Szexuális szellemek

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szexuális szellemek

• This topic has 128 válasz, 14 hozzászóló, and was last updated 8 years, 2 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 129
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

De én sem tudom olyan biztosan..de mit is? :O

pleh
    Felhasználó

lebuktál 😛

kifli89
    Felhasználó
    pleh wrote

Szerintem nincsenek szexuális démonok….
    S?t még démonban sem vagyok biztos, hogy az e aminek sokan gondolják

“Démon” alatt én többnyire azokat a lényeket értem, amelyek kifejezetten arra mennek rá, hogy ártsanak, mert pl. abban lelik kedvüket vagy abból nyernek er?t.
    Persze keresztény szemszögb?l (meg talán más vallásoknál is) a “szellemeket” (a nem emberieket) nem tudták hová tenni a hitrendszerükben a népek, ezért -gondolom- egyszer?bb volt egy kalap alá venni mindet. Szerintem viszont nem ilyen egyhangú a “felhozatal”, vagyis lehetnek olyanok is, amik ugyan “jók” vagy “félig ilyen-félig olyan”, de szintúgy “démonnak” titulálják ?ket – érted kb.?
    Így ha vannak “szexuális” jelleg?ek is, akkor nyilvánvaló, hogy csakis gonoszként tekintettek/tekintenek rájuk, nem?
    (lásd: a “paráznaság” a Sátán eszköze és egyebek)

pleh
    Felhasználó

Néhány ember is leli abban kedvét, hogy ártson másoknak. És néhány “nagyon fejlett” entitás is táplálkozhat mások negatív kisugárzásaiból.

Szerintem ez csak tudatosság kérdése, ami változó.
    Vagyis szerintem egy olyan tudatú valami ami örömét leli abban, hogy másokat szexuálisan zaklat vagy bánt, az ugyan úgy örömét fogja lelni abban is ha valakit más módon bántalmaz. Vagyis nem korlátozódik, hogy ? csak ezt vagy csak azt teheti vagy akarja megtenni.

Bár én nem ismerem ezt a “világot”, de nem tartom valószín?nek, hogy vannak különböz? kasztok a démonok között és beosztások ki mit tehet. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Vagy err?l.. A karmolásaid nem ufókra utalnak..D

Névtelen
    Inaktív

Ne kerüld ki a témát! Kíváncsi vagyok a véleményedre és gondolom, Pleh is. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Démonok? Mint ahogy Kifli írta. Te ismer?s vagy ebben a témában gondolom..

Névtelen
    Inaktív

Szerinted mit jelent az hogy valaki démon…és egyáltalán.

Névtelen
    Inaktív

Gondolj a karmolásaidra. Nem démonokkal viaskodsz?

Névtelen
    Inaktív

Tehát, a te véleményed Mara. Szellem vagy démon?
    Látom, ez a démon dolog elég érzékeny pontod, de a te szemszögedb?l nem csodálkozom rajta..

mara
    Felhasználó

Ne bosszants a szemszöged szóval. Aztán meg min nem csodálkozól? Az érzékeny pontomat csak ne firtasd mit tudhatsz te róla? Véletlenül nem téged érint netán érzékenyen? El?ször is az alap fogalmakkal kéne tisztában lenni. Különben kár a gúnyos megjegyzésekért.

Névtelen
    Inaktív

Tisztázzuk az alap fogalmakat.. aki vuduzik annak érzékeny pontja a démonok vagy a szellemek bár megmondom ?szintén a démont nem keverném össze a szellemekkel.ebben a fentebb írónak adok igazat.

mara
    Felhasználó

Tévedésben vagy nézz utána a vudunak nem sok köze van a démonokhoz és a szellemekhez.

Névtelen
    Inaktív

Igen, Akkor mégsem sokat értek hozzá..

Névtelen
    Inaktív

Szerintetek mit takar ez a “jelz??” Mert én nem tudom összeegyeztetni a szellemeket ezzel a ténnyel, esetleg az ufókat:D

Szpacsek
    Felhasználó

” Szexuális ” szellemek ? Hát, ez az ! Szerintem is a szex testi és lelki dolog ( kell hogy legyen ), és nem szellemi.
    Én se tudom a szellemet meg a szexualitást igazán “összeegyeztetni…” . 😐

Szpacsek
    Felhasználó

Bár van szellemiség… + szerelem… Szex szerelem nélkül, csak barátságból….. nem szokott gyakran el?fordulni. Az IM egyszer azt írta, ” szerencsére csak ritkán fordul el?”. Mármint, a szex–szerelem nélkül. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Így igaz Szpacsi 🙂

timea
    Felhasználó

Sziasztok! Tudtommal az IM magazin az már régen volt.Azóta másképp vannak a dolgok. Igenis létezik szex szerelem nélk?l is habár ez nem személyes . Sokan vannak így nagyon. Nincs id? a szerelemre, udvarlásra ebben a felgyorsúlt id?ben és sokaknak elég csak a szekszuális kisugárzás. Hogy ez baj e vagy nem, azt nem tudom.

