Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról

• This topic has 322 válasz, 21 hozzászóló, and was last updated 9 years by Névtelen.
23 bejegyzés megtekintése - 301-323 / 323
  • Szerző
    Bejegyzés
    Nilem
    Felhasználó
    lutyo wrote

Fentieket Gabee írta.
    Tehát akkor esetleg létezik az hogy Busch és Hillary is közülük való a video alapján? 🙂

Sziasztok!
    Hát ez engem is érdekelne…. de a mai világban meddig tart valamit hamisítani. Most nagy divat az “Annunakizás”. Hát “feljavítanak” 1-2 híres ember videóját. 🙂 Ez is egy szemléleti mód!
    De mi van ha tényleg így van? Semmi…. Tudjuk, (f?leg Dávidtól), hogy köztünk vannak….
    Én csak azon gondolkodom, hogy ha mi ébredezünk, akkor nem ébredeznek ?k is? Legalább is egy részük??? : P) (ezt csak félve kérdezem, nehogy lerohanjanak)
    Rájuk nem hat a Föld felemelkedése? A rezgésszint emelkedés?
    Tudom, hogy most az jön, hogy ?k rosszak. De Isten miért teremtett volna eleve rosszakat? Olyanokat, akik nem képesek “jobbá” válni?
    Sokszor eszemben van ez… Van valami véleményetek err?l?
    Köszi! 🙂

Mihaly
    Felhasználó
    Nilem wrote

Sziasztok!
    Hát ez engem is érdekelne..
    … De Isten miért teremtett volna eleve rosszakat? Olyanokat, akik nem képesek “jobbá” válni?
    Sokszor eszemben van ez… Van valami véleményetek err?l?
    Köszi! 🙂

Üdv.
    Sok a kérdés, mindig sok a kérdés és kevés a tiszta válasz, de lehet e hinni bármilyen válasznak is.
    Szóval kérdés-kérdést szül és az ember, az egyén egyre mélyebbre halad az alagútban, csak remélve, hogy egyáltalán megláthatja a fényt valaha is.
    Kérdem én válasz helyett, számit-e hogy a ?first? pár ki vagy mi. Rám csak akkor lenne ez hatással, ha a saját szememmel lennék képes ezt látni, amire szerintem kevesen képesek és azok nem írogatnak fórumokon.
    Ami a divatot illeti, szerintem csak pár fórum van, ahol egyáltalán nyilvánosan foglalkoznak evvel. Persze film és média a keresletre termel és nem arra, hogy az igazságot megtudd, de gyakran kell a szöveg és a vászon mögé nézni egy porszemnyi igazságért. Pl. én most rágtam át egy másfajta sorozatot, Fringe (Rejtély), ami a párhuzamos világok közötti kapcsolatot taglalja. Ezt azért írom, mert egy bizonyos látásmódhoz nem nélkülözhet? ez a lehet?ség sem. S?t.
    Visszatérve a kérdésekre. Ami az ébredést illeti, hát messze hamarabb ébredtek, mint mi. Ezért is nehéz harcot vívni valakivel, aki korán kel. Igen ?k aranyat leltek, f?leg, hogy odalent tartózkodnak.
    Az jó és rossz nem létezik, azon a szinten ahol ?k léteznek. Gondold, csak végig nem tudunk kommunikálni az állatvilággal, ezért magasabb szint? lényeknek képzeljük magunk és egyszer?en megesszük ?ket (tisztelet a kivételnek, már én sem). Ett?l még nem tartjuk rossznak az emberiség javát.
    Szóval sokkal hamarabb ébredtek, mint mi, csak számukra az érzelmi világ nem létezik, ami által mi könnyebben különbséget teszünk a jó és rossz között. Itt nem csak az annunakikról van szó, hanem arról a dimenzióról is, amire sokan áhítoznak. Hisz ott megsz?nik az érzelem, az egyén az ego és a csupasz energia marad, ami igyekszik fenntartani az egyensúlyt, amit a jelen civilizációnk sikeresen felborított, és aminek a tökéletes vesztébe halad, ha tetszik, ha nem.
    Isten. Számára csak az egyensúly számít, és nem sokat tör?dik az egyéni anyagi hiányokkal, szenvedésekkel. Szerintem, ha egy hagyományosan vallásos Isten tulajdonságaival létezne, akkor már rég beavatkozott volna, annak ellenére, hogy a legtöbb írásban, bibliákban a szabad akaratról beszélnek, ami eleve kizárja azt, hogy beavatkozzon. Persze ha nagyon akarjuk, közbeszól, de legtöbbször észre sem veszik az emberek, mert a beavatkozás látszólag nem mindig a ?javukat? szolgálja. Pl. én gazdag vagyok, de még sincs egy vasam sem.
    Úgy gondolom, hogy vannak dolgok, amit meg kell tanulni, van, amit meg kell tapasztalni és ebbe tartozik egy bizonyos szint? szenvedés is.
    Dávid nem az els?, még Romániában sem, csupán azt veszem észre, hogy a magyar emberek jobban felfigyeltek erre az üzenetre, de nem azért mert az els?. Nem kell leragadni Dávidnál, vagy bármelyik ?bevándorlónál? aki üzenetet hoz, aki tanítani próbál. Számomra csak akkor jelentene valamivel többet, ha fizikailag is megtapasztalhatnám a jelenlétét bármely idegennek, persze nem föltétlen olyannal, aki meg akar enni. De egye fenne, ha ez az ára:D.

