Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról

• This topic has 322 válasz, 21 hozzászóló, and was last updated 9 years by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 251-300 / 323
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szabolcs
    Felhasználó

Szia Balko, üdv a fórumon!

Szia Nilem!

Balko engedelmével:
    Tobozmirigy meditáció:
    -link-

Szív meditáció,5-ik dimenzió hangolás:
    -link-
    (ennek az írásnak az alján van mindkett? meditáció)

Mindkett?t fülhallgatón keresztül kell hallgatni. A tobozmirigyest úgy, mintha a tobozmirigyb?l szólna a hang, a szívhangolást pedig a szívcsakrából(nem a szívb?l!). Ett?l függetlenül javasolom mindenképpen végigolvasni a szöveget is!

A Hathorok a hangok mesterei. Érdemes az összes fordítást elolvasni t?lük, mert fantasztikus tudás, szeretet és bölcsesség árad bel?lük.

Nilem
    Felhasználó

Köszönöm Szabolcs!

Szabolcs
    Felhasználó

Szívesen, Nilem!

Ne feledjétek, holnap tízmilliószoros nap!

Névtelen
    Inaktív

Nem sokat tudok a Hatharok.rol. ?k is segítenek minket a maguk módján. 5-6 méteres földönkívüliek.
    Itt van már a jöv? hét is, hogy segítsen nekünk vagy megfigyel?ként. Mindenesetre le-nem maradnának err?l a banzájról ami itt a földön történik.

-link-

Mindenki figyelmét felhívom, hogy olvassa el az oldalt. Utána lehet hallgatni a jöv? zenéjét.

Névtelen
    Inaktív

Szabikám semmi gond. Egy id?ben válaszoltunk.
    Id? zónánk egy kissé eltér. tiszta ?rület, melyik id? zónában vagyunk.

Szabolcs
    Felhasználó

“Mindenesetre le-nem maradnának err?l a banzájról ami itt a földön történik.”
    Ez nagyon jó!:D

Névtelen
    Inaktív

😀

carrion
    Felhasználó

Hahó fiúk lányok!
    Megérkezett a könyv!!És mostmár végre kézzel fogható!!!!

Viszont most t?nt fel csak egy dolog amin eddig nem is gondolkoztam el mégpedig a könyv címe!!
    inuaki a bennem él? REPTILIÁN tehát hogy a reptiliánok nem gonoszak??
    Bocsi ha félreértettem valamit ,de még nem kezdtem el újból olvasni.

Merchard
    Felhasználó

.

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem — én úgy gondolom — a reptiliánok és az inuakik nem gonoszak, csak legföljebb max. a brutális szauroidok lehetnek azok, vagy az annunakik ( nefilimek ).

pleh
    Felhasználó

Nem….
    Mások fizikailag ami a viselkedésükre is kihat, de lényegében nekik is megvan a szabad akaratuk. Köztük is vannak olyanok akik segít?készebbek. Igaz a többségükre jellemz?bb a kizárólag önérdek? szemlélet mód.

Névtelen
    Inaktív

Mint én, te .?,mi ti, és ?k… 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Dávidba egy reptilián lelke van inkarnálódva .
    A húsev?k, ragadozók ugye agresszívebbek, er?szakosabbak szoktak lenni. De az inuakik nem esznek húst, hanem magvakkal (gabonával) és gyümölcsökkel táplálkoznak. Tehát növényi eredet? táplálékkal.
    Olvassad a könyvet szorgalmasan carrion, és majd írd le, hogy milyen érdekesebb dolgok vannak benne! Kevés ma az olvasó ember, mindenki csak bulvár újságokat olvas… Vagy semmit… A jó olvasó embert meg kell becsülni !!

Szabolcs
    Felhasználó

A cím az eléggé megtéveszt?, mert a reptilian hüll?t jelent, s szerintem az Anunnakikra céloz. Dávid azt mondja, h az ? fajuk(Inuaki), nem hüll?. Na most ezt rakd össze. Talán arra utal, h a többségben már megtalálható a hüll?k dns-e is.
    A címr?l egyébként Gorillabácsit kellene kérdezni!

Kedves Gorillabácsi, magyarázd meg!:)

gabee
    Adminisztrátor

Bocs a tudatlanságomért, de ki az a Dávid?