timea
    Felhasználó

Lutyo! Ebben a megközelítésben is lehet valami vagy valamilyen kapcsolat a szellemek és a szex között. Hallottam már olyat hogy a meghalt férj járt vissza a hálószobába..stb és ez a dolog teljesen kielégítette a feleséget. De nem tudom hogy ez meddig ment így mert szerintem ennek egy id? múlva vége kellett hogy legyen, mert a szellemek sem tarthatják fel az él?t abban hogy más életet kezdjen.

Névtelen
    Inaktív

Na na! Vigyázzunk ezzel a halott házastársi “kapcsolattal”mert elképzelhetetlen az hogy egy asztrál test teljesíteni tud úgymond “kötelességeket” Ha az ember egy kicsit gondolkodik akkor rájön arra hogy ez a legnagyobb marhaság amit csak el lehet képzelni. egy alakját változtató “foszló” asztrál testr?l van szó ami annyi energiához nem jut soha -gondolkodjunk már-amit?l ez megvalósulhat.. 😀 Az asszonykának pedig szép álmokat valamelyik dili osztályon………….

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, több id? kell, a szerelemre és barátságra. Ismerkedni kell szépen lassan fokozatosan — én is ezt szoktam csinálni a nekem tetsz? lányokkal és n?kkel ! Egyébként fontos a jó szexuális kisugárzás, igen ! Én szeretem nagyon a szexuálisan vonzó lányokat!!

timea
    Felhasználó

Igen, de most itt nem err?l van szó bocsi 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, nekem az magas amir?l itt szó van… és nem értem… vagy nem értek hozzá, legalábbis… bár olyan kevesen vannak itt, a hozzászólók, és ?k sem a férfinem közül, hogy mások még lehet hogy annyira se értenek hozzá mint én vagy más véleményen vannak !! Miért , mir?l volna szó amúgy ? Szexuális szellemek? Én ezt a kett?t nem bírom összeegyeztetni, de a démonokkal, vámpírokkal igen, talán, csak azok meg nem érdekelnek, nem szeretem ?ket !! 😐 😐

Szpacsek
    Felhasználó

Jó lenne, mondjuk, ha volnának “jó szexuális szellemek” — szóval kedvesek, stb., bár én megvagyok nélkülük is, és még jobb lenne, ha volnának barátok, társak és normális szerelem, testi–lelki,ez életemben.. Na. de ilyesmi nincs az életemben, csak 1-2 vagy annyi sem, és mivel még nem is volt, és nincsen benne tapasztalatom, ezért nem is ” tudok hozzá szólni ” , nem értek hozzá ! De sok rossz élményem, tapasztalatom, az viszont volt sok !!
    Csak az párkapcsolati és nem ennek a topiknak a témájába való.
    Azt viszont tudom, olvastam, hogy régen, az 1000-es, 1100–as években, a 10.– 11. században, a tündérek elég sok esetben összeházasodtak emberi férfiakkal !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
    De ma már nem csak királyfik, hanem királylányok sincsenek, így hát a lányok hiába várnak a királyfijukra fehér lovon, a férfiak meg a ” királykisasszonyukra” várnak hiába … Hyuga… Hinata Hyuga, szóval 1 példát azért TUDNÉK mondani az életemb?l… !!!!! Van aki megtalálja, ha megérdemli, és sokáig, kitartóan keresi !!!!!! ( és véletlenül szerencséje is van, és “ráakad”.)

Azoknak meg csak gratulálni tudok, akiknek még ett?l több is összejön az életben !!! 😐 🙂 😛

Szpacsek
    Felhasználó

Ez az 5 fokozat van : 1. haver 2. ismer?s 3. barátság ( barátom–barátn?m ) 🙂 4. szerelem 5. szex.
    Egyébként timea létezik szex szerelem nélkül, én se szerettem ha az IM azt írta, hogy nem létezik . Csak nekem nem sikerült konkrét lányt barátn?nek találni hozzá, ez volt a bajom !!! Nem elvált vagyok, nem is volt még barátn?m, és 16–18 éves koromban ” ezerrel ” azt kerestem, a páromat, vagy társamat legalább. És nem lett meg. Valahol nagyon el lehetett bújva… Van aki egész életében nem találja meg !! Vagy csak rossz szerelmet talál, azt meg hamar otthagyja úgyis,( ha a másik nem hagyja el ?t el?bb…….
    Na ez van nekem a mai napig is és még sz?z is vagyok !! De nem is olyan rossz az , mint sokan képzelik !! Nem ” jó” de szép. Nem “nagy élet ” így ez, de szép lehet így is…
    De most nem is EZ volt itt ugye a téma, nem ERR?L volt szó.. igen… ebben a topikban… csak ezt még le akartam írni mindenképpen, mert jólesett !
    ( “Öregfiú”, agglegény vagyok, nem “férfi ” igazán, de a srác és pasi és fiatalember az már inkább illik rám !!!! 34 vagyok de 24 –nek nézek ki és annyinak is érzem magam ! És azt mondják, az ember annyi éves, ahánynak érzi magát !!! )
    :):):) 😛

