Kriptozoológia

News Fórumok Kávézó Sziget Kriptozoológia

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 209
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

Nem ismer?s a jószág ….. 😀 😀

Wessyl
    Felhasználó

Szpacsi! Itt a gnóm folytatása:
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Itt egy állítólagos vérfarkas felvétel, a kérdés adott: real or fake?
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Óriások:
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

De jó lenne, ha beindulna ez a topic! :\ 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Tessék, itt egy furcsa állat az óceánból — bár ez nem kriptozoológia. De hasonló.

(Az óriásokat ne a Kriptozoológia topikba tedd, Wessyl, mert a kriptozoológia a kihaltnak hitt állatfajokat kutatja, nem a kihalt emberfajtákat, embertípusokat!)
    (De van több óriásos topik is!)

Wessyl
    Felhasználó

Igaz, köszi! 🙂

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Szpacsek ez szerintem egy kis polip lesz! 🙂

Wessyl
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó

Chupakabra?
    Ez egy jó film róluk … Tényleg lehet, hogy az amerikai kormány utasítára titkolják el róluk az igazat a Puerto Rico-i hatóságok.
    Ugyanis Puerto Rico az USA fennhatósága alatt áll – mint ez a filmben is elhangzik.
    Elmondják, hogy galambokat támadtak meg a chupakabrák. Máskor is megtámadtak már, az 1990-es évekt?l kezdve, szinte folyamatosan állatokat Puerto Ricón! De a Puerto Rico-i mez?gazdasági minisztérium az Egyesült Államok mez?gazdasági minisztériumának a felügyelete alatt áll. Mondom, Puerto Rico, az gyakorlatilag egy amerikai “gyarmat”, az USA külbirtoka. Úgyhogy, lehet, hogy az USA “titkoltatja el” velük a dolgokat ……… 😐

Hát, hogy tényleg titkos amerikai laboratóriumokban tenyésztette ki az amerikai hadsereg… meg, hogy alakváltók-e… meg ilyesmik, ezt nem tudom, de már az USA valamelyik tagállamában is láttak chupakabrát, le is fényképezték, meg filmezték — volt a tévében! — csak az egy kissé máshogyan nézett ki, mint a Puerto Ricói.

Mindenesetre még ha alakváltók is, akkor is, nagyon is valóságosak, hisz ha 7 mm-es harapásnyomokat ejtettek a galambokon — akkor minden kétséget kizáróan valami ragadozó állathoz hasonló teremtmények, és nem szellemek, vagy démon-kísértet-szörnyek..
    Hanem fizikailag valóságos állatok!

Wessyl
    Felhasználó

Bizony, valóságosak! 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Majomember – Orang pendek
    -link-

Attól, hogy nincs meggy?z? bizonyíték még nem jelenti, hogy nem is létezik! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Jó gondolat.. 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Hallottatok a fany?v?(k)r?l? Bizony, Magyarországon is van, vannak kriptidek! 🙂

-link-

-link-

Wessyl
    Felhasználó

Ha érdekelt lesz a téma nagyon nagy kutatást végzek! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, ez a Mátranováki fany?v?, a Mátrából.. Most volt vagy 2 hónapja róla szó, ebben a topikban.

Wessyl
    Felhasználó

Oké, meg van feb. 16 😀 , de nem baj ha többször van átrágva!

Szpacsek
    Felhasználó

ígyvan !!!

Wessyl
    Felhasználó

Szeretnék vele egyszer találkozni, bár biztos lef*snám a bokám! 😐 😀

Wessyl
    Felhasználó

Nyáron úgy is Börzsönybe megyek… talán kiruccanok arrafelé! 🙂 “Kutatást” szívesen végeznek, ha biztonságba érezném magam! 😀

Wessyl
    Felhasználó

Bigfoot
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Wessyl! Az tényleg nem játék ! Már hogy a Börzsöny 🙂

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Vigyél keres?reflektort nagy hasznát fogod venni f?leg ha találsz valami jó kis eldugott barlangot! 🙂

Wessyl
    Felhasználó

meg macheta… miden túra alkalmával viszek magammal ( csak nem tudom minek) 😀

Wessyl
    Felhasználó

Sherman fenevad, avagy mapinguari

-link-

Videóval nem tudok szolgálni! 🙁

Wessyl
    Felhasználó

Pedig van… csak nem találom

Wessyl
    Felhasználó

Egy kis válogatás a nagyvilágból. Jó néhány ismer?s lehet… .)
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Néhány érdekes… hát… állatka. 😀
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Börzsönyben voltam.
    Nos, nyaralni és kutakodni is mentem. Hogy mit találtam (?)…:
    Voltak fák körüli túrások, a sáros földúton óriási kiásott gödrök amik a túra elején nem voltak ott, visszafele igen! Elmosott lábnyomok, kicsavart (kisebb) fák, letört ágak sora, találtam egy “odú” féleséget is egy kid?lt fa alatt, ahol kifeküdt volt a hely, de elhagyatott.

