátborzongató állatok … ). — Az el?z? hsz.

wolf
    Felhasználó

Ez egy döbbenetes felvétel, amit 2011-ben angliában egy szennyvízelvezet? csatornában filmeztek le!
    -link-

Logan
    Felhasználó

mi a franc ez? komolyan mondom, hogy nem tudom megállapitani, hogy vajon fake-e :S nagyon érdekes 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A film vége a jó !
    Ott áll a lény a csatorna végén a kanyarban, azután hirtelen elillan !

Wessyl
    Felhasználó

Nem tudom, hogy mekkorák Angliában a szennyvízcsatornák így nem is tudom, hogy ez milyen méret?? + kérdés: MI A FENE AZ? :O 😐

Wessyl
    Felhasználó

A vége fake-nek látszik… szerintem.

Wessyl
    Felhasználó

Olyan aranyos amikor ki néz a fal mögül a vége fele… 😀
    Mint a kutyám 🙂

Wessyl
    Felhasználó
    wolf
    Felhasználó

Úgy t?nik fél az emberekt?l és a csatornatisztítók robotjától is!
    Szerintem az a lény ehhez a lényhez hasonlít ami Mexikóban esett a csapdába!
    -link-

wolf
    Felhasználó

Olyan mint valami majom aminek nincs sz?re! Vagy talán valami genetikai kísérletnek a része lehet?

wolf
    Felhasználó

Ez a mutáns is valami állatgenetikai kisérlet része lehetett,
    de mit keres az út szélére így kidobva azt nem tudom?
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Iszonyatosan ronda !! Hogy miért próbálnak az emberek ilyen fura mutáns él?lényeket létrehozni, alkotni??!?

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Ezt a furcsa lényt találták Panamában, 2009–ben.
    Karmos. Olyan mint egy sz?r nélküli, mutáns lajhár… vagy leginkább arra hasonlít..

Wessyl
    Felhasználó

Hogy mik vannak! 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Igen Szpacsek, ezt (err?l a lényr?l) linket én is betettem. 🙂

Wessyl
    Felhasználó
    Wessyl
    Felhasználó

fake or what?

Szpacsek
    Felhasználó

Mexikóban találtak egy ilyen, ilyesmi lényt…. halottat is !!

wolf
    Felhasználó

Szíriusziak tanítása:

“…sok faj pusztult ki. Bár teljes veszteségr?l nem beszélhetünk, mivel képesek vagyunk az állatokat átszállítani más bolygókra, hogy folytassák evolóciójukat. Genetikai módosításokat is végzünk ha ez szükséges, hogy alkalmazkodni tudjanak az új bolygóklímához. Néhány esetben az állatok befejezték Földi ciklusukat és szabadon vannak bocsájtva úgymond. Ez történt a dinoszauroszokkal is.”

…masszív anyahajókkal rendelkezünk, amik fenntartják a veszélyeztetett fajok életciklusait és ha szükséges genetikai finomításokat tudunk rajtuk végezni, ami növeli túlélési esélyüket. A múltban az állatok és növényvilágok más világokból lettek idehozva a Föld bolygóra és hagyták ?ket aklimatizálni és kibontakozni. Ez még jóval azel?tt volt, hogy az Ember a Földre érkezett volna. Természetesen a klímaváltozások is befolyásolták némely faj megfogyatkozását, de bármikor képesek voltunk segíteni nekik felülkerekedni a hányattatásokon. Sok bolygó közrem?ködött abban, hogy Földetek naprendszeretek egyik leggyönyör?bb bolygójává váljon. Millió évekbe tellett mire bolygótokat el?készítették az Ember érkezésére, de jóval kevesebb id?be került tönkretennie azt.

wolf
    Felhasználó

Az anyahajó felépítése
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Ez biztos ide wolf? De azért nagyon jó! 🙂

wolf
    Felhasználó

Ezt azért írtam ide mert magyarázatot ad azokra az “új” és ritka állatokra amiket
    esetleg találnak! Mint amiket már kipusztultnak véltek eddig aztán még is el?fordulnak mostanában!

wolf
    Felhasználó

Lila medve Buenos Aires-i állatkertben
    -link-

wolf
    Felhasználó

Tengeri herkenty?k! Ez igazi lehet?
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Lila medve Buenos Aires-i állatkertben
    -link-

Ez nem olyan mint a svájci lila Milka — tehén !
    Ez igazibb !

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Tengeri herkenty?k! Ez igazi lehet?
    -link-

Igen, ez valamilyen él? tengeri állat ! 🙂

Logan
    Felhasználó

Emberszabású nyúl 😀

-link-

Névtelen
    Inaktív

Debééna:D

Szpacsek
    Felhasználó
    Logan wrote

Emberszabású nyúl 😀

-link-

Bigfoot !! ( Jeti !!)

Kansas államban az USA-ban. Ez a Nagylábú…! Eddig ez a legjobb videófelvétel róla amit láttam!

Szpacsek
    Felhasználó

Érdekes: hogy Észak-Amerikában szép, meleg tájakon él a jeti, míg Ázsiában meg a Himalájában, kietlen vidékeken, meg Szibériában…. +még a Kaukázusban is élt, meg van (kisebb termet?) az Indokínai -félsziget ?serdeiben is állítólag.