És ha olvasod, ezt érted írtam Carrion !!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

De ha ez amiket írtam, marhaság, vagy baromság szerintetek, akkor azt modom, hogy : ” háát, az ” !! Úgyhogy nem is írok err?l többet, mert ezek amúgy is magán ügyek, meg magánügyetlenségek…
    Tök értelmetlen az egész…!

Névtelen
    Inaktív

:O
    Szpacsi! Ami késik nem múlik.ne add fel!!!!!! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Tényleg! Ide a fiuk miért nem írnak? Pedig érdekes téma lehet.. 🙂

timea
    Felhasználó

Mert álszemérmesek és aki ezt a topikot indította nem biztos hogy tisztában volt a kérdés pontos értelmezésével 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Mert nem elégíti ki ?ket ! –szerintem..! Inkább mennek vagy dolgozni, vagy tanulni exotérikus dolgokat ( és, nem EZOtérikusokat).
    Ezt az egész Paranormálra mondom, nem csak erre az 1 topikra.

Szpacsek
    Felhasználó
    timea wrote

Mert álszemérmesek és aki ezt a topikot indította nem biztos hogy tisztában volt a kérdés pontos értelmezésével 🙂

Igen, én se vagyok tisztában vele.

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Tényleg! Ide a fiuk miért nem írnak? Pedig érdekes téma lehet.. 🙂

Az ” érdekes ” a fiúknál azt jelenti, hogy : “rossz, nem értek hozzá, nincs véleményem róla, nem is igazán érdekel…! ” Vagy hogy ” rossznak tartom, rossz véleménnyel vagyok róla, nem akarok beszélgetni róla, unalmas, v. hülyeség, vagy értelmetlen, stb.. 😐

timea
    Felhasználó

Kösz a felvilágosítást Szpacsek! Akkor már egy kicsit többet értünk a nyelveteken:D

Szpacsek
    Felhasználó

Én a saját magam nevében beszéltem csak; másnál ez másképpen is m?ködhet… mármintnogy M?KÖDHET…!! Mert én nem élek senkivel szexuális életet és nem szexelek.

Névtelen
    Inaktív

Jaaaaaaj Szpacsi!!!! Miért reklámozod?? :O
    Bár lehet hogy neked van igazad.. de majd felkeres egy szellem lány

Szpacsek
    Felhasználó

Inkább él? emberlány keressen fel… 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

De inkább– én, ?t !!

Névtelen
    Inaktív

Így van..

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Jaaaaaaj Szpacsi!!!! Miért reklámozod?? :O
    Bár lehet hogy neked van igazad.. de majd felkeres egy szellem lány

Nem reklámozom, de ha úgy alakultak a dolgok, hogy nincsen ( most ) barátn?m, vagy partnerem, akkor hogy szexeljek…? Legföljebb beszélek róla…! Gyereket nem akarok, 😀 😐 :O ( mármint “csinálni”..),:) fogamzásgátlással meg nem élvezetes annyira… a szex.

( n?nek nem egészséges a tablettaszedés, a férfinak meg óvszerben nem élvezhet? a dolog igazán…! ) ( Bár ma már vannak jó tabletták, kevés káros hatással és mellékhatással !! ) 😐

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

“Tímea” reklám…
    ( én még emlékszek ám rá ..!! ) 🙂
    Nekem olyan mintha most lenne… 😀 😛 🙂 🙂

Névtelen
    Inaktív

Atyavilág Szpacsi az a reklám de durva….. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Plehnek biztos tetszene !! 😀 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem hiszem. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

ez egy régi, ’80-as évekbeli reklám volt…..

Névtelen
    Inaktív

Igen azért látszik a fejl?dés a reklámok terén is 🙂

timea
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Plehnek biztos tetszene !! 😀 🙂

Ki az a Pleh?

Névtelen
    Inaktív

Kérdezd meg Szpacsit majd ? tutira megmondja. 😀 😀

Névtelen
    Inaktív

De ez már megint nem az a topik mert a halál után van miért nem lehet a megfelel? helyre írni??

Szpacsek
    Felhasználó

Timea nézd meg a korábbi hozzászólásokban, hogy ki az a Pleh..! Elég jelent?s, nagytudású tag !

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 129

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.