Így nem tudom eldönteni azt, hogy: te vagy az fany?v??

Wessyl
    Felhasználó

Wessyl
    Felhasználó

Csekély esélyt adok magamnak, hogy az “?” nyomait találtam. Fele nyom vaddisznóhoz vezet, bár ki tudja….

Wessyl
    Felhasználó

Mátrában is tervezek még egy kiruccanást, hátha 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem tettél meg túl nagy távolságot az erd?ben. Nem éjszaka voltál ott. Ha így lett volna, másképp látnád azt a világot 🙂
    Vaddisznókat ne kövess mert veszélyes lehet:DD)

Wessyl
    Felhasználó

18km az erd? belsejében az már csak távolság, nem? 🙂 Sátrazni is akartam, de az id? nagyon nem engedte… 🙁

Névtelen
    Inaktív

Azt hittem az alsó képen te vagy:DDD)
    Mi az hogy az id? nem engedte? Ha valaki rászánja magát arra a 18 km re akkor az id?járás miatt már csak nem hagyja abba Nem jó az izgalmasabb helyzeteknél feladni 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Te aludnál egy ponyvával a tengeren? Na ez kb. olyan volt! 🙂

Wessyl
    Felhasználó

De ahogy írtam talán még a nyáron vagy ?sszel tervezek a Mátrába is egy utat. Jöv?héten Brémába megyek, de utána remélem eljutok odáig! 🙂

Névtelen
    Inaktív

De ott se futamodj meg kisebb id?járási akadályok miatt 😀 Ott legalább nagy tarajos gyíkokat is fotózhatsz 😀

Wessyl
    Felhasználó

Próbálok nem… 😀

fics88
    Felhasználó

ja jó ötletnek hangzik…. 😀 az is lehet az erd?be mást találnál pl amire nem számítasz esetleg szem tanúja leszel 1 ufó katasztrófának vagy pont olyan misztikus dolgokatl átsz hogy uhahhh 😀 😀 én mennék 1x egy ilyen túrára persze nem egyedül hanem olyan erd?ket romokat keresnék ahol a helyi legendák élnek évszézados moondókák és ott dekkolni hátha lesz valami…. 😀 😀

Wessyl
    Felhasználó

Egyedül nagyon izgalmas pedig. Igaz én is egyik barátommal mentem! 😀 (macheta + “reflektor” lámpa volt nálunk xD)

rrroland
    Felhasználó
    Wessyl
    Felhasználó

Valamit álmodtam… kriptid volt benne. Csak sajnos homályosan emlékszek az álomra… 🙁

fealoke
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Uh Wessyl engem kirázott a hideg ahogy megláttam az alsó képet! Nem azért mert félelmetes (amúgy szerintem aranyos 😀 ) hanem azért mert ha sötétben vagyok akkor attól félek hogy egy fehér lény jön el? a bokorból, fáról vagy valahonnan. ha láttatok már fehér állatot sötétben akkor eltudjátok képzelni milyen lenne egy ilyennel találkozni 😀 a kutyám félig fehér szóval tudom milyen ha fullsötétben fehér állat mozog. engem ez tud a legjobban befosatni, a fehér lény ahogy el?mászik a sötétb?l :S ja egyébként Lüty? írta h azt hitte ez te vagy, ezen jót nevettem :DDD

Wessyl
    Felhasználó

Mért lennék én?! 😀

fealoke
    Felhasználó

nemtom de vicces lenne 😀

Wessyl
    Felhasználó

Háhá, régóta keresem, megvan!

Lovelandfrog.
    Ez egy legenda. Ohai, Loveland kisvárosából ered. A lovelandi béka(-ember). 😀

-link-

-link-

Wessyl
    Felhasználó

Gabi
    Felhasználó

Repül? béka: -link-

Gabi
    Felhasználó

A fany?v?röl készült els? fénykép, nem tudom, hogy igazi-e a kép, és a cikk is tavalyi de azért belinkelem: -link-
    Amúgy elég érdekes téma a kriptozoológia, jó lenne, ha ez a topik is beindulna 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 209

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.