Szpacsek
    Felhasználó

Egy romániai 10 éves fiú, de nem tudom, hogy magyar–e vagy román . (Carrion ? Magyar–e Dávid, vagy román ?)

Szpacsek
    Felhasználó

A ” Dávid ” egyébként egy fölvett név…! Nem ez az igazi neve neki, a 10 éves fiúnak !

Szpacsek
    Felhasználó

Én amúgy olvastam a pszichiátern? vagy pszichológusn? Dáviddal készült beszélgetését itt a Paranormálon, de hátha a könyvben ami carrionnak megvan, más is van, több is van…!

Mindegy, egyel?re nem rendelem meg !!
    Hátha beszédes lesz carrion, és leírja !!!
    Szeretlek nagyon !!!!!

gorillabacsi
    Felhasználó

A Dávid valóban felvett név. Az inuán hüll? testben élt, de ? nem anunnaki. Azt mondja, hogy náluk csak anunnakik voltak, akik elnyomták ?ket, nálunk meg egy jópár faj jelen van, akik gonoszak, de sok olyan is van, aki nem hüll? és mégis negatív. Tehát egyértelm?, hogy nem minden hüll? negatív és nem minden humanoid pozitív, s?t fajon belül is lehetnek különbségek, kivételek.

Szpacsek
    Felhasználó

Az annunakik a Nibirun élnek.. Az inuakik laknak az Inua bolygón szerintem ! 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Ja értem gorillabácsi, szóval az annunakik elnyomták, “gyarmatosították” ?ket! Uralkodtak fölöttük ! Aha !! Hát ezt jó hogy megtudtam. ( Természetesen elhiszem! Nem vagyok szkeptikus ! )

