NOSTRADAMUS

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 202
  • Szerző
    Bejegyzés
    monolit
    Felhasználó

Hihetetlenek vagytok, hogy még önmagatokat sem tudjátok felvállalni! És még meg is magyarázzátok!

A topikinditó jóslat ismer?s volt, úgyhogy adok egy kis olvasnivalót:

-link-

Névtelen
    Inaktív

Tehát
    Nostradamushoz hasonlóan, jóslatait csak a megtörtént események után,
    utólag lehet értelmezni.

Ha jót olvastam,amire gondoltál. Tehát:
    Jóslatait csak a MEGTÖRTÉNT események után lehet értelmezni.
    Akkor nincs más hátra, várni kell.. 🙂

(Nem tudom, itt ennyien olvassák a “n?k lapja cafet? Én nem szoktam benne hiteles információhoz jutni.. 🙂 🙂

monolit
    Felhasználó

kedves ekadam 10, azt szeretném tudni, miért egyezik meg a Vanga féle szöveg a topiknyitóval, ha Nostradamus a cime? Mármint a topiknak.

Egy teljesebb verzió, szellemvilág-tanitások közé ékel?dve:

-link-

wanderer
    Felhasználó

A n?k lapja cafe tényleg nem hiteles, pontosabban a szerkeszt? sem tudja hogy mit ír legalábbis ebben a témában…

pleh
    Felhasználó

Ha f

Névtelen
    Inaktív

Egy újság sem hiteles. Minden azon múlik hogy az emberek mit hisznek el bel?le….

Névtelen
    Inaktív

A be nem teljesedett próféciákat a hív?k többféleképpen is meg tudják magyarázni. Dönthetnek úgy, hogy a vég valóban közel van, egyszer?en csak a dátumot értették félre. Elég egy kicsit kitolni a határid?t (ahogy Wayne Bent is tette). Dönthetnek úgy is, hogy hitük és imáik ereje mentette meg a világot a tegnapi teljes pusztulástól; de az is el?fordulhat, hogy a világvége tulajdonképpen bekövetkezett, csak nem vettük észre, mivel az apokalipszis misztikus vagy spirituális értelemben ment végbe, nem fizikiailag. Tehát nem kell félni a kinevettetést?l az eben hív?knek. Mindent ki lehet magyarázni…

Névtelen
    Inaktív

Vissszatérve az újságok igaz vagy nem igaz tartalmára, minden azon múlik hogy mit hiszünk el bel?le. Így van ez a “N?k lapja…val is :)”

Névtelen
    Inaktív

Természetesen nem vagyok szkeptikus de aki egy kicsit is józanul gondolkodik, rájön arra hogy ezt így, ilyen formában elhinni, képtelenség.Természetesen az látszik és érz?dik hogy megszaporodtak a rossz “jelek” s?r?bbek lettek az id?járási anomáliák, az emberek kapcsolata is talán mondhatni,érdemben változott türelmetlenebbé és ingerlékenyebbé. Lehet magyarázni az elszart politikával a világválsággall de ugyanúgy az apokalipszis közeledtével is a benne hív?k szerint.Lehet ezt az egész el?jelet rákenni a politikára is, sziporkázó beszámolókat tudnék írni arról is hogy az emberi ,politikai érdekb?l kezd a föld és az emberi életekben is válság keletkezni de ez egy másik újság másik kimerít? témája lenne..

Névtelen
    Inaktív

Még egy adalék némely újság mibenlétér?l:
    Minden sajtó termék indító rugója a TÉMA kereslete. Mindegyik arról ír, ami az olvasók érdekl?dési köre. Kivételek ez alól a komolyabb napilapok ahol már oknyomozó riporterek vannak.Egy “könnyedebb ” hangvétel? újságtól, mint a fentebb említett,nem lehet véresen komoly és igaz írásokat elvárni. Az újságok a megalapozott vagy a megalapozatlan hírekb?l élnek.Úgy mondják hogy mindent az olvasók kedvéért. Ha nem így lenne, csökkenne vagy meg is sz?nne az olvasottság.’Tehát, minden szenzációs hírt el lehet adni, mert az emberek ezt szeretik olvasni” De itt már túl léptem a témán sorry..De Wanderer! Te nem n? vagy hogy ezt a lapot olvasod????

monolit
    Felhasználó

Azért mert innen hívtam le a keresett anyagot, nem jelenti azt, hogy rendszeres olvasó vagyok. Pont ez volt kézhezálló.