Névtelen
    Inaktív

Az igazság az hogy minden állatban van emberi vonás és fordítva. Na most ez nem azt jelenti hogy azonosulni is kell velük. Ezen a videón ezt használták ki. eléggé furcsa összefüggésben..De mivel ezen a honlapon vagyunk, bizonyára lesz aki “teret” ad az efféle elképzelésének.
    Furcsa az, hogy a természetben is van minden az emberb?l. egy dióbél pl nagyon hasonlít az emberi agyra. egy falevél erezete (némelyik) az emberi kéz erezetére. Egy csiga pedig..sorolhatnám a hasonlatokat órákig.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Üdv.
    Sok a kérdés, mindig sok a kérdés és kevés a tiszta válasz, de lehet e hinni bármilyen válasznak is.
    Szóval kérdés-kérdést szül és az ember, az egyén egyre mélyebbre halad az alagútban, csak remélve, hogy egyáltalán megláthatja a fényt valaha is.
    Kérdem én válasz helyett, számit-e hogy a ?first? pár ki vagy mi. Rám csak akkor lenne ez hatással, ha a saját szememmel lennék képes ezt látni, amire szerintem kevesen képesek és azok nem írogatnak fórumokon.
    Ami a divatot illeti, szerintem csak pár fórum van, ahol egyáltalán nyilvánosan foglalkoznak evvel. Persze film és média a keresletre termel és nem arra, hogy az igazságot megtudd, de gyakran kell a szöveg és a vászon mögé nézni egy porszemnyi igazságért. Pl. én most rágtam át egy másfajta sorozatot, Fringe (Rejtély), ami a párhuzamos világok közötti kapcsolatot taglalja. Ezt azért írom, mert egy bizonyos látásmódhoz nem nélkülözhet? ez a lehet?ség sem. S?t.
    Visszatérve a kérdésekre. Ami az ébredést illeti, hát messze hamarabb ébredtek, mint mi. Ezért is nehéz harcot vívni valakivel, aki korán kel. Igen ?k aranyat leltek, f?leg, hogy odalent tartózkodnak.
    Az jó és rossz nem létezik, azon a szinten ahol ?k léteznek. Gondold, csak végig nem tudunk kommunikálni az állatvilággal, ezért magasabb szint? lényeknek képzeljük magunk és egyszer?en megesszük ?ket (tisztelet a kivételnek, már én sem). Ett?l még nem tartjuk rossznak az emberiség javát.
    Szóval sokkal hamarabb ébredtek, mint mi, csak számukra az érzelmi világ nem létezik, ami által mi könnyebben különbséget teszünk a jó és rossz között. Itt nem csak az annunakikról van szó, hanem arról a dimenzióról is, amire sokan áhítoznak. Hisz ott megsz?nik az érzelem, az egyén az ego és a csupasz energia marad, ami igyekszik fenntartani az egyensúlyt, amit a jelen civilizációnk sikeresen felborított, és aminek a tökéletes vesztébe halad, ha tetszik, ha nem.
    Isten. Számára csak az egyensúly számít, és nem sokat tör?dik az egyéni anyagi hiányokkal, szenvedésekkel. Szerintem, ha egy hagyományosan vallásos Isten tulajdonságaival létezne, akkor már rég beavatkozott volna, annak ellenére, hogy a legtöbb írásban, bibliákban a szabad akaratról beszélnek, ami eleve kizárja azt, hogy beavatkozzon. Persze ha nagyon akarjuk, közbeszól, de legtöbbször észre sem veszik az emberek, mert a beavatkozás látszólag nem mindig a ?javukat? szolgálja. Pl. én gazdag vagyok, de még sincs egy vasam sem.
    Úgy gondolom, hogy vannak dolgok, amit meg kell tanulni, van, amit meg kell tapasztalni és ebbe tartozik egy bizonyos szint? szenvedés is.
    Dávid nem az els?, még Romániában sem, csupán azt veszem észre, hogy a magyar emberek jobban felfigyeltek erre az üzenetre, de nem azért mert az els?. Nem kell leragadni Dávidnál, vagy bármelyik ?bevándorlónál? aki üzenetet hoz, aki tanítani próbál. Számomra csak akkor jelentene valamivel többet, ha fizikailag is megtapasztalhatnám a jelenlétét bármely idegennek, persze nem föltétlen olyannal, aki meg akar enni. De egye fenne, ha ez az ára:D.