gabee
    Adminisztrátor

Részlet Dr. Michael Salla jelentéséb?l:AnnunakikVégül, beszámolók jelentek meg hatalmas emberszer? lényekr?l, akik fontos szerepet játszottak a Föld emberekkel való benépesítésében, és szabályos id?közönként visszatérnek a Földre, hogy megtapasztalják, az emberiség milyen hatékonysággal használja fel szül?bolygója er?forrásait, és hogy a földönkívüli fajok milyen szerepet játszanak az emberiség “menedzselésében”. A sumérok “annunakik” néven írják le ?ket, a szül?bolygójukat pedig “Nibiru” névvel illetik az elképeszt? mennyiség? ékírásos táblán, melyek egy részét Zacharia Sitchin fordított le. Ezek a hatalmas humanoidok alkotják a f? idegen fajt a “kezdetekt?l” fogva, hiszen az ?si mitológiai és vallási szövegekben mint istenek t?nnek fel. A sumér beszámolók alapján, az anninakik f? istene Anu, de ismert az Annunaki istenek pantheonja is Sitchin munkásságának köszönhet?en, valamint titkos tevékenységük is az emberiség irányításával kapcsolatosan: tudjuk, a Nibiru szabályos id?közökben a Föld közelében halad el.Alex Collier szerint az annunakik, más néven nibiruiak, mint faj eredete a következ?:“Hosszú-hosszú id?vel ezel?tt a Szíriusz B lakosainak, valamint az Orion népének problémája támadt egymással. A béke megteremtésének érdekében a két csoport egy-egy képvisel?je házasságot kötött. A menyasszony az Orion csoportosulásból származott, ahol a hierarchia, beleértve a királyn?t is – matriarchális paradigmát követ. A v?legény a Szíriusz B-r?l érkezett. Mindketten meggy?z?déssel ragaszkodtak hagyományaikhoz. Amikor házasságra léptek, utódaik mindkét vonal genetikai tulajdonságait hordozták. Eltér? genetikai anyaguk miatt új faj született, a Nibiru nevet kapta, mely, miként azt Moraney [Andromédai kancellár] elmondta, orioni nyelven azt jelenti, hogy “kett? között megosztva”. Ez az ? valós eredetük – egyfajta keresztez?dés eredményei a Szíriusz B és az Orion rendszer lakosai között. Új “törzset” hoztak létre, mely folyamatosan terjeszkedik, legalább évszázezredek óta. ?k tehát egy törzs, kés?bb önálló fajjá váltak.Úgy t?nik, az annunakik tevékenysége abban nyilvánul meg, hogy “primitív” fajokkal, mint például az emberiség, népesítenek be bolygókat, aztán hagyják ?ket elszaporodni, miközben sokkal fejlettebb fajok, esetünkben a gyíkemberek, gondjaira bízzák ?ket, egyfajta “planetáris menedzsment csapatra”, akik lefölözik az emberiség javait megteremt?jük igényének megfelel?en, miközben az anninakik fenntartják hosszútávú érdekl?désüket és szabályos id?közönként megvizsgálják “emberi kísérletük” eredményét. Emiatt az annunakik egyfajta uralkodói színben jelenhetnek meg akik biztosítják a Föld er?forrásait; az emberiséget pedig általában felel?sségteljesen “menedzseltetik”.Az annunakik rokonságban állnak a Földön ?shonos gyíkemberekkel, akármilyen történelmi megállapodást is kötöttek az emberi faj menedzselésével kapcsolatban. Az is igen valószín?, hogy az annunakiknak létezik valamiféle megállapodásuk a drakonidákkal azzal kapcsolatban, hogy a kés?bbiek folyamán miként viszonyuljanak azokhoz a világokhoz, ahol az annunakik létrehoztát a maguk “emberi kísérleteit”. Végül, szintén nagyon valószín?, hogy jó néhány annunaki titokban a Földön maradt, így szerepet játszott az emberiség elit szervezeteinek életre hívásában, hogy az emberiség ügyeit kezeljék. Ezek az “egyezmények” és/vagy az elit csoportok titkos és közvetett módon való irányítása teszi az annunakikat a katonai-ipari-földönkívüli komplexum tagjaivá.Dean f?felügyel? szerint az annunakik jelent?s szerepet játszanak az emberiség életében, s ez a tevékenységük sokkal inkább egyértelm?vé válik akkor, amikor a Nibiru a Föld közelébe kerül. Az annunakik visszatérése láthatólag a nemzeti titkosszolgálatok egyik legnagyobb problémája, hiszen semmiféle információval nem rendelkeznek azzal kapcsolatban, vajon milyen hatással lesz ez a faj az emberiségre magára, és az éppenséggel a földönkívüliekkel kapcsolatos helyzetek kezelésére életre hívott katonai-ipari-földönkívüli komplexumra.Az annunakik legf?bb tevékenysége az emberi evolúció hosszútávú befolyásolása elit csoportok, rendszerek és intézmények, valamint az emberi tudat kontrollálásával. Úgy t?nik, mintha egyfajta versengés lenne köztük és a drakonidák között a Föld irányításáért. A legjelent?sebb globális probléma melyért felel?sek az elit fölötti uralom, vallási fundamentalizmus, patriarkális jelleg? globális kultúra és az agresszivitás kultúrája.Gyíkemberek (Reptilianidák)A csoport következ? prominens képvisel?je a Dean által humanoid fajként bemutatott, h?ll?szer? karakterekkel rendelkez?, 180-210 cm magas gyíkemberek (reptilians). A gyíkemberek fajának leírásakor egyaránt szóba kerül a földi és más csillagrendszerek is, mint földönkívüli eredet. R. A. Boulay töménytelen id?t áldozott a legkülönfélébb történelmi források elemzésére, ennek