Névtelen
    Inaktív

Pleh! Mi ez? Törökül akartál valamit közölni? :O 🙂

pleh
    Felhasználó

Írtam pár sort aztán véletlenül kitörültem…. :Z

Névtelen
    Inaktív

Én is kötöröltem volna … 🙁

pleh
    Felhasználó

Lényege az volt, amit monolit írt, hogy nem merjük felvállalni a véleményünket. 😛

Névtelen
    Inaktív

Ki nem meri felvállalni a véleményét? Nekem mindíg határozott véleményem volt 12-r?l is és a többi dologról is. Bár lehet hogy vannak olyanok akik nem merik de téged nem olyannak ismerlek Pleh…….. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Az emberek kapcsolata türelmetenebbé és ingerékenyebbé vált. Ezt Lüty? írta, és én nagyon egyetértek ezzel a gondolattal.
    🙂
    A világvége pedig misztikus és spirituális értelemben következett be — ez is egy jó megfogalmazás. 🙂

pleh
    Felhasználó

Nostredamus, hogy jósolhatott bármit is 2000 utánra, ha szerinte akkor volt a világvége?
    Nem nagyon ismerem Nostredamus jövendöléseit, de ezt nem értem.

Egyébként a “világvége” biztos nem ez lesz. Lehet gazdasági, infrastrukturális, természeti változások lesznek az elkövetkez? néhány évben, egy pólusváltással kísérve esetleg. De a diemenzió váltás nem abból áll, hogy egyszer csak ránk esik egy másik dimenzió. 🙂 Ez a tudat változását jelenti.
    Egy ilyen “újrakezdés” után, még azt is el tudom képzelni, hogy felveszik velünk majd a kapcsolatot földönkívüliek.

Szpacsek
    Felhasználó

Igaza van Plehnek! ( A 2000. utáni Nostradamus-jósatok nem ” hiteles jóslatok ” már ! Ezt egy könyvben olvastam ! )

Lightness
    Felhasználó

Nostradamus háromezer valahányra jósolta amugy a világvégét.
    … nem akarok hülyeséget irni kb 3500 .
    🙂

Szpacsek
    Felhasználó

3797.

pleh
    Felhasználó

Az már reálisabban hangzik, mert egy ilyen lépték? folyamat nem egyik pillanatról a másikra történne. 😛
    Másrészt ahogy Szpacsek is írt, ha akkor 2000-ben megváltozott amit jósolt, akkor onnantól minden másképpen történhet.

bara
    Felhasználó

Nostradamus médium volt. Csak az a kérdés, hogy kinek a médiuma volt! Sok különböz? érték? és min?ség? szellemnek volt ? a médiuma! Ezért jövendöléseiben sok a homály és a tévedés. Kétségtelen, hogy a leírt próféciák mindig ki vannak téve ferdít? hatásoknak. Így legtöbb esetben beléjük lehet magyarázni olyan tartalmakat, amelyeket azok nem tartalmaznak

Nostradamus próféciáiról is áll az, ami minden próféciáról elmondható: igaz voltát csak bekövetkeztével lehet alátámasztani. Éppen ezért nem a jöv?ben bekövetkezend? eseményekre kell a jelent építeni.

Tény, hogy valóban nagy lelki változás el?tt áll a világ, s e változás nem valósulhat meg bens? megrendülések, igazi önmagunk felismerése nélkül. Úgy éljünk tehát, hogy ?világvégi? korszakban élünk a Földön.

monolit
    Felhasználó

Azért az még mindig piszkálja a cs?römet kedves ekadam 10, hogy mi szükség volt a topikindító jóslatszöveget Nostradamus neve alatt beadnii? Ráadásul azóta sem tüntettél ki véleményeddel, jelenléteddel minket……..

james
    Felhasználó

-link-

Hello..

mara
    Felhasználó

A véleményem az hogy bármi is történik ezen a csapda bolygón a FÉRGESE had hulljon!!! Akinek nem inge ne vegye magára!!!! Úgy is mindenki ott találja magát ahova való!!!Mint fizikailag mint szellemileg!!!

Névtelen
    Inaktív

James!
    Ez a Nostradamus topik nem a zene.. de értem én.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Mara! Ebben tök igazad van..

mara
    Felhasználó

Hát ez a mi véleményünk a nagy többség megkövezne bennünket!!! Egyetlen b?nünk van hogy még nem tudtunk innen megszökni!!! De ami késik az nem múlik!!!! Remélem!! Próbálok nem hülyén meghalni,nehogy vissza toloncoljanak!!!