[/quote1289984765]

Névtelen
    Inaktív

Szóval, rosszul sikerült az “idézés”!
    Tehát. azok, akik ezt látjak (Hillary stb” azok nem irogatnak fórumokon.Miért nem irogathatnak fórumon. Igenis, irogatnak csak sokszor nem veszik ?ket komolyan, mert a fórumokon a földön járó emberek többsége van, akikben mégis meg van a kíváncsiság egy kis szikrája és ha valaki el?jön egy “extrém” dologgal amit a fórumozók is szeretnének elhinni, nem megy a dolog mert a földhözragadság akadályozza ?ket abban hogy higgyenek ,elhiggyék azt amit az a bizonyos fórumozó ír és egyszer?en vagy “kinézik” a fórumból, vagy hülyének tekintik. Itt az akadály magukban az emberekben van. Ök gördítik saját maguk elé……

Névtelen
    Inaktív

Gondold, csak végig nem tudunk kommunikálni az állatvilággal, ezért magasabb szint? lényeknek képzeljük magunk és egyszer?en megesszük ?ket (tisztelet a kivételnek, már én sem). Ett?l még nem tartjuk rossznak az emberiség javát.
    —————————————————————-
    ————–Miért áhítoznak sokan arra a dimenzióra , ahol nincs érzelem, megsz?nik az ego és csak a csupasz energia marad ami segíti fen ttartani az egyensúlyt. ennek mi az értelme? Miért kívánnák ezt sokan??

Szpacsek
    Felhasználó

Ja, ja !!! Ja !!!!!!!!!
    Lüty?nek igaza van !!
    Ha kiveszne minden érzés, a jó is, a rossz is, meg a ” sima semleges ” is,– hát az csak rossz lenne !!! Még rosszabb lenne minden, mint ahogy most van egyébként is…!

Szpacsek
    Felhasználó

Mármint az érzelem, az ego, az indulat, egyéniség, egyediség…
    Én bírnék egy olyan világban is élni, szóval nekem mindegy, szinte, ( lehet hogy van ami jobb is lenne ott!), de most ez van ami van és ezt kell szeretni– ahogy mondani szokták…..

Szpacsek
    Felhasználó

Mondjuk, akkor legalább a félreértésekb?l adódó felszültségek is megsz?nnének, és ennyivel is kevesebb gond lenne az embernek az életben, a világban..
    Biztosan kevesebb agresszió, er?szak lenne ! Meg durvaság… De olyan világ úgysem lesz! Az “örök béke”, teljes békesség csak a Tündérország, Tündérbirodalom lakóinak adatott meg…..
    Vagy talán mégsem..?

Névtelen
    Inaktív

Mégsem..csak a mesében Szpacsek!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, igen, csak a mesében. De azért itt is valamennyire ! 🙂 ” Minek álmodni, ha ébren is jó?” — énekelte a Neoton Família..!!

Szpacsek
    Felhasználó

Én eddig azt hittem, hogy Gabee n? !!
    Jujjj !!!

Névtelen
    Inaktív

lol

Névtelen
    Inaktív

Megint elvitted a topikot messzire Szpacsek!!

Szpacsek
    Felhasználó

Ja, igen, igen, tényleg, jólvan, észrevettem, bocs, leállok !!

Névtelen
    Vendég

Ezt érdemes kezd?knek olvasni, akik még nem rég találtak az oldalra, nem tudják mire számítsanak, és nem értik azt, ami Bajezid, Én, és még sok más személy beszél a világ irányítóiról, az illuminátusokról, és a helyzetr?l. Engem is ez ébresztett fel tavaly, kereken egy éve.
    Para

Pille
    Felhasználó

Sziasztok!

Még új vagyok, bár már sokat visszaolvastam a témában, mégsem találtam rá, hol lehetne a megjelent inuakis könyveket most megvenni? Megjelent már a 3. is? Aki tud, segítsen!
    El?re is köszi!

Szabolcs
    Felhasználó

Szia Pille!

Csak az els? könyvet tudod megvenni, mert a második még nem került kiadásra. Harmadik könyv pedig egyáltalán nincs.:)
    -link-

Pille
    Felhasználó

Köszönöm a segítséget!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Itt egy videó róla.
    A romániai reptilián–inuaki fiúról !! (Dávid)

Pille
    Felhasználó

Köszönöm Szpacsi. Kicsit id?sebbnek képzeltem Dávidot, remélem nem átverés a riport. Mert ahogy beszél, szinte feln?ttes, akkor látszik, hogy id?sebb is. (Néhány ezer évvel…. )

Névtelen
    Vendég

Az a fiú nem Dávid, csak helyettesíti. Ezt még Tamás írta tavasszal. Kezdjük azzal hogy Dávid szeme kék, és nem barna, másrészt még mindig fedett, hogy nehogy a mostani uralkodói rendszer áldozata legyen.
    Para

Névtelen
    Vendég

Ezt a topikot sem árt frissíteni az Újak számára. Nekem ez volt a kiinduló pontom.
    A régi paranormálos link a földönkívüli fiúról:
    -link-

23 bejegyzés megtekintése - 301-323 / 323

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.