eredményeként kijelenti, komoly források támasztják alá azt a feltevést, miszerint földönkívüli gyíkember fajok népesítették be a Földet egykoron, s fontos szerepet játszottak az emberi faj megteremtésében. Thomas Castello, a Dulce bázis korábbi tisztje szerint, létezik egy szigorúan titkos földalatti létesítmény ahol számos földönkívüli faj tevékenykedik az USA nemzeti titkosszolgálataival közös programokon; a gyíkemberek a kezdetekt?l fogva egymás mellett dolgoztak emberekkel, s más, földönkívüli fajokkal:”? néhány gyíkfaj [reptilians] ?shonos földlakó. Az “idegenek” vezet? faja a gyíkembereké? Rendkívül régi fajt jelentenek itt a Földön, a felszín alatt élnek? A gyíkemberek úgy hivatkoznak önmagukra, mint “?shonos földiek”. Talán ?k azok, akiket “bukott angyalok” néven ismerünk, talán nem. Más szavakkal, mi [meggy?z?désük szerint] betolakodók vagyunk a Földön? Amikor Vezet? Biztonsági Technikusként dolgoztam a bázison [Dulce], napi gyakorisággal kellett kommunikálnom velük. Ha bármi probléma adódott, ideértve a biztonsági dolgokat vagy a videokamera-rendszert, engem hívattak.A gyíkemberek “dolgozó osztálya” volt az, aki rendszeresen alacsonyabb szint? m?ködési állapotba hozta a fizikai laboratóriumot a Dulce bázison.” Castello szerint a Dulce bázis alacsonyabb szintjein az emberi jogokat szinte semmibe veszik, fogságban tartanak embereket az emberi-földönkívüli társult vállalkozás vezet?i. William Hamilton, jól ismert UFO kutató, egyaránt vizsgálta a Dulce bázist és Thomas Castello állításainak megbízhatóságát, úgy találta, mind a bázis létére, mind az állítások tartalmának megalapozottságára nézve a kijelentések szilárd alapokon nyugszanak.Thomas történetét valószín?leg rendkívül nehéz lesz elhinni vagy elfogadni. Látszólag olyan, mint egy éjszakai rémálom. Az viszont egyértelm?, valami különleges dolog történik a Dulce bázison. Thomas ismeri a választ? Talán iszonyatos igazság rejlik a folyamatosan megfigyelhet? ufótevékenység, eltérítések és állatcsonkítások mögött. Kormányaink titkosszolgálatai már évtizedek óta kísérik figyelemmel az idegenek aktivitását. A rendkívüli állítás rendkívüli magyarázatot igényel. Talán csak egy szimpla szerepl?i vagyunk egy hatalmas csillagközi birodalomnak.Hamilton következtetéseivel kapcsolatosan, miszerint Castello állításai megbízhatóak, írtam egy tanulmányt a Dulce bázisról, s úgy találtam a hozzáférhet? információk szinte tökéletesen egyeznek Castello kijelentéseivel az emberi jogok súlyos megsértése kapcsán, különböz? idegen fajok, az Egyesült Államok titkosszolgálatai és a velük együttm?köd?k által.Linda Moulton Howe, oknyomozó újságíró és ufókutató, interjút készítet Jim Sparxszel, egy “eltérített kontakttal”, aki – állítása szerint – számos, a Földön ?shonos gyíkemberrel találkozott. Sparx szavai szerint az ?shonos gyíkembereknek megvan a saját kultúrájuk a Földön, s az emberiséggel már évezredek óta kapcsolatban vannak, hol segítve, hol egyszer?en rezervátumként kezelve bennünket. Sparx szavai szorosan egybecsengenek egy másik “kontakt”, Ole K. kijelentéseivel, aki határozottan állítja, találkozott egy n?nem? gyíkemberrel, “Lacerta Files”-szel. Lacerta elmondása szerint a Földön él? gyíkembereket határozottan el kell különíteni a földönkívüli gyíkemberekt?l, akik csak id?szakosan keresik fel bolygónkat.Miközben Ole K. kijelentései közül néhány vitatható, a teljes kép egybehangzó és összecseng? Sparx és mások kutatásaival a gyíkemberek kapcsán, és mindenféleképpen érdemes megfontolásra a gyíkemberek földi tevékenységének jobb megértése kapcsán. Lacerta elmondása szerint a gyíkemberek magatartása az emberiséggel kapcsolatban óvatos, hiszen úgy tekintenek ránk, mint valamiféle primitív fajra, mely a Földet tápláló más idegen fajok egyfajta birtoka. A Földön ?shonos gyíkemberek, Sparx elmondás alapján, egyfajta “betakarítást” végeznek az emberek között, ami nem veszélyezteti az emberiség fennmaradását a bolygón. E kijelentést azt sugallja, hogy a gyíkemberek követik a megállapodásokat “kötelez?” jelleggel, hiszen erre kényszerítik ?ket a náluk sokkal nagyobb er?t képvisel? idegen fajok, akiket Lacerta említett.Összegzésként elmondható, hogy a kiszivárogtatók és a kontaktok eddigi állításai szerint, megfogalmazható az a határozott állítás, miszerint létezik egy ?shonos gyíkember faj a Földön, mely jelent?sen érintett az emberiség elitjének manipulálásában, gazdasági intézmények befolyásolásában, vallási hiedelemrendszerek irányításában, katonai tevékenységben, valamint az emberiség eltüntetésében a történelem színpadáról. A globális problémák folyamatos keltéséért szintén az (?shonos) gyíkemberek felel?sek, ideértve az emberi jogok súlyos megsértését, az elit korrumpálását és uralom alá hajtását, a média és az üzleti élet ellen?rzését, vallási dogmák összezavarását, a történelmi amnéziát és a agresszivitás kultúrájának elterjesztését.