Névtelen
    Inaktív

Pedig akár honnan nézem, hülyén fogunk meghalni mert soha nem fogjuk megismerni a nagy egyetemes igazságot..

mara
    Felhasználó

Nem az igazságot kell megismernünk hanem a turpisságot!! Az ok forrás amennyire szeretett teljes annyira geci is. Bocsánat!!! A kifejezésért.

Szpacsek
    Felhasználó

Lüty?, te a nagy egyetemes igazságot akarod megsmerni? Akkor tanulj sokat és tapasztalódj, és ne add fel, ne állj meg, hanem menj tovább a helyes úton! Nagyon jól kezdted azzal, hogy már régebben is a ” Csíkos könyveket”, és a Pöttyös Pannit olvastad. Mehettél volna például bölcsészkarra is az egyetemre, de ha nem, akkor otthon is lehet tanulni könyvekb?l, intenetr?l, meg persze, egymástól is !! Egymásnak a tapasztalataiból. Meg ahogyan Tamás is írta, az állatoktól is.T?lük is lehet tanulni. És, nem utolsó sorban — szerintem — a földönkívüli, intelligens, jó akaratú lényekt?l is. Már az egyiptomiaknak is ?k javasolták az ókorban, (a szírusziak), hogy olyan házakat építsenek, amelyek 1 generációnál tovább is kibírják, több nemzedéken keresztül, és akár több száz évig is állnak. Addig ugyanis az egyiptomiak vályog viskókban éltek, a lakosság többsége legalábbis. Úgyhogy hosszú távra kell tervezni, ezt is a földönkívüliekt?l tanultuk tulajdonképpen… És tényleg, milyen jó az, hogy a mai házak már ilyen sokáig állnak !! Ez csak 1 példa volt.

Na majd írok még, most egyenl?re ennyi jutott az eszembe !

mara
    Felhasználó

Szpacsek!! Vigyáz a te földönkivüli intelligens lényeiddel. Mert semmi nem az aminek látszik. Szerinted bármelyik faj tesz valamit az emberiség két szép szeméért??? Egyébként meg miért kell egy háznak száz évig állnia?

mara
    Felhasználó

Egyébként az Egyetemes igazság az ha rá jössz hogy valójában nincs igazság mert minden néz?pont kérdése.Ez olyan mint a mágia egyesek azt mondják fekete vagy fehér én azt mondom hogy szines. Az hogy valami csak jó vagy csak rossz az felszines és kiégetik a valóságot!! De ez csak az én igazságom nem szándékom rátukmálni senkire.

Szpacsek
    Felhasználó

Régen még tanították a földönkívüliek az embereket ilyen “közös kongresszusokon”, tanácskozásokon, amelyek neve ” Nagy Szala” volt. Ezeken 4 fél vett részt: az egyiptomiak, a hun törzsszövetség, a mezopotámiaiak (sumérek például) és a szíriusziak.
    De a földi nagy tanítók is jelent?sek, persze, mint pl. Zoroaszter, Mohamed, Konfuciusz, Lao-ce, Buddha, Jézus, és a többiek.

Szpacsek
    Felhasználó

A színes az jó, poiztív, de én elég negatív vagyok, bár én se mondom azt hogy fehér, vagy fekete, tehát csak jó, vagypedig csak rossz, hanem a kett? keveréke: a szürke. Tudom, hogy ezzel így akkor lent vagyok, de hát ” amint lent, úgy fent” mondta Thot is. És amint fent úgy lent.

De a szürkeségt?l a színes jobb, úgyhogy csak jobb neked mint nekem… és így inkább neked van igazad. ( Csak én a horoszkópban is Sz?z-jegy? vagyok, azok meg negatívok, meg ellentmondásosak, meg minden, úgyhogy biztos azért vagyok ilyen!)

mara
    Felhasználó

Szpacsek!! Elfogadom amiket irsz mert valójában ha a te néz?pontodból nézzük még igazad is lehet….Van! A szürke az az azt jelenti hogy háttérben szándékozol maradni végül is lehet még jobb is mint a szines mert nem t?nik ki. A szüzek már megbocsáss alattomosak sunyiak semmire kel?ek. Akiket pl én ismerek. Persze ez csak nagy általánosságban van igy. Mondjuk n?kr?l van szó jelen esetben.

mara
    Felhasználó

De mit értesz az alatt hogy negativ???