De Közép –Ázsia volt szovjet tagköztársaságaiban és Kínában is találtak már jetit.

Logan
    Felhasználó

de ennek miért van ekkora füle? 😀

zsoltee
    Felhasználó

A sziriuszi tanitásról eszembe jutt Noé bizonyos bárkája…

fics88
    Felhasználó

ez akkor nem a Bifoot hanem a Bigear 😀 😀 xD

lacipunk
    Felhasználó

mivel ide is régen írtak már betenném ide az oldalam. minden héten írok egy kriptozoológiai lényr?l, olvassátok, vagy keressétek meg fészbukon ott van a blogra kitéve oldalt a fészje 😀 jah és szerintetek jó vagy rossz az oldal?: D
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Most az el?bb láttam a TV-ben az Universal-on, hogy van egy “Race Town”-i szörny!
    Kb. olyan, mint a Van-tavi szörny Törökországban.
    Mutattak róla fényképet.
    Hát..ennek nem ám csak a feje, meg a nyak egy része látszott ki a tóból… (mint a Loch Ness-i szörnynél!) Hanem nagyon is jól látszott az állat !
    Sok látszott bel?le. 🙂

/ Bár: ÉN MÁR A LOCH NESS-I SZÖRNYR?L IS LÁTTAM OLYAN FOTÓT, AMELYEN SZINTE AZ EGÉSZ LÉNY LÁTSZOTT. /
    Nem kell megijedni t?le… :O — ez egy jura-kori Plezioszaurusz.
    Érdemes kutatni! 🙂

Gabi
    Felhasználó

mátranováki fany?v?
    -link-
    végre van egy rendes magyar kriptid 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link- 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    Gabi wrote

mátranováki fany?v?
    -link-
    végre van egy rendes magyar kriptid 🙂

Ez, amúgy nagyon tetszett 😀 :D, mert a Mátrát én is nagyon kedvelem … Bátonyterenye (nem Bátorterenye, mint a cikkben volt írva), is…. és Heréd meg itt van nekünk rögtön a közelben..a szomszéd falu. ….(Hatvanban lakok!) 🙂

Lehet, hogy a környékünkön ilyen “jetiszer?” lény élne … ??? 😀 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

A kriptozoológia egyébként tényleg komoly tudományág ! Nem csak kretén kriptidekkel foglalkoznak a kutatói … 😀

Hanem, az ?sid?kben a Földön élt, máig esetleg fennmaradhatott, ki nem pusztult ?si állatokkal, mint pl. a Loch Ness-i szörny, a Jeti, a Nagylábú, az Ogopogo, a Mokele-Mbembe…(Kongó)….
    vagy a Van-tavi szörny, a Van-tóban, Törökországban. Ezek tényleg léteznek.

Gabi
    Felhasználó

A kriptid.blog.hu oldalon is vannak róla beszámolók, valaki lefényképezte a lábnyomát meg van róla google térkép is, hogy hol látták eddig. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Ez elképeszt? …..
    Hát, akkor nem merek a Mátrába menni kirándulni… nehogy ezzel találkozzak … de el szokott futni az ember el?l, azt olvastam — jól van …. 🙂 🙂

Gabi
    Felhasználó

én sajnos nem azon a környéken lakok, de ha egyszer arra járok szivesen megnézném (de csak messzir?l) 😀 remélem egyszer felénk is felbukkan valami kriptid 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Sziasztok!
    Hoztam nektek egy érdekes kis argentin… nem tudom micsodát.
    -link-

Véleményeitekre kíváncsi vagyok. Ez a videó régebben bejárta a világot, de nem nagyon láttam az oldalon.

Wessyl
    Felhasználó

És egy másikat is. Hallottatok már a darthmoori bestiáról, vadállatról?

Na ezzel kapcsolatban kutakodtam egy kicsit és találtam is valami megfejtést: mivel Anglia sok része erd?s, mez?s, dombos, ködös, es?s táj (mint az igazi rejtélyek birodalma) , így felfedezetlen fajról van itt szó. Tehát lehet találgatni mi lehet, de a legegyszer?bb válasz egy fekete oroszlán. 🙂

Itt van a vidi róla:
    -link-

Maya
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Sziasztok!
    Hoztam nektek egy érdekes kis argentin… nem tudom micsodát.
    -link-

Véleményeitekre kíváncsi vagyok. Ez a videó régebben bejárta a világot, de nem nagyon láttam az oldalon.

00:45-nél nagyon jó! Állítsátok meg, és jól nézzétek meg!

Ez egy gnóm! ( Gnóm: furcsa törpe.)

Wessyl
    Felhasználó

Én nem tartom FAKE-nek azért is mert látható, hogy erd?s terület… szóval egy kis misztikum.

Te Szpacsi, miként vélekedsz a dologról? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Én is azt mondom, hogy igazi a felvétel, és nem fake …..

pont ezért írtam, hogy “jól nézzétek meg” ! 🙂 Szóval nem is azért, hogy a hamisítás jeleit fel lehet-e fedezni rajta; (mert nem hamis); hanem hogy aki igazi gnómot akar látni, hogy milyen is az –hogy néz ki, az nézze ezt meg…mert ez igazi.

Wessyl
    Felhasználó

És a dartmoori fenevadot nézted, olvastad? 😀

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 209

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.