Névtelen
    Inaktív

Ez most állítás vagy feltételezés mert nekem nagyon “idegenül” hangzzik.. vagy egyáltalán.. :O

Szpacsek
    Felhasználó

” Létezik egy ?shonos gyíkember -faj a Földön “
    Ez igaz !! Lacertáék! Ázsiában valahol, a földfelszín alatt.

De szerintem nem annyira rosszak ?k ! Rájuk is szükség van !
    S?t, szerintem ?k valójában nem is rosszak, gonoszak egyáltalán !! Ahogyan Carrion is mondta, próbálta mondani…!

Szpacsek
    Felhasználó

?k már állítólag a dinoszauruszok korában, 70 millió évvel ezel?tt is itt éltek a Földön !

Szpacsek
    Felhasználó

Sok embert is (közülünk) tréfásan ” gyíktest?”, “gyíkagyú” személynek neveznek !! Ezt onnan tudom, hogy már engem is neveztek így !!

Névtelen
    Inaktív

OK..rendben. Ez valahogy nagyon távol áll t?lem de minden lehetséges. Talán érdekelne akkor ha lenne legalább egy hiteles információ vagy tapasztalat ebben az ügyben……de az hogy ki mit olvasott, kit?l az nem gy?z meg..

Névtelen
    Inaktív

Pl ezeket a “jelz?ket2 amiket itt leírtál, soha nem hallottam. De ha megeröltetném magam, biztos. De szal nem tudom…

Szpacsek
    Felhasználó

Egy tanárom mondta egy ilyen ” alternatív — deviáns ” iskolában, aki sokat járt Prágában , sörözni, stb.

Névtelen
    Inaktív

…és csupaszon vannak?? 😀 Mert én ilyesmit fényképeztem a Bükkben egy kis elhagyott viskónál.
    A testéhez képest nagy feje van, magas homloka ,vékony karja, amint felnyúl valamiért és a lábai is véknyak és látszik a köldöke.
    De azt a fajta érzést nem kívánom senkinek. Úgy fényképeztem hogy sustorgó mocorgást hallottam és rögtön ka ttintottam. a második képnél csak a fejét tudtam fényképezni mert elfordult.
    De viszont az is lehet hogy ez egy egészen más faj.
    aki akarja nézze meg a profilon mert veszem le.

Névtelen
    Inaktív

Ja és ami a lényeg, nem magas, kicsi..

Szpacsek
    Felhasználó

Ez olyan mint egy szürke földönkívüli lény, csak hegyes az álla !!!
    Tényleg kicsi ! Vagy úgy 1 méter magas !
    A Bükkben ilyenek vannak ??!? :O

Én 1.90 magas vagyok, és az állam nem hegyes, az állcsúcsom legömbölyített !!
    (Az orrom sem hegyes !!!) 😀

Névtelen
    Inaktív

Igen ez szerintem is valami ilyesmi lehet.A magasságát is jól tippelted mert a vaku villanása el?tt láttam.
    Feltettem a másik képet, amin szerintem jobban kivehet? az arca. elég jellegzetes, hasonlít egy él? halott koponyára is. De még az érdekes benne az hogy mikor elhagytam a helyet akkor az országúton jobbra kb pár száz méter magasságban két vörös gömb ment az autóval párhuzamosan és egy sziklás résznél elt?ntek.

Szpacsek
    Felhasználó

Ez rendkívül érdekes és izgalmas !! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Megnéztem a másik képet is, azon nem látszik semmi !

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi!
    Száz emberb?l 99 látja. Te vagy az az 1 aki nem.

Szpacsek
    Felhasználó

Valami keveset azért mintha láttam volna én is, na. Egy fekete szemet … azt véltem kivenni.

gorillabacsi
    Felhasználó

Sziasztok!

Interjú egy fénylénnyel, aki az Inuáról beszél :

-link-

Köszönöm Indiánmagyar!

Szpacsek
    Felhasználó

Érthet?, igen ! Precíz ! Orion csillagkép, Bellatrix galaxis ( csillagrendszer) , Maat naprendszer.

Szpacsek
    Felhasználó

Ja nem!!, a Bellatrix csillag a Maat !! ?k úgy hívják !! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Az Orion pedig a galaxis.!