Szpacsek
    Felhasználó

Hát azt, mara, hogy nincsenek barátaim, senkim… már régóta… Nincsenek “földönkívüli intelligens lényeim,”, vagy mi, amit mondtál, csak egy földi intelligens szerelmem, akinek viszont nem akarom fényesíteni a negatív PR-ját ( pí-ár–ját).
    Én sz?z csillagjegy? vagyok, igen. A negatív, az hidegszív?t jelent. Mondta Lüty? is, hogy minek van ennyi kínai meg japán ismer?söm a Facebookon, pedig valójában egy sincsen.
    Van egy magyar szerelmem viszont !!!! Nem mondom meg hogy ki az !! De nem sunyi hanem sunny ( napfény)!!
    Mostanában eléggé szerelmes vagyok, annak érzem magam! 😛

mara
    Felhasználó

Mosolyt csaltál az arcomra!! Ez a te intelligens szerelmed plátói?? Ez tetszik Nostredámustól Eljutottunk a te hidegsziv? szerelmes érzéseidhez. Eléggé szerelmes! Ez mit takar???

Szpacsek
    Felhasználó

Tényleg, ez a Nostradamus topik…!Jól eltértünk a témától!
    Nem plátói a szerelmem. Az “eléggé szerelmes”, az azt jelenti, hogy ” meglehet?sen, igencsak, nagymértékben, eltántoríthatatlanul, lebeszélhetetlenül szerelmes” vagyok.

mara
    Felhasználó

Most már nem csak mosolygok hanem nevetek mert boldoggá tesz és vissza gondolok a nagy misztikus szerelemre amit én is megéltem. Éld meg te is amit csak meglehet!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Aha, a Miszti…! Az…!

mara
    Felhasználó

Ja!!! És persze ez a szerelem beteljesedett mert ? az én földre szállt angyal férjem. De ez a történet betöltene egy nem mindennapi könyvet. Ennyit Nostredamusrol!!!!

mara
    Felhasználó

De térjünk vissza nostredamushoz !! Mit szóltok az utódokhoz? Lomini mesterhez aki tisztánlátó. Az rtl klubbon osztja a jöv?képeket delenként. Nem is akárhogyan kártya nélkül az atya segitségével. Úgyanigy egy másik adón Marcus mágus ténykedik.

Szpacsek
    Felhasználó

Lominit már láttam, Marcust még nem. A mágusokat nem szeretem általában. Van is egy ilyen Hupikék törpikék – szám:
    ” Nekem a mááááágus a végzetem,
    Megijedni rosszabb t?le…
    Inkább félj… fééélj… ( dj Bobo: Pray)

kifli89
    Felhasználó

:O :Z Uram Atyám….

mara
    Felhasználó

A lényeg Lominivel már kétszer beszéltem telefonon és megfogom látogatni Budai otthonában. De Marcus Mágust sem hagyom ki. És majd Kiderül hogy mit tudnak az úriemberek.

Szpacsek
    Felhasználó

Nekem ezek a hupikék hülyeségek tetszenek, Kifli!
    De most nehogy félni kezdj..! Azt nem mondtam !!

Névtelen
    Inaktív

Mara! Lomoni “mester” kinek az utódja??Ezeknek a mágusoknak te hiszel?, Amit csinálnak puszta Pszcihológia és egy nagy adag emberismeret..ami szerencsés esetben betalál..Látogasd meg a Budai villájában! Olyan luxust fogsz látni, amilyet életedben nem láttál..és ez mind a hiszékeny emberek zsebéb?l akiknek esetleg az utolsó szalmaszálat jelentik ezek a “mágusok” Egyáltalán- ha jól értem az írásodból, hogy merik magukat Nostradamus utódaként emlegetni, Vagy ez csak a te gondolatodban született meg? Menj el ha van szórnivaló pénzed.. de ajánlom neked Frabatót ? különösen jó ismer?söm meg aztán elég jókép? is, nem utolsó sorban.sok “kulisszatitkot” tudok, nyugodt lehetsz!
    De nem beszéllek le, menj csak nyugodtan mint ahogyan teszik sok százan, ezren és akik nem gyógyúltak meg a különböz? K.M.A. féle üvegcsék tartalmától, amit aztán az Á.N.T.Sz. betiltott mert tiszta kút víz volt bennük, azóta sem árulhatják az alkalmazottak a kis ezo butikban.

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 202

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.