Szpacsek
    Felhasználó

Nem összezavarni akartam senkit, de én is csak most értettem meg ! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Az annunakik teremtették meg az emberiséget, hogy azok helyettük dolgozzanak. Az annunakik a leírások szerint magas humanoidok, atletikus, izmos, de nem robosztus testalkatúak. A fejükön jellegzetes hosszúkás fejfed?t viselnek. A ruhájuk egyszerü leginkább az ?si egyiptomiak viseletéhez hasonlítható öltözet, testükön ékszernek látszó technikai eszközöket viseltek. ?k hozták létre genetikai manipulációval az els? embereket. A sumér teremtésmítosz szerint hét anyaméhet alkottak és azokban hét pár emberi embriót helyeztek el. A legels? lombikbébi program tehát ezeknek a vállakozó kedvü nibirui idegeneknek köszönhetö. Természetesen nem klónozhatták le saját magukat, mert egy fejlett faj esetében, mint amilyen az annunaki nem tartották etikusnak, hogy nibirui klónok dolgozzanak a bányákban ezért inkább a nehezebb megoldást választották és egy dél-afrikai ?sember fajtát vettek alapul a kisérleteikhez. Megfelel? kontárkodás és rengeteg genetikai selejt után nagy nehezen megalkották az els? normális Lulut, azaz munkásembert, amely hasonlított is rájuk és ami fontosabb megértette és végrehajtotta a neki adott parancsokat. Az emberek azonban nem sikerültek azért annyira tökéletesre. A szervezetük és a génállományuk tele volt mindenféle defektusokkal, ami elég torz betegségeket idézett el? olykor. Egyes elméletek szerint az annunakik koponyája hosszúkásabb, mint az embereké. A Föld különbözö pontjain köztük az egyiptomi Amarnában is találtak hosszúkás koponyákat, amelyek a konzervativ tudósok véleménye szerint egyes ókori koponyatorzító eljárás során jöttek létre. Arról azonban már a kutatók is hallgatnak, hogy miért is kellett ilyen er?teljes eljárással torzítani a csecsem?k koponyáját. Ráadásul az orvostudomány is megcáfolja a feltételezéseket, mivel egy ilyen brutális beavatkozást az újszülöttek nem éltek volna túl. Véleményem szerint az annunakik igenis jelen voltak akkortájt Egyiptomban söt tovább megyek maga Ehnaton fáraó és felesége is feltehet?en egy kegyvesztett annunaki leszármazott lehetett. Meg aztán elképzelhet?, hogy azok a bizonyos koponyák nem is lettek eltorzítva.
    Ez a kezdet. Gondolom, a sok zagyva hozzászólásokból, aki új tag nem tud ja hogy mir?l is van szó. Már akik hisznek benne.

Névtelen
    Inaktív

Hogy határozott id?közönként visszatérnek a földre “ellen?rizni” ki bizonyítja.

Névtelen
    Inaktív
    Névtelen
    Inaktív

Kicsit “érdekes”

Névtelen
    Inaktív

Összegzésként elmondható, hogy a kiszivárogtatók és a kontaktok eddigi állításai szerint, megfogalmazható az a határozott állítás, miszerint létezik egy ?shonos gyíkember faj a Földön, mely jelent?sen érintett az emberiség elitjének manipulálásában, gazdasági intézmények befolyásolásában, vallási hiedelemrendszerek irányításában, katonai tevékenységben, valamint az emberiség eltüntetésében a történelem színpadáról. A globális problémák folyamatos keltéséért szintén az (?shonos) gyíkemberek felel?sek, ideértve az emberi jogok súlyos megsértését, az elit korrumpálását és uralom alá hajtását, a média és az üzleti élet ellen?rzését, vallási dogmák összezavarását, a történelmi amnéziát és a agresszivitás kultúrájának elterjesztését.

Névtelen
    Inaktív

Fentieket Gabee írta.
    Tehát akkor esetleg létezik az hogy Busch és Hillary is közülük való a video alapján? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Szerintem nem nagyon lehet másképp értelmezni!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, a Dél- afrikai aranybányákban dolgoztatták az annunakik ( nefilimek ) az embereket.
    Az emberek a rossz munkakörülményeik miatt egy ( vagy több) alkalommal fel is lázadtak annunaki uraik ellen.

50 bejegyzés megtekintése - 251-300 / 323

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.